Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Toyota | RAV 4

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Toyota RAV 4 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 14:44 Vetura , Prishtinë

TOYOTA RAV4

75 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:52 Vetura , Vushtrri

TOYOTA RAV4 2.2 D-4D 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 09:22 Vetura , Prishtinë

TOYOTA RAVA4 SHITET DHE NDRROHET

5 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Mar 12:15 Vetura , Drenas

PJES PER TOYOTA RAV 4

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Mar 12:10 Vetura , Drenas

Pjes per Toyota rav 4 -2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
06 Shk 11:39 Vetura , Prishtinë

TOYOTA RAV4

19 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Shk 20:43 Vetura , Prishtinë

Prodaja

5 000 EUR

05 Shk 18:32 Vetura , Mitrovicë

shitet Toyota

14 650 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 06:37 Vetura , Prishtinë

Prodaja

5 500 EUR

27 Jan 06:33 Vetura , Prishtinë

Prodaja

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Jan 19:36 Vetura , Prishtinë

Shitet Toyota Rav4 2.2 disel automatik 4x4

13 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Jan 10:16 Vetura , Prishtinë

Toyota RAV4 2.0

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Jan 16:57 Vetura , Prishtinë

Shitet makine e perdorur

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Jan 10:46 Vetura , Prishtinë

Toyota RAV4 2.0b 4x4

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 23:34 Vetura , Mitrovicë

Toyota Rav4

17 500 EUR

12 Jan 15:55 Vetura , Kastriot

Pjes toyota rav 4 2.2 dcat

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Jan 22:09 Vetura , Mitrovicë

Shitet toyota rav4

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 23:17 Vetura , Mitrovicë

Toyota rav4

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Jan 23:16 Vetura , Mitrovicë

Toyota

12 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 23:09 Vetura , Prishtinë

Toyota RAV4 2.0 4x4

5 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Dhj 01:59 Vetura , Mitrovicë

Me marrëveshje

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 02:27 Vetura , Fushë Kosovë

Toyota rav4 disell 2005

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Nën 15:55 Vetura , Dardanë

Toyota RAV 4D

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Nën 10:40 Vetura , Gjakovë

Toyota Rav4

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Nën 09:58 Vetura , Gjakovë

Toyota Rav4

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Nën 11:28 Vetura , Gjakovë

Toyota rav4

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Nën 01:29 Vetura , Prishtinë

toyota rav4 gjendje shume te mire

1 990 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
26 Tet 00:49 Vetura , Fushë Kosovë

Toyota RaW 4

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Tet 17:54 Vetura , Ferizaj

TOYOTA RAV 4

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Tet 23:32 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Toyota

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Tet 14:44 Vetura , Prishtinë

Toyota Rav 4 Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 23:42 Vetura , Prishtinë

Shitet Toyota RAV4 Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 20:43 Vetura , Prishtinë

Toyota Rav 4 Automatik

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Gush 16:41 Vetura , Artanë

Dhurim i një makine Toyota RAV4

1 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Gush 19:55 Vetura , Besianë

Dhurim i një makine Toyota RAV4

1 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Gush 21:33 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Gush 15:09 Vetura , Ferizaj

Toyota rav4

75 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Korr 00:30 Vetura , Prishtinë

Dhurim i makinës sime Toyota RAV4 Diesel viti 2014

1 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Korr 17:24 Vetura , Besianë

Dhurim i makinës sime Toyota RAV4 Diesel viti 2014

1 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Qer 23:46 Vetura , Prishtinë

Toyota rav 4

8 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
02 Qer 07:48 Vetura , Burim

Toyota RAV4 Diesel viti 2014

1 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 11:22 Vetura , Besianë

Toyota Rav4 car gift

1 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
18 Pri 22:11 Vetura , Gjilan

Vetura toyota rav4

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Pri 22:11 Vetura , Prishtinë

Makina Toyota rav4

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
18 Pri 22:00 Vetura , Ferizaj

Toyota rav4

2 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
14 Mar 23:20 Vetura , Lipjan

Shitet Toyata rav4 4x4

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 19:28 Vetura , Klinë

Pandash per toyota

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Mar 19:22 Vetura , Klinë

Pandash per Rav4

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Mar 07:34 Vetura , Prishtinë

Pjese per te gjitha toyota rav4

Viti: 2003
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Mar 07:33 Vetura , Prishtinë

Pjese per te gjitha toyota rav4 viti 2004

Viti: 2003
Kilometrazha: 55 000 - 59 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Toyota RAV 4 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione