Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Toyota

4-Runner , 308
Auris , 53
Avalon , 4
Avensis , 86
Aygo , 51
Camry , 8
Carina , 23
Celicia , 54
Corolla , 115
Cressida , 2
Crown , 1
Dyna , 11
FJ , 5
GT86 , 2
Hiace , 13
Hilux , 53
IQ , 2
Land Crusier , 128
Lite-Ace , 4
MR 2 , 17
Picnic , 4
Previa , 7
Prius , 12
RAV 4 , 165
Sienna , 3
Starlet , 11
Supra , 2
Tacoma , 3
Tundra , 2
Verso , 21
Yaris , 208

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | Toyota | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:39 ,

Toyota 4runner 3.0 diesel rks gjendje perfekte

6 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:27 Shitorja ,

Toyota Aygo 1.0 Benzin

Viti: 2016
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:23 ,

SHITEN GOMAT ME BANDASHA 31X10.5R15 ME 6 VRIMA

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:22 ,

SHITEN BANDASHAT R17-TOYOTA

Viti: 2007
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:22 ,

SHITEN GOMAT 235/75/15

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:55 ,

Vetura toyota

7 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 08:04 ,

TOYOTA RAVA 4 2.0 TDI 4X4 10 muaj Regjistrim

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 22:31 ,

Vetur ne shitje Toyota Corolla

5 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:13 ,

Toyota 2.0 b 2003 rks.7 muj

2 250 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 16:34 ,

SHES TOYOTA 2.5 viti 2007 me 1 vit regjistrim

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 16:22 ,

TOYOTA verso 2.0 D4D viti 2011

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:34 ,

TOYOTA 4RUNNER OFFROAD

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:39 ,

Land Cruiser

25 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Dje 13:15 ,

Toyota Corola 1.4 D4D

12 800 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 12:47 ,

Toyota 4Runner 3.0TD 4x4 RKS

8 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:12 ,

TOYOTA YARIS

6 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 12:12 ,

TOYOTA PRIUS

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:11 ,

TOYOTA AURIS

8 300 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Dje 11:47 ,

Toyota Land Cruiser Hzj 80

9 300 EUR Price Reduced

Viti: 1996
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:19 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-39miKM-RksFullExtra

10 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 11:06 ,

Toyota-Yaris-2018-iri-i-bler00-39miKM-RksFullExtra

10 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 10:10 ,

Toyota RAV 4

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 20:33 ,

Toyota

7 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
16 Pri 20:09 ,

TOYOTA me 8 ulese Tabela te Anglis

700 EUR Price Reduced

Viti: 1997
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
16 Pri 15:05 ,

Toyota Avensis 2.0 D4D

14 800 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
16 Pri 14:38 ,

Oksimetër me ekran LED

19 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 14:31 ,

Llampë shumëngjyrëshe RGB LED inteligjente me WiFi 15W

19 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 08:56 ,

Pjes per Toyota rav 4 -2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
16 Pri 08:53 ,

PJES PER TOYOTA LAND CRUSER 100 - 4.2- I BLINDUAR

Viti: 2005
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
16 Pri 08:53 ,

PJES PER TOYOTA RAV 4

Viti: 2008
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
16 Pri 00:27 ,

shes veturen ose nrrim

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
15 Pri 16:35 ,

Shitet Toyota Avensis 2.0D D4D

10 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 16:08 ,

Toyota land cruzer3,0.TD.viti 2000 .4×4

12 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Pri 12:17 ,

Toyota Celica T23

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
15 Pri 09:24 ,

Shitet vetura (Toyota Rav4)

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Pri 01:48 ,

Toyota 4runner 2.4 benzin EFI motorin me zingjir

4 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 01:40 ,

Toyota 3.0dizell me kret serviset e kryme top gjendje

7 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 21:28 ,

Toyota avensis D4D 2.0 diesel 1vit rks

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 17:43 ,

Toyota Avensis dizel 2005

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 14:24 ,

Toyota

1 500 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 08:16 ,

Toyota

6 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 07:51 ,

BLEJ VETURA

1 250 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Pri 23:35 ,

TOYOTA HILUX 2.4 TURBO

10 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 20:41 ,

Toyota 4runner

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 20:28 ,

Toyota 4Runner

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | Toyota | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione