Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Toyota | Verso

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Toyota Verso | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Qer 08:48 Vetura , Ferizaj

Toyota Verso

12 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Qer 01:17 Vetura , Prishtinë

Toyota Verso 113500 Km Viti 2017 1.6 Dizel

13 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
28 Korr 13:24 Vetura , Ferizaj

Shitet Toyota Verso

13 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Dhj 19:36 Vetura , Ferizaj

Shitet Toyota Verso 2011 2.0

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Tet 13:33 Vetura , Prishtinë

Shitet tojota corola me ni vit regjistrim

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Mar 11:21 Vetura , Deçan

Shitet Toyota Verso i sapo ardhur nga Gjermania

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
17 Mar 17:10 Vetura , Deçan

Shitet vetura Toyota Verso 2010

9 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
13 Korr 13:50 Vetura , Gjilan

Shitet

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
18 Pri 22:32 Vetura , Prishtinë

Toyota Verso 7 ulese

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Shk 16:11 Vetura , Prishtinë

Toyota Verso

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Shk 21:47 Vetura , Prishtinë

Toyota verso 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
05 Shk 22:21 Vetura , Prishtinë

Toyota Verso

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Shk 16:08 Vetura , Prishtinë

Shitet Toyota verso 2.0 disel

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Jan 16:27 Vetura , Prishtinë

Shitet urgjent

5 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Tet 07:54 Vetura , Dragash

Vetur

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Sht 19:04 Vetura , Besianë

Toyota Verso

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 10:04 Vetura , Prizren

Shes toyoten urgjent

300 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Gush 14:25 Vetura , Prishtinë

Toyoata corolla Verso

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Shk 13:40 Vetura , Gjakovë

Toyota

5 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
01 Jan 18:12 Vetura , Gjakovë

TOYOTA VERSO -05

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
06 Nën 11:56 Vetura , Gjakovë

Toyota verso diesel

7 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Toyota Verso | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione