Golf | Viti | Makina | Vetura

Audi , 18
Opel , 14
BMW , 9
Acura , 7
Volvo , 4
Peugeot , 3
Ford , 3
MG , 3
Renault , 3
Škoda , 2
Nissan , 1
Toyota , 1
Chrysler , 1
Lada , 1
Seat , 1
Kia , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Citroën , 1
Ssangyong , 1
Rover , 1
Alpina , 1
Aixam , 1
Jeep , 1
GMC , 1
Ferrari , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf,kategori Vetura,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf Të gjitha | Vetura | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:13 ,

AUTO..24 BLEJM VETURA NGA GJERMANIA ZVICRRA DEFEKT AKSIDENT

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:24 ,

Shitet Vetura VW Golf 6 2.0 TDI 140 PS Viti 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:21 ,

Shitet VW Golf 6 2.0 TDI Viti 2011

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:41 ,

Golf 7 2.0 TDI R_Line Highline 4Motion 2013 me Dogan

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 ,

Shitet Golf 7 1.6 TDI 2014 Manual 6 shpejtesi RKS

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:58 ,

shiten 10 copa Radio GOLF7,BMW,GOLF6 etj..vetem komplet

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Sot 08:58 ,

Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI KIA OPEL

Histora e veturës

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Sot 08:57 ,

Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 00:46 ,

Golf 6 1.6tdi automatik bluemotion

Histora e veturës

9 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 06:30 ,

Shitet golf 2

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Korr 12:50 ,

Golf plus 2.0

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
28 Korr 12:47 ,

Golf 7

Histora e veturës

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 09:26 ,

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
25 Korr 16:32 ,

Shitet Golf Vll 1.6

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
23 Korr 00:03 ,

Shitet VW Golf VII 2.0 TDI Manuel Me Dogan Homologim

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Korr 09:12 ,

VW Golf 7 Variant 1.6 TDI Comfortline DSG

Histora e veturës

15 250 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
20 Korr 20:42 ,

Golf 1.3 ingjeksion

Histora e veturës

600 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Korr 22:34 ,

Shes golf 4 1.9 tdi vp 2002 rks

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
19 Korr 07:47 ,

Shitet Golf 6 2.0 TDI 2011 me Dogan e Homologim

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Korr 16:52 ,

Shitet VW Golf 6 2.0 TDI BlueMotion 6 Shpejtsi

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 11:54 ,

Shitet

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 08:32 ,

Shitet Golf 6 2.0 TDI 2009 RKS 10 muaj Manual

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 08:28 ,

Shitet VW Golf VI 2.0 TDI Viti 2009 RKS 8 Muaj

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 08:16 ,

Shitet VW Golf 5 2.0 TDI Viti 2004 RKS 10 Muaj

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Korr 11:43 ,

Golf 4 TDI

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Korr 14:51 ,

Shitet VW Golf 5 2.0 SDI Viti 2007 Me Klime RKS 1 Muaj

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 14:51 ,

Shitet VW Golf 5 2.0 TDI Viti 2004 RKS 1 Muaj

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Korr 09:17 ,

Golf 7 2.0 GTD Automatik 2015 Sound System "i Doganuar" Full

Histora e veturës

16 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Korr 18:58 ,

Golf 4 dy te kuqe chip

Histora e veturës

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Qer 08:19 ,

Shitet Golf 6 2.0 TDI 2011 vetem me Dogan e Homologim

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 20:19 ,

shitet Golf 2 1,6 dizel i thjesht Rks i skaduar

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 14:05 ,

U SHITTT FLM MERR JEP.COM

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Qer 15:38 ,

Shitet golf 5

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
16 Qer 23:10 ,

GOLF V 1.9 TDI 4M0TION 2008

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Qer 21:44 ,

pjes Golf 4 1.4

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Qer 10:46 ,

Golf 2 1.9 tdi

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 23:12 ,

golf 3

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Qer 15:19 ,

shitet golf 6

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Qer 23:07 ,

Shitet Golfi 3 1.9 ne gjendje te rregullt

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 11:57 ,

GOLF 6 GTD AUTOMATIK 2011 I Doganuar full opcione 045 688 20

Histora e veturës

10 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Qer 09:19 ,

Golf 2 1.6

Histora e veturës

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 13:05 ,

Shitet Golf 5

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Qer 10:42 ,

USHITTT FLM MERRJEP.COM

Histora e veturës

Viti: 2017
Kilometrazha: 150 000 - 159 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf | Të gjitha | Vetura | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione