Golf 4 | Viti | Makina | Vetura

Opel , 7
Audi , 7
BMW , 5
Acura , 2
Peugeot , 2
Toyota , 1
Seat , 1
Škoda , 1
Citroën , 1
Ssangyong , 1
Alpina , 1
Ford , 1
Renault , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4,kategori Vetura,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 Të gjitha | Vetura | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:13 ,

AUTO..24 BLEJM VETURA NGA GJERMANIA ZVICRRA DEFEKT AKSIDENT

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 ,

Ecu(kompjutera) te VW SEAT SKODA AUDI

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
01 Gush 06:30 ,

Shitet golf 2

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 22:34 ,

Shes golf 4 1.9 tdi vp 2002 rks

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Korr 11:43 ,

Golf 4 TDI

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
07 Korr 18:58 ,

Golf 4 dy te kuqe chip

Histora e veturës

3 300 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Qer 21:44 ,

pjes Golf 4 1.4

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
03 Qer 23:01 ,

Golf 4

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Maj 11:01 ,

GOLF 5 1.9 TDI 77 KW 6 SHPEJTSI VITI 2006 RKS

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Maj 10:58 ,

Golf 4

Histora e veturës

2 900 EUR

20 Maj 12:37 ,

U SHIT FLM MERR JEP

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
19 Maj 07:39 ,

GOLF 5 1.9 TDI 77 KW 6 SHPEJTSI VITI 2006 RKS

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Maj 17:36 ,

Shes bmw

Histora e veturës

1 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 00:24 ,

Shitet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Maj 17:34 ,

shes golf 4 1.9

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 10:39 ,

Golf 4 1.9 tdi

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:10 ,

Shitet

Histora e veturës

2 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 05:33 ,

SHES OPEL CORSA 1.3 2009. 11 muaj Rexhistrim !! U SHITT

Histora e veturës

4 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Pri 02:56 ,

SHES OPEL CORSA 1.3 ECOFLEX 2009

Histora e veturës

4 250 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Mar 08:40 ,

Opel Corsa 1.3 Diesel 2009

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Mar 20:53 ,

Shes golf 4

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 19:47 ,

Shitet Golf 4 1.9

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Mar 18:13 ,

vw Golf 2010 1.6 automat DSG shitet ose ndrrohet

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
11 Mar 16:28 ,

SHITET GOLF 4 1.9 TDI 2002 (i) TKUQE MODELI SPECIAL

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Shk 10:23 ,

U SHITTT FLM

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Shk 00:33 ,

Kerkoj golf 4 auto matik me blej

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: > 500 000
02 Shk 19:01 ,

Shitet Golf 4 1.9 TDI Viti 1999 RKS I Skaduar Me Klime

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Jan 10:49 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI 6 SHPEJTSI 2003 RKS

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 14:56 ,

USHITT FLM MERRJEP.COM

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Dhj 19:50 ,

Shitet pasat 3c1.9 tdi

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Dhj 14:18 ,

Shitet Golf 4

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Nën 12:17 ,

shes golf 4 1.9 tdi “i” e kur

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Nën 14:16 ,

pjes Golf 4 16V 1.4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 03:53 ,

Shes Golf 4 1.9 tdi 2000 i thjesht

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Nën 13:44 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Nën 17:06 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
06 Nën 18:35 ,

Shitet Bmw e39 525 2003

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Nën 13:48 ,

Shitet Golf 4 1.9 TDi i te kuqe ngjendje tmir

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Tet 19:57 ,

GOLF 4 1.9 TDI AUTOMATIK RKS 2 MUJ VP 04.2004

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Tet 15:20 ,

Shitet

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Tet 10:07 ,

i'SHITUR Golf 4 1.9sdi me liber servisi

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Tet 23:24 ,

VW Golf 4

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Sht 02:20 ,

Golf IV 1.9 Diesel 2004

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Sht 21:16 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 10:51 ,

Skoda Yeti 1.2 TSI 2015

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
29 Gush 15:07 ,

Super okazionnnn

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Gush 14:26 ,

VW Golf 4 1.9 model oreginal pacifik

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 | Të gjitha | Vetura | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione