Opel vectra | Viti | Makina | Vetura

Opel , 117
Škoda , 1
Alpina , 1
Ford , 1
Audi , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Opel vectra,kategori Vetura,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Opel vectra Të gjitha | Vetura | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:37 ,

Shitet

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Korr 10:45 ,

vectra B dizell 1 vjet regjistrim

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Korr 15:03 ,

Shitet Opel Vectra 2.2 Benzin Automatik 120 mij klm 2003

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
06 Qer 18:06 ,

Opel vectra b

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
31 Maj 21:12 ,

Shitet opel Vectra B 1.6 Benzin viti 2001

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 14:10 ,

Shitet Opel Vectra C GTS 2004

Histora e veturës

2 350 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Maj 19:37 ,

Shitet Opel Vectra C GTS 2004

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Dhj 21:34 ,

Shes ose ndrroi opel vectra

Histora e veturës

1 350 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Nën 16:05 ,

Opel vectra 2.0 plin benzin shitet urgjent

Histora e veturës

500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
04 Nën 12:46 ,

opel vectra

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
09 Tet 17:56 ,

Opel Vectra dizel

Histora e veturës

1 111 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Tet 00:58 ,

Shitet opel vectra GT 2.0 benzin me klim 9 muj rks

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Tet 22:41 ,

Shitet opel vectra GT 2.0 benzin me klim 9 muj rks

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Sht 18:49 ,

Opel Vectra B 2.0 dizel rks

Histora e veturës

1 499 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Sht 17:19 ,

Opel Vectra dizel

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 10:51 ,

Skoda Yeti 1.2 TSI 2015

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Gush 10:16 ,

Mercedes A 160 2010 AUTOMATIK blueefficiency

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Gush 17:09 ,

Opel Vectra B 2.2 Benzin

Histora e veturës

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Gush 21:26 ,

OPEL VECTRA 2.2 DIZEL 2005 RKS 11 MUJ

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Qer 17:39 ,

opel vectra

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Pri 13:39 ,

Fellne univerzal me 8 vrima ndrroj me 16 per opel

Histora e veturës

150 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
11 Mar 17:59 ,

Opel Vectra 2.0 16V viti 2000

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 13:39 ,

Shes Opel Vectra 2.0 Benzin

Histora e veturës

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Jan 10:55 ,

Opel Vectra b 1999

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Jan 00:06 ,

opel vectra B 1999

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Jan 20:53 ,

shes opel vectra b 1999

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Nën 17:01 ,

Opel Vectra benzin/gaz 1991

Histora e veturës

380 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Tet 23:31 ,

Opel Vectra B 1999

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
13 Tet 22:50 ,

Opel vectra

Histora e veturës

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Korr 21:35 ,

Opel vectra urgjent

Histora e veturës

800 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 10:31 ,

Opel vectra

Histora e veturës

300 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
06 Qer 00:05 ,

SHITET OPEL VECTRA 2.0 BENZIN 2000 ME KLIM

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 21:35 ,

Opel Vectra(SIGNUM)3.0 CDTI(DIESEL)

Histora e veturës

1 700 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Mar 17:41 ,

Opel Vectra

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 14:16 ,

opel vectra 2.0 elegance dizell

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
16 Shk 17:04 ,

U SHITTT

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 14:29 ,

shitet

Histora e veturës

800 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Shk 18:42 ,

Punojm Gled Rafaello etj

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Shk 17:24 ,

USHITT

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Jan 11:31 ,

Opel Vectra dizel

Histora e veturës

2 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 19:44 ,

Opel vectra

Histora e veturës

1 050 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Jan 20:27 ,

Opel Vectra 1.6 plin,benzin

Histora e veturës

520 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Dhj 17:59 ,

Shes opel vectra n gjendje te rreullt

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Dhj 23:51 ,

Opel Vectra benzin

Histora e veturës

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 18:46 ,

Opel vectra viti 95 Golf 2 1.9 viti 1986

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Dhj 20:22 ,

Opel vectra 1.6

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Opel vectra | Të gjitha | Vetura | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione