Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

X1 | Viti | Makina | Vetura

BMW , 19
Citroën , 1
Ford , 1
KTM , 1
Peugeot , 1
Škoda , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe X1,kategori Vetura,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj X1 Të gjitha | Vetura | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:38 Vetura , Viti

BMW X1 SDrive 18D AUTOMATIK 2014 ME DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:22 Vetura , Viti

Blej Vetura Peugeot CItroen Renault.

1 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 08:21 Vetura , Viti

PEZHO RENO CITROEN Pjes te reja dhe te vjetra

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 08:20 Vetura , Viti

Caddy 1.9TDI me klimë RKS 1VIT TIPTOP sapoardhur

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
22 Dhj 22:29 Vetura , Viti

Bmw x1 Xdrive 2.0

10 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 12:48 Vetura , Viti

Punojm Gled Rafaello etj

2 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Pri 18:41 Vetura , Viti

shitet Bmw x1 2012

7 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 22:00 Vetura , Viti

BMW X1 25D viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Mar 12:04 Vetura , Viti

Shitet X1 e ardhur nga zvicra , km origjinale

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:26 Vetura , Viti

E shitur Vetura BMW X1 20D XDrive Automatic

12 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 14:36 Vetura , Viti

BMW X1

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 10:55 Vetura , Viti

Bmw X1

11 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Shk 04:00 Vetura , Viti

Shitet Vetura BMW X1 20D XDrive Automatic

12 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 16:14 Vetura , Viti

Shitet vetura

12 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 10:29 Vetura , Viti

Bmw X1 Xdrive 2.0 disel

105 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Mar 13:00 Vetura , Viti

BMW X1 2.0D AUTOMATIK 2011 S-DRIVE I DOGANUAR FULL OPSIONE

10 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Shk 00:11 Vetura , Viti

Bmw x1

10 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Sht 10:51 Vetura , Viti

Skoda Yeti 1.2 TSI 2015

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Gush 10:16 Vetura , Viti

Mercedes A 160 2010 AUTOMATIK blueefficiency

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Jan 22:05 Vetura , Viti

ii Shitur BMW X1

12 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Jan 21:56 Vetura , Viti

Uu shit Bmw X1 25d m packet nga Zvicrra����

13 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Sht 06:07 Vetura , Viti

Golf 5 TDI 1.9 viti 2006

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Gush 20:51 Vetura , Viti

Uu Shit Bmw X1 18d XDrive Automatik Panoram

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Maj 18:28 Vetura , Viti

Shitet BMW X1

22 483 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Pri 20:24 Vetura , Viti

U Shit flm merrjep

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Qer 16:25 Vetura , Viti

Bmw x1 20d

16 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Maj 21:05 Vetura , Viti

Ford C-max 1.6 TDCI 18.11.2009

5 400 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
19 Gush 11:56 Vetura , Viti

Mercedes c270 -02

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 20:05 Vetura , Viti

Daewo musso 2.9td 4x4 motorr mercedes -02

3 400 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj X1 | Të gjitha | Vetura | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

x1 X1 x1 x1 X1 X1 X1 X1 x1 x1

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione