mercedes | Viti | Makina | Vetura

Opel , 6
Audi , 4
Toyota , 2
Hyundai , 2
Peugeot , 2
Ford , 2
Nissan , 1
Chrysler , 1
BMW , 1
Kia , 1
Škoda , 1
Ssangyong , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes,kategori Vetura,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes Të gjitha | Vetura | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:13 ,

AUTO..24 BLEJM VETURA NGA GJERMANIA ZVICRRA DEFEKT AKSIDENT

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:50 ,

Mercedes C 320 CDI 4 Matic 2010 Dogan Homologim

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 17:12 ,

Mercedes

Histora e veturës

118 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Korr 09:26 ,

BLEJM VETURA DEFEKT AKSIDENT VW BMW AUDI

Histora e veturës

14 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Korr 14:31 ,

Shitet Mercedes B180

Histora e veturës

13 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 07:05 ,

spriter mercedes

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Korr 12:21 ,

Mercedes Benz A200 CDI

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 12:14 ,

Mercedes Benz Vito 111 2.2

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Korr 10:40 ,

Mercedes benz 200 dizel rks

Histora e veturës

690 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Korr 11:24 ,

Mercedes ML250 Cdi 4Matic Full opsione

Histora e veturës

16 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
14 Korr 08:15 ,

Mercedes C Klase 220 CDI Viti 2009 Automatik RKS

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Korr 15:51 ,

SHITET MERCEDES C250 AMG-LINE

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 09:15 ,

MERCEDES C220 2011 AUTOMATIK AVANTGARDE I SAPO DOGANANUAR 0

Histora e veturës

10 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 17:43 ,

Shitet Kombi Mercedes MB100 ne gjendje shum te mir

Histora e veturës

890 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 17:34 ,

SHITET MERCEDES E220 2014 AUTOMATIK RKS FULL OPCIONE PER INF

Histora e veturës

13 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Korr 21:13 ,

U SHIT FLM MERRJEP. COM

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Korr 00:26 ,

Shitet ML280, Mercedes 3.0 Diesel

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Qer 21:28 ,

Mercedes Vito v220 cdi

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
18 Qer 10:19 ,

Mercedes E350cdi 4Matic (4x4) 2010 rks

Histora e veturës

12 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 21:27 ,

Shitet mercedesi

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Qer 20:53 ,

Mercedes. C 220

Histora e veturës

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Qer 06:31 ,

Mercedes 350

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 11:57 ,

MERCEDES C220 BLUETEC (170PS) AUTOMATIK 2015 I DOGANUAR FULL

Histora e veturës

18 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 07:41 ,

Mercedes 190d automatik

Histora e veturës

1 250 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Qer 20:57 ,

Shitet Mercedes E-200

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Qer 05:20 ,

Mercedes benz cdi

Histora e veturës

19 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
31 Maj 23:09 ,

shes mercedes vito

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Maj 08:47 ,

Mercedes Vito 109

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Maj 10:41 ,

Mercedes-Benz

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 18:43 ,

MERCEDES E220 BLUETEC 2015 AUTOMATIK I DOGANUAR FULL OPSIONE

Histora e veturës

14 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Maj 08:41 ,

MERCEDES E220 2014 AUTOMATIK I DOGANUAR FULL OPSIONE PER INF

Histora e veturës

14 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 21:48 ,

SHES VETURËN

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Maj 02:11 ,

Shitet mercedes benz C class 2005

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Maj 19:41 ,

Shitet Mercedes A Class 160 Avantgarde

Histora e veturës

6 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Maj 23:34 ,

Mercedes VITO FRIGO

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Maj 23:26 ,

Mercedes VITO FRIGO

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 17:04 ,

mercedes c220

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
27 Pri 13:12 ,

mercedes c220

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Pri 17:03 ,

shitet Mercedes Benz Vito Furgon

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Pri 16:02 ,

mercedes benz

Histora e veturës

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 14:12 ,

Mercedes Benz

Histora e veturës

123 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 09:03 ,

SHITET MERCEDES E270 AUTOMATIK 2002 RKS 4MUJ PER INFO 045 68

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes | Të gjitha | Vetura | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione