opel zafira | Viti | Makina | Vetura

Opel , 58
Škoda , 1
Acura , 1
Ford , 1
KTM , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe opel zafira,kategori Vetura,ose vendndodhje Viti,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj opel zafira Të gjitha | Vetura | Viti ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 18:22 ,

opel zafira

Histora e veturës

26 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Korr 07:55 ,

Shitet Opel Zafira 1.9 Dizel 2006 RKS deri 09/2021 7 ulse

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Korr 11:34 ,

opel zafira

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Korr 11:32 ,

Opel zafira

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Qer 22:20 ,

Opel Zafira

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Qer 12:49 ,

Shitet opel zafira 1.7 dizel

Histora e veturës

11 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
30 Maj 11:56 ,

Shitet Opel Zafira 1.8 benzin 2004

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Maj 08:50 ,

opel zafira

Histora e veturës

26 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
02 Maj 11:50 ,

Opel Zafira 2.0

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 08:38 ,

Opel zafira diesel 7 ulese mundesi nderrimi me automatik

Histora e veturës

9 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 14:03 ,

U SHITTT FLM MERR JEP

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Mar 13:23 ,

opel zafira

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 17:53 ,

Shitet opel zafira 1 vit regjistrim

Histora e veturës

2 650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Nën 07:42 ,

pjes Opel zafira 2.2 diesel

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Nën 14:14 ,

pjes opel zafira b 2.2 benzin 6 shpejci

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 18:31 ,

OPEL ZAFIRA 2.2 DIZEL 2003 7 ULSE RKS 9 MUJ

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Sht 10:51 ,

Skoda Yeti 1.2 TSI 2015

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Gush 18:24 ,

opel zafira

Histora e veturës

330 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Gush 10:16 ,

Mercedes A 160 2010 AUTOMATIK blueefficiency

Histora e veturës

6 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Korr 19:30 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 D AUTOMATIK RKS 11 MUJ

Histora e veturës

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Pri 20:55 ,

Opel Zafira tourier 7 ulese

Histora e veturës

13 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 21:59 ,

Opel zafira 1.9 DISEL (OPC) AUTOMAIK

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
13 Shk 13:26 ,

Opel Zafira 2.2 2002 Eco Tec

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Jan 21:24 ,

OPEL ZAFIRA 1.9 disel OPC 2006

Histora e veturës

5 390 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
15 Dhj 21:06 ,

Shitet Opel zafira 1.9 dizell rks 1 vjet

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Dhj 14:24 ,

U SHITTT FLM MERRJEP.

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Sht 11:18 ,

Pjes Opel Zafira 2.2 Benzin

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Qer 19:51 ,

Opel Zafira

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:21 ,

USHITTT

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 17:41 ,

U SHITTTT FLM

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 20:40 ,

USHITTT

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Shk 18:42 ,

Punojm Gled Rafaello etj

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Dhj 12:03 ,

Shitet Opel Zafira 7 ulëse v.2008

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Nën 22:58 ,

Caddy

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
05 Sht 06:07 ,

Golf 5 TDI 1.9 viti 2006

Histora e veturës

6 000 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Maj 19:28 ,

Opel Zafira 1.9 CDTI - TI - tkuqe

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Pri 20:30 ,

Opel zafira 1,9 dizel 7 ulse

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Pri 15:58 ,

opel

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Dhj 01:10 ,

zafira

Histora e veturës

7 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
16 Nën 10:13 ,

Shes veturen.

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 14:13 ,

Zafira

Histora e veturës

5 800 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
28 Sht 13:14 ,

Opel zafira 2007 1.9 nafte ne Durres.

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Sht 09:26 ,

Opel zafira Automatik

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Gush 19:19 ,

Opel zafira

Histora e veturës

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Gush 14:30 ,

Shitet Opel Zafira 10. muaj 2003 me targa te CH

Histora e veturës

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
23 Mar 10:18 ,

Opel Zafira dizel

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Dhj 19:09 ,

Vetur

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
27 Dhj 19:34 ,

Shes Veturen Opel Zafira

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj opel zafira | Të gjitha | Vetura | Viti juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione