Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Volvo | 240

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Volvo 240 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

05 Nën 00:27 Vetura , Pejë

shitet kamjoni

3 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Gush 19:30 Vetura , Drenas

shes golf 3

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Gush 13:33 Vetura , Drenas

shes golf 3

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
25 Gush 13:09 Vetura , Drenas

shes golf 3

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
23 Gush 13:51 Vetura , Gjilan

Kombaj Burgon 7

9 000 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
28 Korr 21:39 Vetura , Drenas

shes golf 2

410 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Mar 00:51 Vetura , Gjilan

Shes

1 000 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 09:40 Vetura , Deçan

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Jan 20:53 Vetura , Prizren

Iveko

Viti: 1997
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
09 Jan 17:02 Vetura , Lipjan

Shitet iveco

4 850 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 23:20 Vetura , Ferizaj

Auto transportues Shlep 24h

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Korr 11:12 Vetura , Therandë

villvo

3 200 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 08:28 Vetura , Prizren

Volvo 240 dizel

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Maj 05:08 Vetura , Prizren

Volvo

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 22:24 Vetura , Gjilan

3800 evra

380 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
20 Mar 19:37 Vetura , Prishtinë

Shes Pikap Ceddy 2.0 SDI me klim

4 150 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Jan 16:35 Vetura , Gjilan

Golf 2 1.8 benzin gas

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
04 Dhj 18:02 Vetura , Prizren

Shes Volvo Dizel

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 16:40 Vetura , Lipjan

Golf2

350 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
15 Nën 09:55 Vetura , Lipjan

Gollf 2

340 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
11 Nën 12:09 Vetura , Lipjan

Kombi t2

700 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 12:07 Vetura , Lipjan

Kombi t2

700 EUR

Viti: 1984
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Tet 21:50 Vetura , Therandë

Aparat mats

500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Gush 01:11 Vetura , Burim

Shes golf2

Viti: 1984
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Gush 00:23 Vetura , Burim

Shes golf 2

Viti: 1984
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
11 Maj 00:04 Vetura , Fushë Kosovë

Shes Skoda 2012

8 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Pri 10:51 Vetura , Gjilan

Shes pasatin 1.9 urgjent

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Mar 15:36 Vetura , Lipjan

Pasat 2

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Dhj 14:12 Vetura , Pejë

Shitet ose ndrrohet

4 000 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 19:35 Vetura , Prishtinë

fellna

150 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Tet 14:18 Vetura , Besianë

Volvo S60 2.4 tdi

2 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
27 Korr 22:15 Vetura , Fushë Kosovë

Volvo

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 15:36 Vetura , Prishtinë

Shes klima

40 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Korr 19:56 Vetura , Prizren

Gollf

9 500 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Maj 20:30 Vetura , Gjilan

Shess

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
05 Maj 21:09 Vetura , Drenas

Shes golf2

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Pri 14:14 Vetura , Ferizaj

Shitet Volvo 2.4 dizel 1vjet regjistrim

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Pri 19:18 Vetura , Pejë

volvo

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Mar 21:19 Vetura , Skenderaj

Shes fellnet me.goma gomat e reja nr 15

150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
01 Dhj 19:14 Vetura , Mitrovicë

shitet

2 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Nën 09:19 Vetura , Skenderaj

shitet vetura volvo 240

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Tet 09:47 Vetura , Prizren

Volvo 240 rks 83 oltaimer

400 EUR

Viti: 1983
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
24 Sht 15:14 Vetura , Prishtinë

Shes Passat 1.9 diesel

590 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
21 Gush 20:05 Vetura , Fushë Kosovë

shitet vollvo 2.4 benzin

3 099 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Maj 14:43 Vetura , Skenderaj

VOLLVO V70D5 4x4

Viti: 2003
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
17 Pri 16:50 Vetura , Vushtrri

Shitet

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Mar 13:23 Vetura , Drenas

Goma te golfit edhe pasatit

25 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Dhj 13:58 Vetura , Ferizaj

volvo v40

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Nën 11:41 Vetura , Prishtinë

Iveco

7 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 14:36 Vetura , Viti

Golf 3

Viti: 1995
Kilometrazha: 5 000 - 9 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Volvo 240 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione