Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Volvo | 440

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Volvo 440 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

01 Mar 17:21 Vetura , Drenas

Shes golf 2

730 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
02 Shk 20:25 Vetura , Drenas

Shes

1 800 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
11 Sht 00:53 Vetura , Gjakovë

Goma me fellga R17

170 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
01 Sht 22:09 Vetura , Gjakovë

Shitet Volvo 440 1.8 Benzin

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Gush 12:59 Vetura , Gjakovë

Volvo 440

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Mar 13:22 Vetura , Prishtinë

Shes Volvo 440 1.8 benxin plin boj ndrrim rks i skadum

690 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
26 Shk 18:46 Vetura , Prizren

Volvo 440 Viti 89

900 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Jan 10:18 Vetura , Viti

Volvo

Viti: 2000
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
14 Jan 19:06 Vetura , Lipjan

volvo 4als motor 420

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Jan 21:40 Vetura , Prizren

Volvo

880 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Jan 19:20 Vetura , Prizren

Volvo

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Dhj 20:47 Vetura , Prizren

Volvo

850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Dhj 22:32 Vetura , Prizren

Volvo

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Dhj 17:26 Vetura , Prizren

Volvo

1 100 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Dhj 22:32 Vetura , Prizren

Volvo

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Dhj 19:53 Vetura , Prizren

Volvo

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Dhj 21:59 Vetura , Prizren

Volvo

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Dhj 21:49 Vetura , Prizren

Volvo

1 000 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
03 Dhj 20:12 Vetura , Prizren

Volvo

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Dhj 21:16 Vetura , Prizren

Volvo

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Dhj 21:20 Vetura , Prizren

Volvo

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Nën 11:20 Vetura , Prizren

Volvo

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
24 Nën 21:03 Vetura , Prizren

Volvo

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Nën 16:18 Vetura , Prizren

Volvo

1 300 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Korr 16:28 Vetura , Ferizaj

Volvo 1.8 benzin full ingjiksion rks i skadum

480 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Qer 20:35 Vetura , Pejë

Shitet volvo 440 oldtimer

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Maj 20:06 Vetura , Mitrovicë

Volvo Shitet Ndrohet me Bmw Delfin

Viti: 1992
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
30 Nën 18:23 Vetura , Mitrovicë

Shitet Ndrohet

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Nën 14:56 Vetura , Shtërpcë

Volvo 440 benzine 1996

300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
24 Nën 14:24 Vetura , Shtërpcë

Volvo 440 benzine 1996

300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
11 Tet 11:57 Vetura , Gjilan

motoqiklet Cagiva 125 cc

99 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 70 000 - 74 999
04 Qer 02:02 Vetura , Prishtinë

U shitt ■FLM■

7 EUR Price Reduced

Viti: 1991
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Mar 18:48 Vetura , Prishtinë

Shes

430 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 15:10 Vetura , Prishtinë

Volvo benzin+gaz 1990

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 15:10 Vetura , Prishtinë

Ndrroj kerrin me motorr apo skuter

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Shk 13:23 Vetura , Prishtinë

Shitet ndrrohet

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Tet 21:03 Vetura , Mitrovicë

Shes veturen volvo 440

750 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Tet 19:09 Vetura , Prishtinë

shess ose ndrroj

Viti: 1995
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Gush 11:34 Vetura , Prizren

Volvo penta 420

22 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
08 Korr 16:35 Vetura , Pejë

shitet volvo 440 rks

1 700 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Shk 02:31 Vetura , Prishtinë

u shit flm merrjep

750 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Shk 16:54 Vetura , Shtërpcë

volvo delovi 460\440

300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
30 Dhj 12:27 Vetura , Skenderaj

Shitet vetura

Viti: 1995
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
19 Tet 21:45 Vetura , Prishtinë

Volvo

560 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
07 Korr 13:00 Vetura , Klinë

Volvo 440 GLE

450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 10:46 Vetura , Pejë

Shleper

7 000 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 10:48 Vetura , Prizren

Volvo 1.7 benzin ne gjendje super te rregullt

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Maj 13:58 Vetura , Prizren

Volvo 1.7 benzin 1 vit regjistrim

1 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 13:07 Vetura , Prizren

Volvo 1.7 benzin 1 vit regjistrim.

1 800 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 15:55 Vetura , Gjilan

Autobus

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Volvo 440 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione