Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Volvo | 460

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Volvo 460 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:13 Vetura , Drenas

Shitet Ndrrohet Vollvo 1.9 Turbo dizell

1 700 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Mar 21:12 Vetura , Drenas

Shes golf 2

650 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Tet 00:44 Vetura , Prishtinë

Volvo 460 dizel 1.9 rks deri mujin e 11 045605467

1 150 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Tet 14:38 Vetura , Prishtinë

Volvo 460 dizel 1.9 rks edhe 2muj

1 299 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Tet 18:33 Vetura , Prishtinë

Volvo 460 dizel 1.9

1 399 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
19 Korr 23:11 Vetura , Ferizaj

VOLVO XC 60 D4 DESING

23 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Pri 13:33 Vetura , Prizren

Shifter

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Mar 20:29 Vetura , Drenas

Shitet

1 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 20:08 Vetura , Drenas

URGJENT SHITET Volvo 460 1.8 Benzin

320 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
13 Mar 22:28 Vetura , Fushë Kosovë

Shes veture Volvo

800 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
06 Shk 13:31 Vetura , Kastriot

Shes vollvo

Viti: 2009
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Nën 08:05 Vetura , Shtërpcë

Volvovic

Viti: 1996
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
12 Korr 11:12 Vetura , Pejë

shitet

440 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Tet 21:07 Vetura , Lipjan

Volvo 460

1 550 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
22 Maj 23:41 Vetura , Prizren

Volvo 460 1.9 Tdi me klima

Viti: 1995
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
17 Maj 08:15 Vetura , Prishtinë

volvo 1.9 dizell

1 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 18:16 Vetura , Prishtinë

volvo 1.9 td

1 450 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Mar 23:49 Vetura , Gjakovë

820 euro VOLVO 13.janar 2018 regjistrim

820 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 17:59 Vetura , Vushtrri

Kamjoni në gjendje te rregullt

7 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
28 Nën 17:04 Vetura , Gjakovë

1200 euro VOLVO 460 GLE injection 1.7 Benzin

1 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
15 Nën 10:41 Vetura , Pejë

1.6 pa denimm i skadumm gjende shum tregullt

1 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Tet 11:33 Vetura , Pejë

1.6 i qlajmrum ska denim

1 100 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Sht 20:21 Vetura , Pejë

Volvo 460

500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
26 Gush 14:11 Vetura , Prizren

Shitet Volvo 460 1.8

500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Gush 09:54 Vetura , Prishtinë

Blej pjese per Volvo 460 1.9 tdi

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Korr 10:52 Vetura , Besianë

Volvo 460 -90

870 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
02 Qer 17:52 Vetura , Prishtinë

Volvo 95

1 300 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
24 Mar 21:47 Vetura , Vushtrri

Shes kamionin

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Shk 23:26 Vetura , Mitrovicë

Volvo. Ne gjendje te rregullt benzin plin

400 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
08 Shk 00:38 Vetura , Prishtinë

Vetura eshte ne. Gjendje te rregullt

550 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Tet 18:44 Vetura , Prishtinë

Volvo

1 699 EUR

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Volvo 460 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione