Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Volvo | 740

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Volvo 740 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

19 Tet 22:10 Vetura , Gjilan

Shitet vollvo 740 ne gjendje te mir pune

1 111 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Gush 20:16 Vetura , Skenderaj

Shitet

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
18 Mar 13:08 Vetura , Pejë

Volvo 740

650 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 13:29 Vetura , Viti

Volvo

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Dhj 11:32 Vetura , Pejë

Shes Volvo 740

700 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 20:19 Vetura , Pejë

Shes volvo 740

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Maj 11:12 Vetura , Prizren

volvo

500 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Shk 16:37 Vetura , Pejë

Shes Volvo 740

800 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Shk 21:36 Vetura , Pejë

Shes Volvo 740

900 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Tet 19:06 Vetura , Prishtinë

Volvo

Viti: 1986
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Pri 08:00 Vetura , Gjilan

Volvo 740 gl

2 100 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Shk 13:47 Vetura , Pejë

Volvo 740

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Shk 23:25 Vetura , Pejë

Volvo 740

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
18 Shk 22:32 Vetura , Pejë

Shes Volvon 740

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
08 Jan 19:47 Vetura , Prishtinë

Shes volvo 2.4 dizell qmimi shum i volitshem

1 100 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
29 Tet 20:43 Vetura , Burim

Shitet urgjent

1 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Korr 05:52 Vetura , Ferizaj

Volvo 740

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Korr 05:40 Vetura , Ferizaj

Volvo 740

Viti: 1986
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 10:44 Vetura , Pejë

volvo 740

1 000 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
12 Nën 17:27 Vetura , Fushë Kosovë

Volvo 740 dizel -88

800 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
29 Sht 14:24 Vetura , Pejë

Shitet volvo urgjentisht

700 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Volvo 740 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione