Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

automatik | Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Volvo

240 , 3
C30 , 1
S40 , 3
S60 , 11
S80 , 6
S90 , 2
V40 , 8
V50 , 7
V60 , 5
V70 , 20
XC 60 , 14
XC 70 , 5
XC 90 , 30

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe automatik,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj automatik Të gjitha | Vetura | Volvo | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:01 ,

Volvo xc60 automatik 2.4 dizel rks 1 vit te plot

10 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Gush 16:47 ,

Shitet Volvo XC90

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Gush 09:41 Shitorja ,

Volvo XC60 D5 AWD

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Gush 09:27 ,

VOLVO S60, R Design, Eco Drive, 2013 Motorsport

13 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Gush 15:41 ,

Volvo S80 2.4 D5

4 300 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Korr 20:12 ,

Volvo XC90 per pjes

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Korr 18:45 ,

Volvo V70 RKS

3 400 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
07 Korr 00:23 ,

Volvo 2.0d automatik 2009

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Qer 19:37 ,

Volvo XC90 2003 Automatik

6 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Qer 14:54 ,

Volvo 2.0d automatik

6 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Qer 20:26 ,

volvo xc90 2005 4x4

7 000 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 00:03 ,

Volvo XC90 2.4d Automatik 4x4 Viti 2004 RKS 6 muj

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 22:19 ,

Volvo XC 60 D4 2WD

21 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Maj 18:27 ,

V50 2.0 automatik

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Maj 18:49 ,

Shitet volvo V40 pa dogan

650 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Maj 16:49 ,

VOLVO V70 2.4D 2010 175PS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 14:32 ,

Volvo S80 2.4dizell Automatik

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 09:23 ,

shitet volvo v40 pa dogan

700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 18:56 ,

Volvo V40

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Mar 23:24 ,

Shitet volvo s40

4 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 15:31 ,

Volvo XC90 D5 AWD Summum

9 500 EUR Price Reduced

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:53 ,

VOLVO S60 VITI 2002 AUTOMATIK RKS 1 VIT

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Shk 19:40 ,

Volvo V40

15 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Shk 09:40 ,

Shitet

2 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
11 Shk 12:10 ,

Volvo xc90 dizell pa dogan

2 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Shk 18:20 ,

Shite Volvo xc90 2.4 diesel

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Jan 04:03 ,

Shite Volvo xc90

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Dhj 13:25 ,

Volvo V70 2.0 D3

10 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 23:16 ,

Në shitje!

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Dhj 12:14 ,

Në Shitje!

14 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Dhj 11:43 ,

Shitet Volvo 2.5 benxin/plin automatik 4 muj rks gjendj tmir

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Dhj 20:58 ,

Në shitje!

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Nën 12:50 ,

Shitet Volvo XC90 2.4 diesel/naft 2007

10 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Tet 01:14 ,

Shitet VOLVO XC90

6 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
11 Tet 01:14 ,

Shitet Volvo V60 D5 2.4

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 17:26 ,

Volvo V60 D5

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 12:52 ,

Volvo S90 2018

27 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Korr 09:29 ,

VOLVO V70 2.4 BITURBO

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Qer 16:45 ,

shitet ndrrohet vetem me vetur automatik

65 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 20:27 ,

Volvo V60 D3 AUTOMATIK

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Qer 11:46 ,

Volvo V60 D3 automatik

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Pri 19:23 ,

Volvo 2.4 s80 d5

6 100 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 00:08 ,

Shitet Vollvo V70

4 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Pri 17:27 ,

Volvo XC60 - (xhip, automatik, ne gjende te shkelqyeshme)

12 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Pri 08:56 ,

Pjesë per Volvo V70 2.4d 2003 Automatik

1 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Mar 12:38 ,

Shitet Volvo

6 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Shk 14:24 ,

Shitet Volvo xc90 me 7 ulse

7 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj automatik | Të gjitha | Vetura | Volvo | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione