Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Volvo | S60

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Volvo S60 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 07:46 Vetura , Prizren

Shitet Volvo S60 D4

18 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 18:59 Vetura , Gjilan

Volvo s60

6 998 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Jan 16:04 Vetura , Ferizaj

VOLVO S60 2.4 DISEL

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Jan 17:12 Vetura , Skenderaj

Shitet Volvo S60 plin-benzin 2.4

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Tet 01:02 Vetura , Gjilan

Volvo S60 2.4 Dizell

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 01:02 Vetura , Viti

Volvo S60 2.4 Dizell

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Tet 01:02 Vetura , Ferizaj

Volvo S60 2.4 Dizell

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 17:38 Vetura , Gjilan

Volvo s60

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Sht 01:57 Vetura , Gjilan

Volvo S60 2.4 Dizell

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 01:57 Vetura , Ferizaj

Volvo S60 2.4 Dizell

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Sht 01:57 Vetura , Viti

Volvo S60 2.4 Dizell

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Sht 12:46 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet Volvo s60 diesel munsi ndrrimi

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Sht 15:35 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet ose ndrrohet

4 800 EUR

17 Pri 18:36 Vetura , Therandë

Shes pjes per volvo

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
31 Mar 07:55 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Mar 08:28 Vetura , Prishtinë

Shitet

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 15:52 Vetura , Prishtinë

Shitet

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Mar 14:49 Vetura , Prishtinë

Shitet

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Mar 22:53 Vetura , Vushtrri

VOLVO S60 VITI 2002 AUTOMATIK RKS 1 VIT

2 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
12 Shk 20:53 Vetura , Fushë Kosovë

volvo s60 2.4 dizell rks 8 muj

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Dhj 09:54 Vetura , Mitrovicë

Volvo s60

2 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
21 Dhj 12:43 Vetura , Prishtinë

☎️Shitet volvo gjendje shum tmir 2007 viti 7 ulse☎️

5 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Dhj 12:15 Vetura , Fushë Kosovë

Volvo S60 2.4 D5 185PS

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 08:43 Vetura , Drenas

Shitet

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Maj 10:58 Vetura , Prishtinë

Volvo S60

8 999 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
02 Shk 17:12 Vetura , Prishtinë

Volvo S60

3 000 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
11 Dhj 10:07 Vetura , Ferizaj

Volvo S60 D5 Automatik

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Sht 10:10 Vetura , Prizren

Volvo S60 dizel

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Korr 19:25 Vetura , Prishtinë

Shes Volvo S60 1.6

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Korr 16:38 Vetura , Gjilan

Volvo S60 2.4 Diesel 1vit regjistrim

3 800 EUR

22 Maj 00:04 Vetura , Ferizaj

Fellne për volvo

150 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Pri 16:02 Vetura , Prishtinë

Shitet Volvo s60 disel

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Shk 20:46 Vetura , Prishtinë

Shes volvo S60 d5 2004 ne gjendje te mire

3 250 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Jan 15:36 Vetura , Prizren

Volvo s60

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 15:02 Vetura , Prishtinë

Volvo S60

14 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
19 Dhj 19:43 Vetura , Therandë

Volvo S60

8 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
13 Nën 06:30 Vetura , Vushtrri

Volvo ( u shit flm )

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Tet 13:49 Vetura , Prishtinë

Volvo S60

15 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
12 Tet 00:34 Vetura , Prizren

Volvo S60 ne shitje

8 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Gush 18:43 Vetura , Klinë

Volvo S60 dizel

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Gush 18:52 Vetura , Gjakovë

Shes veturen ne gjendje shume te mir

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Gush 10:39 Vetura , Burim

Volvo S60 D5

17 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Korr 19:57 Vetura , Prishtinë

VOLVO S60 2.4D 2008 RKS

8 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Korr 23:41 Vetura , Prishtinë

Vetura Volvo me Porosi

2 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
18 Qer 14:25 Vetura , Pejë

VOLVO S60 D5

8 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
06 Maj 21:25 Vetura , Klinë

Volvo

5 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Jan 19:11 Vetura , Ferizaj

Shitet volvo

5 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Nën 18:05 Vetura , Therandë

volvo S60 D3

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Tet 15:33 Vetura , Prishtinë

Cmimi shume i volitshem, shitet urgjentisht

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Volvo S60 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione