Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Volvo | S80

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Volvo S80 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:34 Vetura , Prishtinë

VOLVO S80 2.4 DIESEL AUTOMATIK 2009

9 500 EUR Price Reduced

Dje 14:43 Vetura , Fushë Kosovë

VOLVO S80 D5 AUTOMATIK

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:24 Vetura , Fushë Kosovë

Volvo S60 2.4 DISEL AUTOMAT

4 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Mar 08:49 Vetura , Prizren

Volvo suedeze

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Mar 19:21 Vetura , Fushë Kosovë

VOLVO S80 AUTOMATIK

7 999 EUR

17 Shk 17:10 Vetura , Prishtinë

Volvo S80

10 899 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Shk 18:08 Vetura , Prishtinë

Volvo S80 2010 046198367

10 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 19:10 Vetura , Prizren

Volvo suedeze

1 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Jan 15:47 Vetura , Prizren

Volvo s80

6 200 EUR

24 Nën 15:45 Vetura , Besianë

Volvo S80 2.5dizel

800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Qer 20:01 Vetura , Ferizaj

Volvo S80 2.4 D5 Automatik

4 100 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Korr 00:03 Vetura , Prishtinë

volvo s80 2.4 d5 me 215mi km garantuara rks 1 VJET

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
03 Korr 13:37 Vetura , Prishtinë

Volvo

6 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Qer 16:57 Vetura , Prishtinë

volvo s80 2.4 d5 me 215mi km garantuara rks 1 VJET

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Qer 23:36 Vetura , Malishevë

Volvo

6 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Qer 01:19 Vetura , Prishtinë

VOLVO S80 2.4d5

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Maj 21:54 Vetura , Prishtinë

Volvo S80 2.4TDI

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 14:32 Vetura , Prishtinë

Volvo S80 2.4dizell Automatik

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Pri 10:56 Vetura , Gjakovë

Shes makinen

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
02 Pri 22:22 Vetura , Gjakovë

Shitet makina

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Mar 11:39 Vetura , Klinë

shitet

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Shk 22:10 Vetura , Gjakovë

Volvo s80

7 800 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Mar 11:46 Vetura , Pejë

volvo s 80

550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Mar 09:08 Vetura , Pejë

Shes ose ndroj vollvo s80 e sapo ardhur

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Jan 09:24 Vetura , Prizren

Volvo S80 1 Vjet RKS Ndrrim i Mundshem

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Jan 00:24 Vetura , Gjakovë

Volvo s80 2.9 benzin

2 300 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
30 Gush 23:06 Vetura , Pejë

shitet

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Gush 12:48 Vetura , Kastriot

VOLVO 2.5 DISEL AUTOMATIK

2 650 EUR

16 Qer 20:16 Vetura , Kastriot

AUTOMATIK 2.5 DISEL

2 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Maj 22:17 Vetura , Skenderaj

She’s ndrroj Volvo S80 2.5 dizell viti 2000 rks

1 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 20:31 Vetura , Prishtinë

Volvo s80 D4 viti 2013

12 150 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
05 Maj 12:31 Vetura , Malishevë

Golf

500 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 09:15 Vetura , Klinë

Volvo s80

280 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Mar 10:50 Vetura , Klinë

Volvo s80

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Shk 21:00 Vetura , Prishtinë

VOLVO S80 T6 Twin Turbo

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Shk 09:13 Vetura , Klinë

Volvo s 80 benzin

350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Jan 09:09 Vetura , Rahovec

Volvo s80 2.9 bennzin

480 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Dhj 19:44 Vetura , Pejë

Shes volvo e ardhun nga suedia

1 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Dhj 09:09 Vetura , Rahovec

Volvo s 80 2.9 benzin

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
10 Nën 09:43 Vetura , Rahovec

Volvo s80

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 19:17 Vetura , Prishtinë

Volvo S80 2.9 Benzin

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Sht 08:03 Vetura , Prishtinë

Shes

750 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Qer 09:03 Vetura , Prishtinë

Shes

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Maj 18:20 Vetura , Prishtinë

Shes

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Maj 19:48 Vetura , Vushtrri

Shitet urgjent

2 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Pri 09:07 Vetura , Prishtinë

Shes

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Mar 08:35 Vetura , Prishtinë

Shes

1 100 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
02 Mar 19:19 Vetura , Prishtinë

Shes

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Shk 21:22 Vetura , Burim

Shitet nderrohet

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Volvo S80 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione