Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Volvo | V60

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Volvo V60 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:16 Vetura , Prishtinë

Volvo v60

12 800 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
22 Mar 14:46 Vetura , Fushë Kosovë

VOLVO V60 D4 4x4 AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 14:46 Vetura , Prishtinë

VOLVO V60 D5 SAUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 14:46 Vetura , Fushë Kosovë

VOLVO V60 2.0 D3 AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 14:45 Vetura , Fushë Kosovë

VOLVO V60 D4 MOMENTUM AUTOMATIK

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Shk 21:11 Vetura , Pejë

Volvo V60 2.4 4X4 AUTOMATIK

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Shk 11:07 Vetura , Pejë

Volvo V60 4x4 Automatik 2.4

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
02 Shk 16:29 Vetura , Pejë

Volvo V60 4X4 2013 rks per her par

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Jan 19:02 Vetura , Pejë

Volvo v60 4x4 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Jan 11:10 Vetura , Pejë

Volvo V60 4x4 2.4 Automatik 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Jan 17:40 Vetura , Pejë

Volvo V60 4X4 2.4 270.000 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 17:49 Vetura , Pejë

Volvo V60 4x4 2.4 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Jan 22:48 Vetura , Pejë

Volvo V60 2.4 4x4 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Jan 17:35 Vetura , Pejë

Volvo V60 4x4 2013

13 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Jan 11:47 Vetura , Pejë

Volvo V60 4x4 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Jan 23:45 Vetura , Pejë

Volvo V60 2.4 4X4 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Jan 22:29 Vetura , Pejë

Volvo V60 2.4 2013 4X4

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Sht 23:52 Vetura , Fushë Kosovë

Volvo V60 D5 AWD

12 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Gush 08:59 Vetura , Kaçanik

Rent a Car

900 EUR / muaj

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Korr 15:12 Vetura , Gjilan

VOLVO V 60

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Korr 12:38 Vetura , Drenas

VOLVO V60 - 138000 KM

12 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
11 Tet 01:14 Vetura , Prizren

Shitet Volvo V60 D5 2.4

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Tet 17:26 Vetura , Prizren

Volvo V60 D5

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Korr 12:41 Vetura , Prishtinë

Shitet v60 2.0

4 500 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Qer 20:27 Vetura , Prishtinë

Volvo V60 D3 AUTOMATIK

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
02 Qer 11:46 Vetura , Prishtinë

Volvo V60 D3 automatik

9 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
21 Jan 21:14 Vetura , Prizren

Volvo V60 D5 AWD Geartronic Summum

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
31 Gush 17:39 Vetura , Ferizaj

Volvo

7 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
26 Jan 21:03 Vetura , Therandë

olvo V60 D4 Geartronic Momentum

7 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
18 Sht 19:19 Vetura , Prishtinë

Volvo v60 D4 AWD Geartronic R Design

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Sht 16:56 Vetura , Ferizaj

049235811

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Sht 17:03 Vetura , Ferizaj

Volvo V60

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
05 Sht 16:11 Vetura , Ferizaj

..

8 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
22 Gush 17:50 Vetura , Therandë

Volvo V60 D5

9 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Qer 23:41 Vetura , Ferizaj

shes fellen 205/55/16

Viti: 2014
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
02 Maj 22:56 Vetura , Malishevë

Traktor rakovic

3 600 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Sht 22:24 Vetura , Fushë Kosovë

Volvo

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Qer 07:38 Vetura , Prishtinë

shes volvon v60 2.4dizell

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Qer 08:41 Vetura , Malishevë

Volvo V60 benzin -99

800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
16 Sht 16:30 Vetura , Prishtinë

Volvo

10 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Volvo V60 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione