Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | Volvo | XC 70

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | Volvo XC 70 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

18 Mar 14:54 Vetura , Prishtinë

VOLVO XC70!

11 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
18 Jan 16:05 Vetura , Therandë

volvo

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Maj 13:59 Vetura , Mitrovicë

Volvo

12 000 EUR

31 Maj 22:28 Vetura , Prishtinë

Shite Volvo XC70 D5 4X4

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 22:15 Vetura , Prishtinë

shitet Volvo XC70 D5 4X4 215 ps

9 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Maj 22:40 Vetura , Lipjan

Shitet Volvo XC70 D5

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 17:12 Vetura , Lipjan

shitet Volvo XC70 D5 4X4 edhe ndrrim bajna

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Pri 18:00 Vetura , Prishtinë

Shitet Volvo XC70 D5 4X4 Pa Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Pri 21:31 Vetura , Prishtinë

Volvo XC70 D5 4X4 Pa Dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 16:22 Vetura , Lipjan

Shitet Volvo XC70 D5 Pa Dogan me tabla sudis

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 16:22 Vetura , Lipjan

Shitet Volvo XC70 D5 Pa Dogan me tabla sudis

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
22 Shk 16:22 Vetura , Lipjan

Shitet Volvo XC70 D5 Pa Dogan me tabla sudis

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Shk 09:14 Vetura , Prishtinë

Volvo XC70 D5 4X4 Pa dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Shk 21:31 Vetura , Prishtinë

Volvo XC70 D5 4X4 Pa dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Shk 08:52 Vetura , Prishtinë

Shitet Volvo XC70 D5 4X4 PA Dogan hin ndrrim

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 13:18 Vetura , Lipjan

Shitet Volvo XC70 D5 4X4 PA Dogan

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 13:00 Vetura , Prishtinë

shitet Volvo XC70 D5 4X4 pa dogan

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 21:47 Vetura , Lipjan

Shitet Volvo XC70 D5 4X4. Pa Dogan

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Shk 13:33 Vetura , Prishtinë

shitet Volvo XC70 D5 4X4 pa dogan

11 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Nën 09:13 Vetura , Prishtinë

Volvo XC70 D5 4X4 hin ndrrim Edhe pare

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Nën 17:32 Vetura , Prishtinë

Volvo XC70 D5 4X4 hin ndrrim Edhe pare

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Tet 09:17 Vetura , Lipjan

Shitet Volvo XC70 D5 hin ndrim

12 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Tet 11:01 Vetura , Prishtinë

Volvo xc 70 pjes

Viti: 2002
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
21 Tet 20:10 Vetura , Prishtinë

Volvo XC70 D5 4X4

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Tet 19:38 Vetura , Prishtinë

Volvo XC70 D5 4X4

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 12:55 Vetura , Lipjan

Shitet Volvo xc70 d5 4x4

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 12:55 Vetura , Lipjan

Shitet Volvo xc70 d5 4x4

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 12:51 Vetura , Prishtinë

Shitet Volvo xc70 d5 4x4

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Tet 12:51 Vetura , Prishtinë

Shitet Volvo xc70 d5 4x4

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Tet 18:29 Vetura , Lipjan

Shitet Volvo xc70 d5 4x4

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Sht 19:21 Vetura , Ferizaj

Pjes Per Volvo 2.4Diesel ,Shiten vetem Pjeset

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
01 Korr 19:36 Vetura , Drenas

Shes vollvon 4*4

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Maj 21:25 Vetura , Drenas

Shes vollvo

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 23:40 Vetura , Besianë

Volvo XC70 prej zvicrre

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Mar 23:32 Vetura , Besianë

Volvo XC70 nga zvicrra

7 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Shk 22:26 Vetura , Pejë

Shitet

12 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
18 Nën 19:00 Vetura , Prishtinë

Volvo XC70 D5 AWD Full Extra

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Gush 20:17 Vetura , Fushë Kosovë

Volvo xc70 automatik full extra 4x4 cross country

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
28 Sht 13:08 Vetura , Prishtinë

Kerkoj motor per volvo xc70 2.4 benzine automatik

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
22 Nën 18:57 Vetura , Mitrovicë

Volvo XC70 -03

3 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | Volvo XC 70 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione