Bmw | Vushtrri | Makina | Vetura

BMW , 609
Opel , 17
Audi , 14
Ford , 8
Fiat , 7
Renault , 7
Peugeot , 3
Seat , 2
Jeep , 2
Mazda , 1
MINI , 1
Hyundai , 1
Citroën , 1
Rover , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1
Artega , 1
Daewoo , 1
Lancia , 1
Chevrolet , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Bmw,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Bmw Të gjitha | Vetura | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 12:59 ,

Bmw 520d AUTOMATIC 135KW/180PS

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:56 Shitorja ,

BMW M-640D DIESEL 3.0 FULL OPSJON E DOGANUAR RKS OSE NDRROJM

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:21 ,

Shes BMW 320 2.0Dizell Automatik Rks 5 Muj Klim 2006

6 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:36 ,

Bmw

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:29 ,

GOLF 5 1.9 TDI modeli GT/ V.P 2008/ RKS 5-muaj

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:43 ,

Bmw X6 40D

26 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 22:23 ,

BMW X6 3.0 X Drive Facelift

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:35 ,

Shes BMW 320 2.0Dizell Regjistim 5 Muj Klima Tronik

3 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:33 ,

Shes BMW 525 2.5Dizell Rks Klima Tronik Funkisonal

2 850 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:59 ,

VW Passat 2.0 tdi 1 bregasne dsg

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:53 ,

BMW X5 3.0 XDRIVE AUTOMATIK M8 IIM SPORT PAKET 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:53 ,

BMW X1 18Xdrive Xline IIM SPORT PAKET 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:52 ,

BMW 730D 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:32 ,

SHES AUDI A6 1.9 TDI NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:17 ,

SHITET BMW 118 2.0 2011

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 11:01 ,

BMW E46 320 DIZEL AUTOMATIK 2001 RKS 5 MUJ KLIMATRONIK FULL

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Qer 21:14 ,

Polo 2008 1.4 Diesel BLUEMOTION

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Qer 13:25 ,

Bmw 530 3.0 Automatik full opsion

6 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 13:24 ,

Bmw X5 3.0 XDRIVE Full opsion ndrrim i mundshem

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 02:22 ,

bmw 530

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 09:58 ,

BMW 118 d

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 20:14 ,

Bmw 520d f10

13 400 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Qer 18:47 ,

BMW GT 530 X DRIVE LIBER SERVISI FULL OPSION

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 10:42 ,

BMW GT 530 X DRIVE 2011 KAMER PERDE KM ME LIBER

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
05 Qer 12:12 ,

BMW E46 320 DIZEL M PACET RKS KLIMATRONIK FULL EXTRA

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 10:26 ,

Golf 5 1.9 tdi 6 shpejci 4 muj rigjistrim

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 18:16 ,

BMW X3 XDRIVE 20d 16.VB47-D20A

Viti: 2015
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Qer 15:02 ,

Ford Fiesta 1.4 Viti 2011

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 10:54 ,

Seat Ibiza 1.9 Tdi 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:24 ,

BMW X5 3.0 DIESEL AUTOMATIK MODEL 2003

4 850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 21:20 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Maj 11:57 ,

BMW X5 3.0 DIZEL AUTOMATIK

5 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 01:10 ,

Bmw 530d e39

4 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
30 Maj 22:04 ,

bmw 318 2.0 model 2009

7 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Maj 20:56 ,

BMW 530 3.0 DIZEL M PACET RKS KLIMATRONIK FULL EXTRA

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Maj 19:04 ,

BMW GT 530 X DRIVE 2011 FULL FULL OPSION

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 18:24 ,

BMW X1 -2.0 DIZELL X DRIVE 2013 M PAKET AUTOMATIK

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
23 Maj 15:08 ,

OPEL CORSA 1.3 DIESEL EXO FLEX 2010 RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 10:21 ,

Open Insignia

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
20 Maj 21:11 ,

BMW

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Maj 14:31 ,

BMW X5 30d MODIFIKANT AUTOMATIK RKS

2 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 13:50 ,

BMW 530 DIESEL 3.0 AUTOMATIK 320 PS VITI 2004

5 800 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Maj 13:17 ,

bmw

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Maj 10:36 ,

BMW E46 320 DIZEL 2001 RKS 1 VIT KLIM FULL EXTRA

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Maj 21:33 ,

Shitet bmw 320d

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Maj 13:50 ,

Bmw 318,2.0,viti 2009,automatik

8 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Maj 14:36 ,

Bmw x3,2.0 dizell,4x4,rks 7 muaj,viti 2004

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 11:27 ,

AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO RKS Full Opsion Dogan homoligim

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Bmw | Të gjitha | Vetura | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


Kërkime të ngjashme

BMW Bmw 320 Bmw Bmw Bmw BMW Bmw Bmw bmw bmw

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione