Golf | Vushtrri | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 3124
Opel , 34
Audi , 28
BMW , 13
Fiat , 10
Renault , 10
Seat , 8
Ford , 8
Acura , 7
GMC , 6
MINI , 3
Škoda , 3
Jeep , 3
Citroën , 2
Peugeot , 2
Volvo , 2
Bugatti , 2
Daewoo , 2
Mazda , 1
TVR , 1
Zastava , 1
Hyundai , 1
Ssangyong , 1
Grecav , 1
Rover , 1
Aixam , 1
Lexus , 1
KTM , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf Të gjitha | Vetura | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:51 ,

SHES GOLF 6 full opsjone Vp 2010

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:42 ,

Golf 6

5 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:42 Shitorja ,

GOLF 6 GTD AUTOMATIK DSG I PO SA ARDHUR PA DOGAN FULL OPSJON

8 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:28 ,

Golf 2

1 950 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:00 ,

Golf VI 2.0 TDI BMT TEAM

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:01 ,

Vw Golf 4,1.9 tdi automatik, viti 2002

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 11:56 ,

Golf 7 1.6 2013 Blumotion

9 700 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24 ,

Shes Golf 4 1.9TDI Rks 4 Muj Klima Tronik Ekstra I Rujtun

3 450 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:56 ,

Vw Golf 1.6 TDI viti 2011 me dogan

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:47 ,

SHES GOLF 7 1.6 TDI 81 KW 180 xxx KM TE KALUARA

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:00 ,

SHES GOLF 4 1.9 Tdi (DI) TE KUQE 6 SHPJTESI RKS V.P 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 09:29 ,

GOLF 3 DISEL 94 RKS 8 MUAJ KLIME FUNKSIONALE

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 08:29 ,

GOLF 5 1.9 TDI Klimatronik-Tempomat-RKS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:29 ,

GOLF 5 1.9 TDI modeli GT/ V.P 2008/ RKS 5-muaj

6 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:07 ,

Fellne 15 Coll me Goma per Golf 3 Golf 2 Passat opel Astra

155 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 07:05 ,

Fellne 15 Coll 195.65.15 per Golf 3 Golf 2

Viti: 2003
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 07:05 ,

Fellne 16 Coll me Goma per Golf 4 Bora

Viti: 2002
Kilometrazha: 40 000 - 44 999
Sot 07:03 ,

Boshpomp per Golf 4 1.9 TDI

55 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:31 ,

Shes Golf 3 1.9 TDI RKS 94

1 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:57 ,

GOLF 4 1.9 TDI 2002 RKS 9 MUJ KLIM DVD TEMPOMAT EXTRA I RUJT

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 19:44 ,

golf

5 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 17:59 ,

VW Passat 2.0 tdi 1 bregasne dsg

5 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:59 ,

VW Golf 4 2003 tdi 1 vjet rigjistrim gjendje perfekte

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:51 ,

GOLF 7 2.0 TDI GTD 184ps

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:51 ,

GOLF 7 1.6 TDI PA DOGAN I PO SA ARDHUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 16:49 ,

GOLF 5 PLUS 2.0 TDI DPF 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 16:41 ,

GOLF 7 GTD AUTOMATIK PA DOGANE 154 MI KM LIBER SERVISI

Viti: 2014
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:07 ,

Golf 3 Dizell ështe 190mi km rexhistrimi rks 1998 Full extra

1 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:19 ,

GOLF 4. 1.9 TDI, 74 Kv, VITI 2000, KLIM TRONIK, RKS

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:19 ,

GOLF 4. 1.9 TDI, 74 KV - MOTORR TIPIT TRI , VITI 2002.

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 12:36 ,

GOLF 6 Plus. 2.0 TDI 2012 185000 km me liber servisi

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Qer 21:14 ,

Polo 2008 1.4 Diesel BLUEMOTION

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
12 Qer 19:06 ,

Golf 7 2014 1.6 bluemotion

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 18:51 ,

Golf 4 1.9TDI

4 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Qer 17:53 ,

Seven Rent A Car Golf 6

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 17:53 ,

Rent a car SEVEN GOLF 6 Automatik

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Qer 13:24 ,

Golf 7 2.0 TDI Facelift Rline Full opsion

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Qer 12:40 ,

VW Golf VI 2.0TDI "TEAM-HatchBack" RKS 8 Muaj V.p-2010 EXTRA

7 800 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 02:22 ,

bmw 530

5 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 21:02 ,

GOLF 7 1.6 TDI 2013 I SA PO ARDHUR NGA GJERMANIA����

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 09:42 ,

GOLF 7

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Qer 09:09 ,

VW Golf DSG new model

15 900 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
09 Qer 13:57 ,

Golf 6 1.6 TDI 2010 RKS ndrrim i mundshem

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 08:57 ,

Vw golf 6,dizell,2011,i doganuar

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 08:36 ,

Vw golf 4,1.9 tdi,2001,8 muaj rks,automatik

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Qer 20:28 ,

Golf 2

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
07 Qer 19:33 ,

Vw golf 4,1.9 tdi, 2001,rks 8 muaj,automatik

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 18:44 ,

Shes Golf VI 1.6 TDI

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf | Të gjitha | Vetura | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione