Golf 4 | Vushtrri | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1067
Opel , 16
Audi , 10
Renault , 8
BMW , 7
Ford , 5
Seat , 4
Jeep , 3
Fiat , 2
Acura , 2
Volvo , 2
GMC , 2
Mazda , 1
MINI , 1
Hyundai , 1
Ssangyong , 1
Grecav , 1
Peugeot , 1
Bugatti , 1
Daewoo , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Golf 4,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Golf 4 Të gjitha | Vetura | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 20:02 ,

GOLF 4 1.9 TDI 2002 RKS EDITION KLIM XHAMA ME RRYM I RI

Viti: 2002
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 20:01 ,

GOLF 4 1.9 TDI RKS 2 MUJ KLIM FUNKSIONALE GOMA TE REJA IRI

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 18:21 ,

Golf 4 karavan 1.9 SDI. Pa dogan

870 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:52 ,

Golf automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:37 ,

Boshpomp per Golf 4 1.9 TDI

55 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 17:37 ,

Golf 3 1.9 Dizel i Thjesht RKS ☎️ 044808024

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 14:34 ,

Golf 3 Dizell ështe 190mi km rexhistrimi rks 1998 Full extra

1 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:06 ,

MERCEDES C-220 AUTOMATIK FULL EXTRA 2010 RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:06 ,

OPEL CORSA 1.3 DIESEL EXO FLEX 2010 RKS

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:56 ,

SHES GOLF 4 1.9 TDI I THJESHT NE GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:49 ,

Golf 4,1.9 tdi,pacifik 2003

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:35 ,

SHES PASSAT 1.9 DIZEL ME MATORR TE GOLF 4 RKS SHUM I RUJTUM

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:33 ,

SHES GOLF 4 1.9 TDI (I) TE KUQE RKS V.P 2002 SHUM I RUJTUM

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Maj 10:26 ,

GOLF 4 1.9 TDI 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Maj 07:23 ,

Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Maj 22:50 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Maj 14:15 ,

Polo 1.4 Diesel BLUEMOTION

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
06 Maj 11:32 ,

Shes - Opel Astra 1.9 Dizel * 8 Muj RKS *

4 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 11:32 ,

Shes - Opel Corsa 1.3 Dizel Me Dogan

5 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 11:27 ,

AUDI A8 4.2 TDI QUATTRO RKS Full Opsion Dogan homoligim

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 14:29 ,

Shes - Touran 2.0 TDI * DSG 7 Ulse *

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
02 Maj 14:22 ,

Golf 4 1.9TDI

3 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Maj 14:30 ,

Golf 4 1.9 TD(I) Pacifik 2003

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Maj 10:57 ,

Golf 4

4 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
30 Pri 00:05 ,

Golf

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 14:33 ,

Golf 5 GT-Sport 2.0 Viti ne fund 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
26 Pri 21:14 ,

Open Insignia

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 02:17 ,

Golf 4 1.9 Tdi regjsgim7 muj 2001

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Pri 20:08 ,

U Shit

4 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 19:23 ,

Golf 3 u shit flm merrjep

1 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
13 Pri 20:44 ,

Golf 4 1.9 TDI-i

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 11:55 ,

VW GOLF 4 1.9 TDI EDITION RKS 1 VIT I DYTI PRONAR

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 08:21 ,

Shitet golf 4 per pjese

750 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 19:39 ,

Blej vetura AKSIDENTUAR ose NDESHJE (Domtuar)

3 333 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Pri 16:00 ,

Pikap Caddy 1.9 Sdi 2003 + ulese

2 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Mar 20:28 ,

Golf 7 Diesel 1.6 TDI Viti Prodhimit 2013 i Doganuar RKS

10 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
29 Mar 20:27 ,

Golf 7 GTD Sound System Automatik 2.0 TDI 184 PS Rks 1 Vit

15 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
26 Mar 14:03 ,

Golf 4 1.9 TDI 2002 RKS 9 MUAJ ����

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 14:09 ,

Urgjent 1 vit rks dizell gjende perfekte

2 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 11:23 ,

u shit

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Mar 08:33 ,

Shes Golf 1.6 I Thjesht

Viti: 1984
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Mar 11:52 ,

Golf 6 1.6 TDI 2011 Qmim i volitshem

6 850 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Mar 13:34 ,

Golf 5 2.0 TDi rks 1 vit ndrrim i mundshem

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Mar 18:42 ,

GOLF

Viti: 2002
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Mar 00:34 ,

U SHIT FLM ��

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Mar 12:31 ,

E GZOFT PRONARI I RI

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Mar 01:50 ,

GOLF 4. 1.9 TDI, VITI 2003, KLIM TRONIK, OQEAN , RKS .

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Mar 10:00 ,

GOLF 4 1.9 TDI 2002 RKS AUTOMATIK+TIPTRONIK KLIMATRONIK

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Golf 4 | Të gjitha | Vetura | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione