Kombi | Vushtrri | Makina | Vetura

Ford , 25
Opel , 19
Renault , 18
Citroën , 16
Fiat , 12
Peugeot , 11
Audi , 8
Acura , 3
BMW , 3
Nissan , 3
Hyundai , 2
MINI , 2
Škoda , 2
Bugatti , 1
Chevrolet , 1
Jeep , 1
Lancia , 1
MG , 1
Zastava , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Kombi,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Kombi Të gjitha | Vetura | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 14:21 ,

SHITET KOMBI VW T5

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Korr 11:42 ,

Opel Movano

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Korr 15:23 ,

Shitet kombi 2010 nisan primastar

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Korr 21:30 ,

BMW 320d xDrive Kombi

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Korr 16:06 ,

Shitet kombi i sapo ardhur ne gjendje rregullt

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Korr 14:14 ,

Shitet

Histora e veturës

1 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
09 Korr 21:07 ,

VW Caravelle T4

Histora e veturës

7 200 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
28 Qer 09:52 ,

Shes kombi t4

Histora e veturës

2 333 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
16 Qer 14:34 ,

VW Passat 2.0 tdi 1 bregasne dsg

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 10:14 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Qer 12:44 ,

VW KOMBI T4 2.5 TDI Manual 1999

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Qer 15:32 ,

Kombi Peugeot

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
10 Qer 20:22 ,

Shitet kombi i sapo ardhur

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 00:11 ,

Shitet kombi i sapo ardhur

Histora e veturës

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Qer 23:14 ,

c4 grand pikaso 2.0 hdi automatik

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 15:42 ,

SHES KOMBI

Histora e veturës

7 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
04 Qer 10:26 ,

Golf 5 1.9 tdi 6 shpejci 4 muj rigjistrim

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 22:59 ,

Shitet kombi 2.5

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Maj 22:55 ,

Shitet Kombi T4 2.5 TDi 1996

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
31 Maj 22:25 ,

Mercedes C Avantgarde

Histora e veturës

15 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
18 Maj 17:03 ,

KOMBI t4 1.9 DISEL 1VIT RKS

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Maj 13:10 ,

Kombi Transporter

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Pri 19:15 ,

Kombi per udhtar

Histora e veturës

12 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
25 Pri 11:57 ,

Golf 2

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
17 Pri 17:42 ,

KOMBI 8 + 1 ULSEE 1.9 DISEL

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 19:36 ,

ushittt flm merrjep kombin T2 T3 T4

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
30 Mar 10:08 ,

Shitet kombi Citroen Jumper

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
29 Mar 22:46 ,

Kombi

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 14:09 ,

Urgjent 1 vit rks dizell gjende perfekte

Histora e veturës

2 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:50 ,

Shitet kombi t4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 19:01 ,

VW t4 1.9 8 ulse 10 muj rks

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
04 Mar 18:36 ,

Kombi T5

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Mar 08:54 ,

Shitet Kombi T5

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Shk 21:29 ,

Shitet kombi mercedes vito 108 - 2003

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 13:03 ,

OPEL MOVANO F3500 URGJENT!!

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Shk 19:11 ,

Shes kombin t2 t3 t4 ushittt

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Shk 16:18 ,

T4 2.5 tdi klim

Histora e veturës

3 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Shk 22:42 ,

Kombi t4 2.5 TDI 8+1 ulese

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 19:28 ,

Shitet Iveco Urgjend

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Shk 18:45 ,

She's fiatin urgjent ose ndrrohet me kombi

Histora e veturës

1 395 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
31 Jan 08:01 ,

Fiat ducato 2.3 dizel

Histora e veturës

14 500 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
30 Jan 10:30 ,

Kombi

Histora e veturës

1 600 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 10 000 - 14 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Kombi | Të gjitha | Vetura | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Kombi në kategorinë Makina
  • kombi në kategorinë Makina Ngarkuese/Tërheqse/Ndërtimi
  • kombi në kategorinë Vetura | Renault
  • kombi në kategorinë Vetura | Opel
  • Kombi në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | 320
  • Kombi në kategorinë Vetura | Land Rover | Freelander
  • kombi në kategorinë Vetura | Volvo
  • Kombi në kategorinë Vetura | Porsche
  • Kombi në kategorinë Motoçikleta (mbi 50cc)
  • Kombi në kategorinë Vetura | Piaggio

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione