Passat | Vushtrri | Makina | Vetura

Opel , 11
Audi , 8
Ford , 6
Renault , 5
BMW , 4
Peugeot , 2
Jeep , 2
Mazda , 1
MINI , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Acura , 1
Bugatti , 1
Pontiac , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe Passat,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Passat Të gjitha | Vetura | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:57 ,

Radio per Golf 7

Histora e veturës

99 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 22:34 ,

Passat B3 1.9TD

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:08 ,

Passat b7 viti 2011 bluemotion. Shum i rujtun

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:22 ,

RENT A CAR SHUM LLOJE TE VETURAVE ME QERA

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 14:20 ,

Shitet Passat per Kontakt Viber

Histora e veturës

8 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:08 ,

VW Passat B3 - Benzin - Gas

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:26 ,

Shes Passat 4 1.9TDI Rks 6 Muj Klima Tronik Viti 2000

Histora e veturës

2 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 13:16 ,

Shes passat 2013 i po sa ardhur

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 19:06 ,

Shes Passat 3C 2.0TDI 1 Bregasne Rks 6 Muj Klima Tronik 2006

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 14:03 ,

PASSAT 3C

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Korr 18:56 ,

Passat

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
25 Korr 15:32 ,

VW Passat B7

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Korr 18:43 ,

Passat B7 2013 2.0 Automatik

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Korr 12:45 ,

2020 Vw Passat 2.0 TDI DSG SCR 69km

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
24 Korr 12:33 ,

Vw Passat 2.0 TDI DSG Automatik 2017

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 16:14 ,

Vw Passat 2.0 TDI DSG 2017 Panoram

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 23:03 ,

Passat 2011

Histora e veturës

6 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
18 Korr 21:14 ,

2020 VW Passat 2.0 TDI SCR DSG Facelift

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
18 Korr 19:11 ,

2020 VW Passat 2.0 TDI SCR DSG Facelift

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
18 Korr 15:02 ,

2020 VW Passat 2.0 TDI SCR DSG Facelift

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
18 Korr 14:16 ,

vw passat B7,dizell,viti 2011

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 23:13 ,

Ford Fiesta 1.4 Viti 2011

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 23:30 ,

Passat

Histora e veturës

17 999 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
12 Korr 17:16 ,

SHES PASSAT 1.9 TDI RKS

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 20:00 ,

PASSAT 1.9 1 VIT REGJISTRIM

Histora e veturës

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Qer 18:52 ,

Passat 2.0 Tdi Dsg / Bluemotion

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Qer 10:20 ,

PASSAT 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Qer 18:55 ,

PASSAT 3C

Histora e veturës

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Qer 16:24 ,

Passat 2.0 tdi b7me dogan edhe homologim

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Qer 14:34 ,

VW Passat 2.0 tdi 1 bregasne dsg

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 10:14 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Qer 07:44 ,

Passat 1.9TDI 2001 RKS i skaduar

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Qer 19:20 ,

Passt Vw

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 16:43 ,

PASSAT CC 2.0 TDI VETEM 145 MI KM TE GARANTUARA

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Qer 15:59 ,

PASSAT

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Qer 11:37 ,

Passat

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 10:26 ,

Golf 5 1.9 tdi 6 shpejci 4 muj rigjistrim

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
02 Qer 22:48 ,

Shes - Renault Kangoo 1.5 Dizel

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 07:23 ,

VW PASSAT CC 2.0TDI PREMIUM FULL EXTRA

Histora e veturës

9 900 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
29 Maj 15:22 ,

VW PASSAT B7 2.0 TDI Manual nga Gjermania

Histora e veturës

6 900 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 18:12 ,

W PASSAT 2.0 TDI 1 BREGASNI 2007 NAVI 4_MOTION

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 20:38 ,

PASSAT

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
26 Maj 08:47 ,

Shitet

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj Passat | Të gjitha | Vetura | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • passat në kategorinë Vetura | Koenigsegg
  • passat në kategorinë Vetura | Ferrari
  • Passat në kategorinë Vetura | Dacia | Sandero
  • passat në kategorinë Vetura | Opel | Insignia
  • passat në kategorinë Vetura | Renault | Laguna
  • passat në kategorinë Vetura | Audi | A2
  • Passat në kategorinë Vetura | Seat | Leon
  • passat 3c në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Model tjetër
  • Passat në kategorinë Vetura | Lamborghini
  • passat në kategorinë Vetura | Opel | Astra

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione