T4 | Vushtrri | Makina | Vetura

Audi , 8
Opel , 8
Ford , 7
Peugeot , 5
Renault , 4
BMW , 3
Acura , 2
Citroën , 2
Jeep , 1
Mazda , 1
MINI , 1
Seat , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe T4,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj T4 Të gjitha | Vetura | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:57 ,

Radio per Golf 7

Histora e veturës

99 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:08 ,

Shitet T4

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 23:13 ,

Ford Fiesta 1.4 Viti 2011

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Korr 21:07 ,

VW Caravelle T4

Histora e veturës

7 200 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
03 Korr 08:40 ,

VW t4 1.9 8 ulse librez

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Qer 09:52 ,

Shes kombi t4

Histora e veturës

2 333 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
26 Qer 14:52 ,

T4 me 5 ulse

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Qer 14:34 ,

VW Passat 2.0 tdi 1 bregasne dsg

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 10:14 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Qer 12:44 ,

VW KOMBI T4 2.5 TDI Manual 1999

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Qer 10:26 ,

Golf 5 1.9 tdi 6 shpejci 4 muj rigjistrim

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 22:59 ,

Shitet kombi 2.5

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Maj 22:55 ,

Shitet Kombi T4 2.5 TDi 1996

Histora e veturës

Viti: 1996
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 10:21 ,

Open Insignia

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 17:03 ,

KOMBI t4 1.9 DISEL 1VIT RKS

Histora e veturës

2 200 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Pri 17:42 ,

KOMBI 8 + 1 ULSEE 1.9 DISEL

Histora e veturës

1 950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 19:00 ,

shitet pikapi ose ndrrohet me t4

Histora e veturës

1 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Pri 19:36 ,

ushittt flm merrjep kombin T2 T3 T4

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
23 Mar 14:09 ,

Urgjent 1 vit rks dizell gjende perfekte

Histora e veturës

2 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:50 ,

Shitet kombi t4

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Mar 19:01 ,

VW t4 1.9 8 ulse 10 muj rks

Histora e veturës

2 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Shk 13:56 ,

Ulse

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 19:11 ,

Shes kombin t2 t3 t4 ushittt

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
22 Shk 16:18 ,

T4 2.5 tdi klim

Histora e veturës

3 250 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
16 Shk 22:42 ,

Kombi t4 2.5 TDI 8+1 ulese

Histora e veturës

3 100 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Shk 15:55 ,

shes kombin T2 T3 T4 ushittt flmm merrjep

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Jan 15:43 ,

t4kombi

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Jan 18:28 ,

Kombi t4

Histora e veturës

Viti: 1998
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
20 Jan 21:07 ,

Bmw x5 2005 3.0 dizel

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Jan 11:07 ,

Shes kombin t2 t3 t4 ushitttt

Histora e veturës

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 09:06 ,

makin familjare

Histora e veturës

2 500 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Jan 11:21 ,

T4 2.5TDI 2001 6 ulse Pa Dogan

Histora e veturës

3 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Jan 01:30 ,

Kombi t4 urgjend

Histora e veturës

2 700 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
22 Dhj 11:44 ,

Kombi T4

Histora e veturës

Viti: 1995
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
21 Dhj 22:30 ,

Shes kombin T4

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 09:25 ,

Ushittt

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj T4 | Të gjitha | Vetura | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • T4 në kategorinë Makina
  • T4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat | Passat
  • T4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T5
  • t4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Passat
  • T4 në kategorinë Vetura | Peugeot | 206
  • T4 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | ML-Class
  • t4 në kategorinë Vetura | Zastava
  • t4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T4
  • t4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | T5 të tjera | T5
  • T4 në kategorinë Të tjera

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione