golf 4 | Vushtrri | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1093
Opel , 13
Audi , 10
Renault , 8
BMW , 7
Ford , 5
Seat , 4
Jeep , 3
Fiat , 2
Acura , 2
Volvo , 2
GMC , 2
Mazda , 1
MINI , 1
Hyundai , 1
Ssangyong , 1
Grecav , 1
Peugeot , 1
Bugatti , 1
Daewoo , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 4,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 4 Të gjitha | Vetura | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:57 ,

Radio per Golf 7

Histora e veturës

99 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:32 ,

Golf 4

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 14:46 ,

Boshpomp per Golf 4 1.9 TDI

Histora e veturës

55 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:17 ,

GOLF 5 1.9 TDI Klimatronik-Tempomat-RKS

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:14 ,

I SHITUR

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:25 ,

Shes Sprinter 312 Friz Funksional Ekstra I Rujtun 99

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Korr 00:07 ,

GOLF 3. 1.9 TDI FABRIKISHT ME KLIM , VITI 1993, RKS .

Histora e veturës

Viti: 1993
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
15 Korr 11:04 ,

Vetur

Histora e veturës

4 850 EUR

10 Korr 12:58 ,

GOLF 4 1.9 TDI RKS 6 MUAJ

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 19:02 ,

Golf 4 1.9 TDI special 2002 dizel

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Korr 22:53 ,

I SHITUR

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
25 Qer 23:16 ,

golf 6 plus Style Line 2.0tdi rks i par ne kosov

Histora e veturës

9 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Qer 20:03 ,

Vw golf 4,1.9 tdi,viti 2001,automatik

Histora e veturës

4 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 11:23 ,

Stopa

Histora e veturës

30 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
16 Qer 14:34 ,

VW Passat 2.0 tdi 1 bregasne dsg

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 10:14 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Qer 13:19 ,

GOLF 4. 1.9 TDI, 74 KV - MOTORR TIPIT TRI , VITI 2002.

Histora e veturës

4 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Qer 13:57 ,

Golf 6 1.6 TDI 2010 RKS ndrrim i mundshem

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Qer 08:36 ,

Vw golf 4,1.9 tdi,2001,8 muaj rks,automatik

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 19:33 ,

Vw golf 4,1.9 tdi, 2001,rks 8 muaj,automatik

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Qer 10:26 ,

Golf 5 1.9 tdi 6 shpejci 4 muj rigjistrim

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Qer 15:26 ,

GOLF 4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Qer 15:26 ,

GOLF 4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Qer 22:48 ,

Shes - Renault Kangoo 1.5 Dizel

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 10:54 ,

Seat Ibiza 1.9 Tdi 2009

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Qer 07:23 ,

Golf 4

Histora e veturës

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Maj 23:03 ,

Golf 4 tdi 1 vjet rks

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 10:21 ,

Open Insignia

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 13:59 ,

GOLF 4 ARL FABRIKISHT VITI 2003 RKS 10 MUAJ 1.9 TDI

Histora e veturës

4 450 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 13:58 ,

GOLF 5 GT SPORT DIESEL 2.0 TDI SHIBER FULL OPCIONE

Histora e veturës

5 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 13:58 ,

GOLF 4 DIESEL 1.9 TDI VITI 1999 SAKT CLIMATRONIK

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Maj 13:50 ,

GOLF 7 GTD FABRIKISHT SOUND SYSTEM AUTOMATIK 184 PS

Histora e veturës

15 400 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
18 Maj 13:40 ,

Golf 4,1.9 tdi,pacifik 2003

Histora e veturës

3 510 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Maj 12:28 ,

Golf 6+ /,Viti - 2011

Histora e veturës

7 200 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
18 Maj 11:29 ,

Shes golf 2sh 1.9 tdi

Histora e veturës

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Maj 15:24 ,

Shitet Golf 4 Pacifik

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 15:23 ,

Shitet Golf 4 Pacifik

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Maj 15:23 ,

Shitet Golf 4 Pacifik

Histora e veturës

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Maj 21:48 ,

Golf 4 1.6b SR RKS

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Maj 13:36 ,

Golf automatik

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 14:02 ,

Golf 4

Histora e veturës

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 4 | Të gjitha | Vetura | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • golf 4 në kategorinë Vetura | Lancia
  • Golf 4 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | BMW | M-modele
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | Hyundai | Santa Fe
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | Suzuki | Vitara
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | Audi | A4
  • Golf 4 në kategorinë Makina
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | Acura
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | Opel | Meriva
  • Golf 4 në kategorinë Vetura | VW Volkswagen

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione