golf 5 | Vushtrri | Makina | Vetura

Audi , 12
Renault , 7
Ford , 6
BMW , 5
Opel , 4
Jeep , 3
MINI , 2
Seat , 2
Acura , 2
Mazda , 1
Fiat , 1
Hyundai , 1
Peugeot , 1
Volvo , 1
Bugatti , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe golf 5,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj golf 5 Të gjitha | Vetura | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:47 ,

Golf 6

Histora e veturës

5 799 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:57 ,

Radio per Golf 7

Histora e veturës

99 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:21 ,

Golf 6

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:17 ,

GOLF 5 1.9 TDI Klimatronik-Tempomat-RKS

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:25 ,

Shes Sprinter 312 Friz Funksional Ekstra I Rujtun 99

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Korr 22:25 ,

Golf 6 2.0 TDI 6 Shpejtesi 140PS 2012 Style

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
12 Korr 02:55 ,

Shitet golf 5 ose drohet.

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
29 Qer 10:31 ,

Shitet golf 5 Autoamtik ose ndrrihet.

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 14:34 ,

VW Passat 2.0 tdi 1 bregasne dsg

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 10:14 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Qer 19:52 ,

SHES GOLF 5 TDI SPORT LINE SUPER I RUJTUN

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Qer 12:13 ,

GOLF 5 1.9 TDI 2005 RKS 6 SHPEJTSI FULL EXTRA

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
04 Qer 10:26 ,

Golf 5 1.9 tdi 6 shpejci 4 muj rigjistrim

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Qer 10:54 ,

Seat Ibiza 1.9 Tdi 2009

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 23:03 ,

Golf 4 tdi 1 vjet rks

Histora e veturës

3 300 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
31 Maj 20:15 ,

GOLF 5

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
30 Maj 18:13 ,

Golf 5 Automatik Dsg

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Maj 12:30 ,

Golf 5, 1.9 tdi,viti 2004

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Maj 10:21 ,

Open Insignia

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 13:58 ,

GOLF 5 GT SPORT DIESEL 2.0 TDI SHIBER FULL OPCIONE

Histora e veturës

5 450 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Maj 13:58 ,

GOLF 4 DIESEL 1.9 TDI VITI 1999 SAKT CLIMATRONIK

Histora e veturës

3 400 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Maj 15:30 ,

Golf 5,1.9 tdi

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Maj 13:09 ,

Shitet golf 3 me regjistrim dhe klime

Histora e veturës

750 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Pri 00:37 ,

Golf

Histora e veturës

5 999 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
28 Pri 01:54 ,

Shitet GOLF 6 2,0 TDI

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Pri 22:28 ,

Shitet

Histora e veturës

5 900 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 19:39 ,

Blej vetura AKSIDENTUAR ose NDESHJE (Domtuar)

Histora e veturës

3 333 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Mar 17:31 ,

Golf 5 plus

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Mar 14:09 ,

Urgjent 1 vit rks dizell gjende perfekte

Histora e veturës

2 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Mar 11:09 ,

SHES URGJENT GOLF 6 PLUS 2.0 TDI 2009

Histora e veturës

6 950 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
17 Mar 13:34 ,

Golf 5 2.0 TDi rks 1 vit ndrrim i mundshem

Histora e veturës

4 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 23:47 ,

GOLF 5. 1.9 TDI, VITI 2006, KLIM , BORD KOMPJUTERIK, RKS.

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Mar 09:40 ,

SHES GOLF 6 PLUS 2009 RKS 8 MUAJ

Histora e veturës

6 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
13 Mar 00:12 ,

Golf 5

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
10 Mar 12:31 ,

E GZOFT PRONARI I RI

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Shk 17:47 ,

Golf 5 Automatik Dsg 1.9 TDI

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Shk 13:33 ,

Golf 5, 2.0 tdi,viti 2004

Histora e veturës

4 950 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Shk 10:25 ,

Golf 5,2.0 tdi,viti 2004,9 muj rexhistrim

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Shk 10:54 ,

Shitet golf 5

Histora e veturës

6 500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 13:37 ,

Golf 5,1.9 tdi,rexhistrim deri në janar 2022

Histora e veturës

5 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Jan 11:46 ,

Golf 4

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
20 Jan 21:07 ,

Bmw x5 2005 3.0 dizel

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj golf 5 | Të gjitha | Vetura | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Golf 5 në kategorinë Vetura | Fiat | Punto
  • Golf 5 në kategorinë Vetura | Acura
  • Golf 5 në kategorinë Vetura | MINI | Cooper
  • golf 5 në kategorinë Vetura | Seat | Leon
  • Golf 5 në kategorinë Makina
  • Golf 5 në kategorinë Vetura | Land Rover | Range Rover Sport
  • Golf 5 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C 320 | C-Class
  • Golf 5 në kategorinë Autopjesë dhe Pajisje
  • Golf 5 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | ML 320 | ML-Class
  • Golf 5 në kategorinë Vetura | Opel | Calibra

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione