mercedes 190 | Vushtrri | Makina | Vetura

Audi , 9
Opel , 6
Renault , 3
BMW , 2
Peugeot , 2
Ford , 2
Mazda , 1
MINI , 1
Fiat , 1
Acura , 1
Bugatti , 1
Daewoo , 1
MG , 1
Jeep , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe mercedes 190,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj mercedes 190 Të gjitha | Vetura | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:57 ,

Radio per Golf 7

Histora e veturës

99 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:20 ,

Shes Mercedes 2.5 dizel rks 6mujë

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Korr 16:32 ,

Shitet Mercedes 190 1.9dizel

Histora e veturës

730 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Korr 23:13 ,

Ford Fiesta 1.4 Viti 2011

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Korr 22:08 ,

SHES AUDI A6 1.9 TDI NE GJENDJE SHUM TE MIR

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Korr 08:07 ,

Mercedes 190 (U shit flm)

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Korr 07:58 ,

Mercedes 190 (U shit flm)

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Qer 14:34 ,

VW Passat 2.0 tdi 1 bregasne dsg

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
04 Qer 10:26 ,

Golf 5 1.9 tdi 6 shpejci 4 muj rigjistrim

Histora e veturës

4 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Maj 21:22 ,

Mercedes 190

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Maj 18:11 ,

Mercedes 190 dizel -87

Histora e veturës

1 500 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Maj 10:21 ,

Open Insignia

Histora e veturës

7 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
26 Pri 22:29 ,

Shes mercedes 190 2.0d ose ndrrohet me 200d

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
22 Pri 08:24 ,

MERCEDES BENZ 190 2.0 DISEL

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Pri 00:08 ,

Shes Mercedes 190 dizel. Gjendje te mir

Histora e veturës

Viti: 1985
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 10:48 ,

Mercedes

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 02:55 ,

Mercedes 190

Histora e veturës

1 150 EUR Price Reduced

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Pri 16:14 ,

Mercedes 190 dizell rks 08 09 2021

Histora e veturës

1 280 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 01:52 ,

Mercedes 190

Histora e veturës

Viti: 1994
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
23 Mar 14:09 ,

Urgjent 1 vit rks dizell gjende perfekte

Histora e veturës

2 399 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Mar 15:42 ,

Mercedes

Histora e veturës

649 EUR

Viti: 1985
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
11 Mar 12:15 ,

Shitet vetura

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
03 Mar 14:06 ,

Mercedes Benz 190 Dizel vp.89

Histora e veturës

2 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Shk 19:49 ,

Mercedes 190

Histora e veturës

1 450 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Jan 23:16 ,

Mercedes 190

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Jan 21:07 ,

Bmw x5 2005 3.0 dizel

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 12:28 ,

mercedes 190 ( U shit flm )

Histora e veturës

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Dhj 15:44 ,

Shitet mercedes 190 diesel

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
17 Nën 13:02 ,

Shitet mercedes 190 diesel

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1986
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
12 Nën 14:20 ,

- Mercedes Benz 190 - Viti Prodhimit 1992 - Diesel

Histora e veturës

1 650 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Nën 18:03 ,

Shitet

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
06 Nën 20:27 ,

Mercedes 190

Histora e veturës

Viti: 1987
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
04 Nën 17:12 ,

Mercedes

Histora e veturës

850 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: > 500 000
04 Nën 15:06 ,

Passat 1.9 automatik !!

Histora e veturës

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Tet 07:49 ,

Mercedes 190 Dissel RKS

Histora e veturës

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj mercedes 190 | Të gjitha | Vetura | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione