vetura | Vushtrri | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1309
Opel , 314
Audi , 215
BMW , 162
Peugeot , 116
Renault , 115
Ford , 70
Fiat , 59
Seat , 43
Citroën , 43
Škoda , 26
Hyundai , 13
Nissan , 10
Kia , 9
Mazda , 8
Smart , 8
Jeep , 8
Chrysler , 7
Chevrolet , 7
MINI , 5
Honda , 5
Toyota , 3
Rover , 3
Bugatti , 3
Dacia , 2
Jaguar , 2
Volvo , 2
Saab , 2
Lancia , 2
Suzuki , 1
Acura , 1
Ssangyong , 1
Alpina , 1
Dodge , 1
Daewoo , 1
MG , 1
GMC , 1
Subaru , 1
Morgan , 1
Piaggio , 1
Porsche , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vetura,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vetura Të gjitha | Vetura | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 11:47 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

Histora e veturës

2 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:22 ,

Shes autolarja

Histora e veturës

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 10:12 ,

Mercedes Benz

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:11 ,

Mercedes

Histora e veturës

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 08:57 ,

Radio per Golf 7

Histora e veturës

99 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 20:52 ,

Renault kango

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 15:08 ,

Passat b7 viti 2011 bluemotion. Shum i rujtun

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:21 ,

Opel Corsa 1.7

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:20 ,

Shitet Passat per Kontakt Viber

Histora e veturës

8 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:17 ,

GOLF 5 1.9 TDI Klimatronik-Tempomat-RKS

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:17 ,

A CLASS 180CDI *12/2012* •AUTOMATIK• “

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:15 ,

AUDI Q3 2.0 TDI AUTOMATIK STRONIK

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Dje 14:14 ,

BMW 730D 2009

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:13 ,

MERCEDES E220 CDI EVO AUTOMATIK 2007

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 14:13 ,

BMW 530 D

Histora e veturës

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 13:02 ,

Shes BMW 520Benzin Automatik Rks Klim M Packet 2005

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 13:02 ,

Shes Mercedes E270 CDI Rks 1 Vit Klima Tronik Funksionale

Histora e veturës

5 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 12:45 ,

BLEJ VETURA

Histora e veturës

900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:14 ,

I SHITUR

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 11:14 ,

I SHITUR

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 10:26 ,

Shes Mercedes E220 EVO CDI Automatik Rks 2 Muj 2008

Histora e veturës

7 600 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:25 ,

Shes Sprinter 312 Friz Funksional Ekstra I Rujtun 99

Histora e veturës

2 750 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:48 ,

BMW E46 2.0Dizel AUTOMATIK RKS

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 18:19 ,

SHITET SEAT IBIZA 1.9 TDI

Histora e veturës

3 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
29 Korr 13:37 ,

Vw Jetta 2.0 TDI Automatik 2013

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 13:37 ,

VW Jetta 2.0 TDI Automatik 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 19:06 ,

Shes Passat 3C 2.0TDI 1 Bregasne Rks 6 Muj Klima Tronik 2006

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Korr 13:32 ,

Mercedes e 280

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 21:51 ,

SHES PASAT 1.9 TDI - i -tkuqe

Histora e veturës

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Korr 21:51 ,

SHES MERCEDES E CLAS 320 cdi AVANGARD AUTOMATIK

Histora e veturës

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 21:49 ,

SHES AUDI A4 2.0 TDI AUTOMATIK VP 2012

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 21:48 ,

SHS AUDI A4 2.0 TDI rks

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 21:48 ,

SHES OPEL CORSA 1.2 BENZIN me KLIM

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
27 Korr 21:47 ,

SHES MERCEDES C CLAS 220 CDI AMG LINE AUTOMATIK

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 21:46 ,

SHES TOURAN 1.9 TDI 6 SHPEJCI

Histora e veturës

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 21:46 ,

SHES AUDI A4 1.9 TDI RKS

Histora e veturës

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 21:44 ,

SHES GOLF 7 1.6 TDI 81 KW 180 xxx KM TE KALUARA

Histora e veturës

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Korr 21:43 ,

SHES OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 7 ulse rks

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Korr 21:42 ,

MERCEDES C CLAS 220 CDI

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vetura | Të gjitha | Vetura | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • vetura te vjetra në kategorinë Punë
  • vetura në kategorinë Vetura | BMW | 318 | Seri 3
  • Vetura në kategorinë Vetura | Jeep
  • Vetura te vjetra në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz
  • Vetura në kategorinë Makina
  • Vetura në kategorinë Vetura | Bentley
  • Vetura në kategorinë Vetura | Hummer
  • Vetura në kategorinë Vetura | Audi | A8
  • Vetura në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | C 220 | C-Class
  • vetura në kategorinë Vetura | Toyota | Aygo

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione