vw | Vushtrri | Makina | Vetura

VW Volkswagen , 1344
Audi , 10
Opel , 8
BMW , 4
Ford , 4
Renault , 3
Seat , 2
Peugeot , 2
Jeep , 2
Mazda , 1
MINI , 1
Hyundai , 1
Acura , 1
Bugatti , 1
Dodge , 1
GMC , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe vw,kategori Vetura,ose vendndodhje Vushtrri,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj vw Të gjitha | Vetura | Vushtrri ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:57 ,

Radio per Golf 7

Histora e veturës

99 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 01:09 ,

VW Golf DSG new model

Histora e veturës

1 EUR Price Reduced

Viti: 2018
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:32 ,

Golf 4

Histora e veturës

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:08 ,

Passat b7 viti 2011 bluemotion. Shum i rujtun

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:21 ,

SHITET KOMBI VW T5

Histora e veturës

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:20 ,

Shitet Passat per Kontakt Viber

Histora e veturës

8 100 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:08 ,

VW Passat B3 - Benzin - Gas

Histora e veturës

650 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 09:57 ,

Vw Caddy 2.0 TDI viti 2016 me dogan

Histora e veturës

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:57 ,

Vw Golf 1.6 TDI viti 2011 me dogan

Histora e veturës

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:19 ,

Pasat b8 bluemotion confortline

Histora e veturës

13 600 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 13:37 ,

Vw Jetta 2.0 TDI Automatik 2013

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Korr 13:37 ,

VW Jetta 2.0 TDI Automatik 2010

Histora e veturës

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Korr 13:30 ,

Vw Caddy i 1.9 Tdi Automatik

Histora e veturës

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
28 Korr 11:42 ,

Opel Movano

Histora e veturës

8 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Korr 15:56 ,

VW Golf 6 1.6 Rexhistrim 1 vit

Histora e veturës

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Korr 15:32 ,

VW Passat B7

Histora e veturës

Viti: 2013
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
24 Korr 12:45 ,

2020 Vw Passat 2.0 TDI DSG SCR 69km

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
24 Korr 12:33 ,

Vw Passat 2.0 TDI DSG Automatik 2017

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 16:14 ,

Vw Passat 2.0 TDI DSG 2017 Panoram

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Korr 11:22 ,

Vw golf 2,1.6 tdi,viti 91,rks

Histora e veturës

950 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Korr 19:27 ,

Caddy

Histora e veturës

Viti: 2006
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Korr 21:14 ,

2020 VW Passat 2.0 TDI SCR DSG Facelift

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
18 Korr 19:11 ,

2020 VW Passat 2.0 TDI SCR DSG Facelift

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
18 Korr 15:02 ,

2020 VW Passat 2.0 TDI SCR DSG Facelift

Histora e veturës

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
18 Korr 14:16 ,

vw passat B7,dizell,viti 2011

Histora e veturës

8 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Korr 23:13 ,

Ford Fiesta 1.4 Viti 2011

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Korr 18:53 ,

Vw golf 6,2.0 tdi,viti 2009

Histora e veturës

7 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Korr 10:43 ,

Vw sharan 1.9 tdi,viti 2005,automatik

Histora e veturës

4 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
09 Korr 21:07 ,

VW Caravelle T4

Histora e veturës

7 200 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
08 Korr 20:32 ,

Vw Jetta pa dogan 2012 1.6

Histora e veturës

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Korr 08:40 ,

VW t4 1.9 8 ulse librez

Histora e veturës

2 900 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
29 Qer 10:15 ,

VW Caddy 1.9SDI viti 2000 me Rks

Histora e veturës

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Qer 14:24 ,

VW Golf 6 2.0

Histora e veturës

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
20 Qer 20:03 ,

Vw golf 4,1.9 tdi,viti 2001,automatik

Histora e veturës

4 350 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Qer 12:26 ,

Vw caddy 1.9 tdi,me klimë,me doganë,viti 2007

Histora e veturës

3 700 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 12:24 ,

GOLF 6 - 2.0 - AUTOMATIK DSG

Histora e veturës

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Qer 23:11 ,

VW TRANSPORTER T5 Automatik ⚡️

Histora e veturës

5 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Qer 14:34 ,

VW Passat 2.0 tdi 1 bregasne dsg

Histora e veturës

5 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Qer 10:14 ,

Mercedes Benz C klas 200 regjistrim 16.04.2022

Histora e veturës

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1993
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Qer 19:20 ,

Passt Vw

Histora e veturës

700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Qer 12:44 ,

VW KOMBI T4 2.5 TDI Manual 1999

Histora e veturës

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 08:57 ,

Vw golf 6,dizell,2011,i doganuar

Histora e veturës

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Qer 08:36 ,

Vw golf 4,1.9 tdi,2001,8 muaj rks,automatik

Histora e veturës

4 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Qer 19:33 ,

Vw golf 4,1.9 tdi, 2001,rks 8 muaj,automatik

Histora e veturës

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Qer 20:32 ,

VW Golf 7 TDI 2.0 BLUE MOTION 150PS

Histora e veturës

10 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj vw | Të gjitha | Vetura | Vushtrri juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!


  • Vw caddy në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Caddy
  • Vw Caddy në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Sharan
  • vw caddy në kategorinë Vetura | Renault | Kangoo
  • vw në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Golf | Passat
  • Vw passat në kategorinë Vetura | Jeep
  • VW T4 në kategorinë Vetura | Mercedes-Benz | Model tjetër
  • vw caddy në kategorinë Vetura | VW Volkswagen | Model tjetër
  • VW polo në kategorinë Vetura | VW Volkswagen
  • Vw polo në kategorinë Vetura | Ford | Fiesta
  • Vw polo në kategorinë Vetura | Toyota

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione