Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen 181 Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen 181 | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

25 Nën 11:09 Vetura , Prishtinë

Blej vetura rks aksidentune pa dogan deri 2000 eur

2 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
14 Nën 01:54 Vetura , Prizren

Passat 2

850 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Sht 07:44 Vetura , Drenas

Xheta ne gjendje tnir teknike

Viti: 1989
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
12 Gush 14:10 Vetura , Prishtinë

Auto ngjyrosje Dardani

1 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
28 Maj 17:50 Vetura , Klinë

Volkswagen

1 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Pri 18:11 Vetura , Besianë

Rimorkio 250

250 EUR

Viti: 2023
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Mar 19:45 Vetura , Besianë

Polo 1.2 dizel

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
27 Shk 19:06 Vetura , Pejë

Shes Golf 2. Dizell

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Jan 13:47 Vetura , Lipjan

shitet vetura

Viti: 2019
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
16 Jan 16:42 Vetura , Prishtinë

RENT A CAR AMRA AEROPORT PR JAPIM VETURA ME QIRA

15 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Dhj 21:40 Vetura , Gjilan

Shiten trotinetat me rrym

200 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
21 Nën 19:23 Vetura , Prishtinë

RENT A CAR AMRA AEROPORT PR JAPIM VETURA ME QIRA

15 EUR

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 21:19 Vetura , Deçan

BLEJM VETURA TE AKSIDENTUM NE TE GJITH KOSOVEN

Viti: 2007
Kilometrazha: 0 - 4 999
26 Gush 09:11 Vetura , Prishtinë

Autodiagnoz per vw, audi, seat, skoda

60 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Gush 21:08 Vetura , Artanë

Merr jep

28 Korr 15:47 Vetura , Mitrovicë

kombii t2

Viti: 1987
Kilometrazha: 0 - 4 999
31 Maj 02:27 Vetura , Rahovec

Raki

3 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Maj 14:27 Vetura , Prishtinë

Kamionet

2 200 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
20 Pri 23:08 Vetura , Kastriot

shes automatin per drita e alarm automatik

150 EUR

Viti: 2021
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
15 Pri 15:25 Vetura , Prishtinë

RENT A CAR DIELLONI AEROPORT PR JAPIM VETURA ME QIRA

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Mar 23:39 Vetura , Ferizaj

(Pjesë) per Seat Altea

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Mar 11:03 Vetura , Therandë

Shiten gomat

130 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
30 Dhj 09:25 Vetura , Prizren

Usht .flm gollf 3 1.6 benxin 5 muj rks tip top

750 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Dhj 17:19 Vetura , Ferizaj

Shiten 2 Bandash

Viti: 2005
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
29 Tet 18:50 Vetura , Lipjan

Shes fellnet me goma 225/45/17

1 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Sht 08:49 Vetura , Skenderaj

Agregat

150 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Gush 13:04 Vetura , Gjakovë

Shitet Kabulla

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Qer 16:49 Vetura , Prishtinë

Rimorkio ardhur tash nga gjermanija

Viti: 2000
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
17 Maj 12:04 Vetura , Vushtrri

Transport

111 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 08:59 Vetura , Ferizaj

Shes peugot 106 benzin me rks 20-11-2021

750 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
27 Pri 03:40 Vetura , Gjilan

Gollf

1 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Pri 09:15 Vetura , Prishtinë

Shite freza

3 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Mar 15:03 Vetura , Besianë

Bateria 100 75 Ampera

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
07 Mar 16:31 Vetura , Besianë

Shitet Kerri

500 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
18 Shk 00:19 Vetura , Lipjan

Blej vetura te gjitha llojet prej 200 ero deri 1000 eroo

1 000 EUR

Viti: 1982
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Shk 16:59 Vetura , Prishtinë

Shiten fellnet bashk me goma16she cmimi i volitshem

Viti: 2012
Kilometrazha: 0 - 4 999
03 Shk 20:36 Vetura , Vushtrri

Golf 2

1 600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
28 Dhj 11:45 Vetura , Klinë

Shes. 4 dizne. Te passatit 3c

250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
04 Dhj 22:05 Vetura , Lipjan

Wave t4

1 700 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
30 Nën 22:42 Vetura , Ferizaj

Kamion LT

1 800 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
23 Nën 10:39 Vetura , Lipjan

Shes goma te dimrit +38345893771

95 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
15 Tet 21:47 Vetura , Malishevë

Golf2

Viti: 1985
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Tet 18:04 Vetura , Malishevë

Golf2

Viti: 1988
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
13 Tet 22:21 Vetura , Prizren

Shiten zozhnikat

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 19:41 Vetura , Malishevë

Golf2

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Tet 17:04 Vetura , Lipjan

Golf2

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Tet 16:56 Vetura , Ferizaj

Golf2

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
03 Tet 16:56 Vetura , Malishevë

Golf2

Viti: 1988
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
01 Tet 19:01 Vetura , Malishevë

Golf2

600 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen 181 | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione