Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Arteon

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Arteon | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:28 Vetura , Prishtinë

VV ARTEON 2.0 TDI ELEGANC DSG VP 2018

Viti: 2018
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:14 Shitorja Vetura , Prishtinë

Vw Arteon 2.0 TDI R-line 2018 130.000 km

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 12:41 Vetura , Prizren

VW ARTEON 3xR_LINE PANO F1 4MOTION��������

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:35 Vetura , Ferizaj

VW ARTEON 2.0 TDI ELEGANCE

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 17:52 Vetura , Prishtinë

Shitet Arteon 2.0 Automatik

27 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Mar 07:54 Vetura , Prishtinë

Shitet ose nderrohet vetura

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Shk 22:22 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Shk 19:01 Vetura , Klinë

golf 4

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
11 Shk 18:35 Vetura , Ferizaj

VW ARTEON 2.0 TDI R LINE

31 000 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
03 Shk 21:08 Vetura , Prishtinë

Arteon

31 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
02 Shk 10:37 Vetura , Vushtrri

Arteon 2.0 Rline 2018 Full Digital Pano Pa Dogan

Viti: 2018
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
21 Jan 08:03 Shitorja Vetura , Prishtinë

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2019
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Dhj 16:00 Vetura , Ferizaj

Arteon

Viti: 2018
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
19 Tet 11:52 Vetura , Prishtinë

VW PASSAT ARTEON 2.0 DSG R-LINE 2018

28 700 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
20 Sht 23:44 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet vetura

3 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
13 Gush 18:40 Vetura , Prishtinë

Arteon

29 800 EUR

05 Gush 12:37 Vetura , Ferizaj

Arteon rline automatik dsg 2019 190ps me dogan

24 900 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Gush 13:49 Vetura , Lipjan

Goma M/-S 185-60/15 per opell meriva te reja

120 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
21 Mar 07:00 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura

27 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Mar 06:52 Vetura , Prishtinë

Shitet vetura

27 000 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Mar 17:42 Vetura , Mitrovicë

Volkswagen Arteon

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
28 Shk 17:50 Vetura , Malishevë

Pikap

Viti: 1997
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
10 Shk 13:59 Vetura , Mitrovicë

Volkswagen Arteon elegance

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Arteon | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione