Besianë | Makina | Vetura | VW Volkswagen

Golf , 2975
Passat , 731
T3 , 43
T4 , 265
T5 , 106
T6 , 15
181 , 18
Amarok , 10
Beetle , 6
Bora , 54
Caddy , 506
CC , 16
Corrado , 2
Crafter , 12
Eos , 1
Fox , 2
Iltis , 1
Jetta , 149
Käfer , 1
LT , 25
Lupo , 33
Phaeton , 2
Polo , 169
Santana , 1
Sharan , 36
T2 , 159
Tiguan , 14
Touareg , 19
Touran , 206
up! , 1
Vento , 114
XL1 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Besianë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Besianë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:19 ,

Passat B7 2.0Tdi Me dogan Paguar

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 06:26 ,

PASSAT B7 2.0 AUTOMATIK F1 PO SA DOGANU

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 23:04 ,

Caddy SDI 2.0 me dogan

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 21:42 ,

Vw golf VI

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
Dje 21:35 ,

Passat 3c 2.0 tdi 2009

6 400 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:28 ,

TOURAN AUTOMATIK 1.6 TDI 2014

1 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:27 ,

GOLF 6PLUS 1.6 TDI 2011 Style

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:25 ,

GOLF VII 1.6 TDI 2013

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:18 ,

Vwt5 1.9 tdi me klim me dogan firm

4 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:17 ,

GOLF 7 2.0 TDi PA DOGAN 157 .000 KM 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 19:52 ,

Golf 7 M1 1.6TDI (I-te kuqe) BlueMotion

8 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 19:25 ,

Touran 2.0 DSG 7 ulse 2016

13 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 18:28 ,

Shitet golf 7rline 2.0 2014

15 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 18:14 ,

Golf 7 2.0 Dsg ��������

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:49 ,

VW CADDY TREND 2.0 TDI 2012 4 MOTION Me dogane

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 17:49 ,

VW GOLF 7 FACELIFT BLUEMOTION 1.6 TDI DSG AUTOMATIK PA DOGAN

11 300 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 17:22 ,

Golf 7 dsg 1.6 tdi i posa ardhur nga gjermania

1 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:53 ,

Polo 1.4 TDi 2007

3 499 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:39 ,

Vw T4 2.5 TDI transporter - pa dogan

2 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:55 ,

Passat 1.9 TDI HiGHLAiN 2003

4 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 14:46 ,

Polo 6 R line 1.2 tdi me dogan edhe homologim munci edhe ndr

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:38 ,

Shitet Sharan automatic 7 ulse 2011 ne gjendje shum te mir

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:56 ,

Golf 6 2.0 TDI 6shpjsi HIGHLAIN

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 01:46 ,

Passat 3c 1,9 Full Ekstra 1Pronar nga Doganimi

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:17 ,

Golf 2 1.6turbo shitet ose ndrrohet

Viti: 1989
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 00:57 ,

Urgjent shitet golf 6

6 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 21:22 ,

Vw PASSAT 2.0 TDI 2009

6 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 18:53 ,

Passat 2.0 / 2006 ne gjendje te shkelqyer

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 16:42 ,

VW Passat

4 500 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 14:33 ,

42

3 300 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Pri 13:10 ,

Shitet Polo 1.6 TDI 66 KW 2011 Style

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 12:39 ,

Golf 7 2.0 tdi viti 2013 automatik

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 12:37 ,

Caddy 1.9 tdi viti 2007 me klim

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 12:36 ,

Tauran 2.0 tdi viti 2007 me 7 ulse automatik

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 10:31 ,

VW T5 kombi

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Pri 09:07 ,

Vw kombi t3 1.9 TDI 93 rks 6 muj

Viti: 1994
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
16 Pri 08:42 ,

T4 Kombi

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
16 Pri 06:31 ,

Shitet Tourani 2013

10 800 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 01:10 ,

Vw. T5

11 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
16 Pri 00:25 ,

GOLF 6 1.6 TDI MANUAL RKS 1 VIT ME KLIMTRONIK

72 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 00:13 ,

JETTA 1.9 TDI AUTOMATIK DSG RKS 5 MUJ

55 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
15 Pri 18:32 ,

shes

3 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 12:27 ,

Shitet kombi 1.9 tdi T5 transporter

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 12:08 ,

CRAFTER 2.0 TDI VITI 2013 PA DOGAN boj ndrrim

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
15 Pri 11:40 ,

RENT a CAR , ▪︎ VETURA me HUAZIM - 044 900 660

19 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Pri 11:39 ,

RENT a CAR X▪︎ VETURA me QERA - 044 900 660

19 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 20:59 ,

Passat 2010 Rline

6 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 18:08 ,

Kombi LT35

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 17:13 ,

Pikup

4 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 85 000 - 89 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Besianë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione