Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Bora Të gjitha në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Bora | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 08:52 Vetura , Gjakovë

W BORA 1.9 TDI RKS 9 muaj

4 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 07:58 Vetura , Deçan

Blejm Vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 07:57 Vetura , Skenderaj

Blejm vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 05:39 Vetura , Gjakovë

W BORA 1.9 TDI RKS 9 muaj

4 350 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 05:35 Vetura , Prishtinë

Shitet Bora 1.9 TDI

3 600 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:50 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW Bora 1.9 TDI Automatik 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 11:15 Vetura , Therandë

Shite fellega 18

500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 08:19 Vetura , Prizren

BLEJ VETURA 049558444

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Dje 01:24 Vetura , Prishtinë

Shitet BORA 1.9 TDI

3 550 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
01 Tet 12:33 Vetura , Prishtinë

SHES BORON 1.9 TDI VITI 2000 RKS 8 MUJ

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Sht 23:24 Vetura , Viti

Shitet

3 900 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
30 Sht 02:17 Vetura , Malishevë

��BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET RKS PA DOGAN AKSIDENT DEFEKT

Viti: 2015
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
30 Sht 02:16 Vetura , Prizren

��BLEJM VETURA ��TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
30 Sht 02:11 Vetura , Klinë

��AUTO:RONA BLEJM -VETURA 24/7 KESH TRANSPORTI ESHT I YNI

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
28 Sht 20:10 Vetura , Prishtinë

Bora 1.9T(DI) 4 Motion RKS 10 muj Klimatronik 2003 ����

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Sht 17:37 Vetura , Besianë

Shitet Bora 1.9tdi-di tëkuqe 4×4

2 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
27 Sht 12:26 Vetura , Prizren

shitet vetura vw bora 1.9 tdi me dy t kuqe

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Sht 05:14 Vetura , Prishtinë

SHITET BORA E AKSIDENTUAR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Sht 12:03 Vetura , Gjilan

�������� Blej vetura ����������������

6 800 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
25 Sht 12:02 Vetura , Therandë

Blejm vetura me aksident

9 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Sht 20:44 Vetura , Prizren

shitet vw bora 1.9 tdi me dy t kuqe

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
22 Sht 09:58 Vetura , Prishtinë

shitet kerri

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Sht 05:25 Vetura , Gjilan

Bora 1.9 T(DI)

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
20 Sht 11:06 Vetura , Prishtinë

AUTO-KOSOVA BLEJM VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT PA DOGAN RKS

Viti: 2003
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
19 Sht 08:37 Vetura , Drenas

BLEJM VETURA

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
18 Sht 10:24 Vetura , Prishtinë

Blej katalizator 049558444

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
13 Sht 21:12 Vetura , Prishtinë

I SHiTUR FLM��

3 250 EUR

11 Sht 23:49 Vetura , Prishtinë

VW Bora 1.9 TDI

3 950 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Sht 08:28 Vetura , Therandë

��AUTO-SHALA:BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET 24/7��

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Sht 15:55 Vetura , Fushë Kosovë

��BLEJM VETURA PA DOGAN AKSIDENT DEFKT PA DEFEKT

10 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Gush 19:33 Vetura , Gjilan

Shitet VW Bora 1.9

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Gush 02:33 Vetura , Gjilan

Bora 1.9 t(di)

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
21 Gush 20:42 Vetura , Prishtinë

Bora 1.6 Benzin

2 900 EUR

08 Gush 08:26 Vetura , Ferizaj

Vw bora

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
07 Gush 17:14 Vetura , Prishtinë

WV Bora RKS 1 Vit Klimfunksional Viti 2001 ����

3 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
02 Gush 18:13 Vetura , Prishtinë

BORA 1.9 TDI AUTOMATIK

4 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Korr 14:10 Vetura , Prishtinë

Shitet bora ne gjendje te rregullt

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Korr 23:10 Vetura , Prishtinë

BORA 1.9 TDI AUTOMOTIK

4 450 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Korr 12:29 Vetura , Prishtinë

VW BORA 1.9 TDI AUTOMOTIK

4 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Korr 12:51 Vetura , Prishtinë

VW BORA 1.9 TDI AUTOMOTIK

4 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
20 Korr 10:49 Vetura , Prishtinë

VW BORA 1.9 TDI 1.9 AUTOMOTIK

4 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Korr 09:14 Vetura , Prishtinë

VW BORA 1.9 TDI AUTOMOTIK me 1 te kuqe

4 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Korr 21:05 Vetura , Prishtinë

VW BORA 1.9 TDI AUTOMOTIK

4 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Korr 10:20 Vetura , Gjakovë

Shitet

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Korr 00:53 Vetura , Prishtinë

Bora 4 Motion 1.9 T(DI) RKS Viti 2002 Klimatronik

5 000 EUR

10 Korr 19:12 Vetura , Prishtinë

VW BORA 1.9 TDI AUTOMOTIK viti 2000

4 650 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Korr 20:10 Vetura , Malishevë

Shitet Bora 1.9

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Korr 19:53 Vetura , Prishtinë

wv bora 1.9 tdi rks

3 300 EUR

26 Qer 01:00 Vetura , Gjilan

Shitet Bora 1.9 T-DI Tkuqe

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
19 Qer 23:32 Vetura , Fushë Kosovë

Ke vetur me shit ne jem ata qe i blejm kontakto

15 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Bora | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione