Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Bora Të gjitha në Prizren

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prizren,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Bora | Prizren ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 17:03 Vetura , Prizren

��BLEJM VETURA ��TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

80 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 55 000 - 59 999
20 Sht 11:12 Vetura , Prizren

BLEJ VETURA 049558444

Viti: 2011
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
19 Sht 23:33 Vetura , Prizren

vw bora

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
06 Dhj 02:42 Vetura , Prizren

Goma. 4.copa..M+S (195 50.R15 ) 10 € copa

10 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 0 - 4 999
24 Gush 09:19 Vetura , Prizren

Shitet VW Bora Benzin 2.0 Viti 2000

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Gush 22:39 Vetura , Prizren

Kerri i perdorur VW Bora Benzin 2.0 Viti 2000

1 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
04 Mar 21:40 Vetura , Prizren

Vw bora 1.9

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Jan 15:19 Vetura , Prizren

Vw bora

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
29 Sht 20:51 Vetura , Prizren

Bora 1.9 TDI

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Sht 21:54 Vetura , Prizren

VW Bora

3 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Maj 21:36 Vetura , Prizren

Shesh goma

90 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Maj 15:32 Vetura , Prizren

����VW BORA 1.9 TD(I) , PA DOGAN VITI 2004 ����

1 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
25 Mar 17:35 Vetura , Prizren

Bora

3 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Mar 12:45 Vetura , Prizren

Bora 1.9 tdi

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 21:18 Vetura , Prizren

Vw Bora 1.9 tdi

4 000 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Mar 19:41 Vetura , Prizren

VW BORA 1.9 2004

3 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 10:04 Vetura , Prizren

VW Bora

900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Dhj 17:37 Vetura , Prizren

shitet

890 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Gush 11:03 Vetura , Prizren

VW BORA

1 600 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Gush 15:44 Vetura , Prizren

VW Bora

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Gush 12:49 Vetura , Prizren

Vw bora paciffic 1.9 tdi

1 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Gush 08:32 Vetura , Prizren

VW BORA 1.9 tdi

2 200 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Qer 21:52 Vetura , Prizren

Bora 1.9 tdi 2004

3 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Maj 22:31 Vetura , Prizren

Shitet bora 1.9

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Shk 18:58 Vetura , Prizren

VW Bora 1.9 TDI (DI -tkuqe)

3 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
16 Jan 17:20 Vetura , Prizren

VW Bora dizel

3 600 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Nën 12:00 Vetura , Prizren

Shiten/ndrroj.

3 850 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Nën 16:26 Vetura , Prizren

VW Bora dizel

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Nën 23:10 Vetura , Prizren

Bora vw

4 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
08 Nën 10:59 Vetura , Prizren

Bora

3 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 0 - 4 999
08 Qer 18:01 Vetura , Prizren

Bora

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Qer 07:22 Vetura , Prizren

Bora 1.9TDI 2004

4 200 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 10:26 Vetura , Prizren

Vw bora

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
01 Pri 19:29 Vetura , Prizren

Shitja e vetures

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Jan 16:29 Vetura , Prizren

Fellne per golf 4

320 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Jan 23:10 Vetura , Prizren

shes bora

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Nën 09:35 Vetura , Prizren

shes vw bora 2.8 4 mosion

3 800 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Nën 17:28 Vetura , Prizren

Bora

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Sht 22:20 Vetura , Prizren

VW BORA 1.9 TDI (DI)KUQE 4X4 1VIT RKS

4 444 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
22 Gush 23:04 Vetura , Prizren

Bora 1.6 benzin

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Gush 16:39 Vetura , Prizren

Shitet Bora 1.9 Dizell

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
11 Gush 10:29 Vetura , Prizren

Shitet Bora 1.9 Dizell automatik

Viti: 2003
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
28 Korr 13:20 Vetura , Prizren

tenda diellit

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Pri 11:10 Vetura , Prizren

Bora

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Mar 15:11 Vetura , Prizren

Shitet opel corsa ne gje dje per fekte

1 350 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Shk 11:22 Vetura , Prizren

Dritare aksion vetem per 70€

70 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Shk 14:06 Vetura , Prizren

bora

4 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 0 - 4 999
29 Jan 12:12 Vetura , Prizren

Prizren

4 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Dhj 17:39 Vetura , Prizren

VW Bora 1.9 Tdi Highline (6 marshe)

2 700 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Nën 21:10 Vetura , Prizren

Shitet Bora 1.9 TDI

1 850 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Bora | Prizren juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione