Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Bora

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | VW Volkswagen Bora | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 22:58 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:57 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 21:03 ,

VW BORA 1.9 TDI 4 MOTION

5 200 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 20:34 ,

WV BORA 1.9 TDI VITI 2000 RKS 10 MUJ

3 850 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 19:31 ,

VW BORA 1.9 TDI SPECIAL E REGJISTRUAR RKS KLIMATRONIK - 2002

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:56 ,

VV BORA 1.9 TDI PACIFIC VITI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 12:26 ,

Bora

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:38 ,

VW BORA 1.9TDI 4MOTION (4x4) MANUAL 6+r Vp 2000 me RKS 1 V

3 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:11 ,

"AUTO GZIMI" Kemi pjes për Bora 1.9 Dizell

Viti: 2002
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:44 ,

Wv Bora 1.9 TDI(I)tkuqe Rks(10 muj)

1 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:50 ,

VW bora

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:41 ,

Bora 1.9 tdi 74 kw

4 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 15:01 ,

VW Bora Dizel 1.9 TDI Regjistrim 3 Muj 6 Shpejtsi

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:53 ,

VW bora 1.9 t(di) 131ps 1 vit rks

4 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:48 ,

VW BORA 1.9 TDI ME (2) TKUQR 6 SHPEJCI

4 100 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:45 ,

Bora

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 21:36 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
03 Maj 21:30 ,

U shit nga a.s dardani

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 20:33 ,

Shitet Bora 1.9 Automatik

5 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
03 Maj 13:39 ,

VW Bora 1.9 TDI manual 6 shpejtësi

3 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
02 Maj 17:30 ,

VW BORA 1.9 TDI-(DI)-

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Maj 23:17 ,

Shitet bora

74 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Pri 18:51 ,

BORA 1.9 T(DI) RKS KLIMATRONIK 131ps -FULL EXTRA

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
27 Pri 11:05 ,

Pjes per Vw Bora 1.9Tdi 131/115/100hp manual

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
26 Pri 23:04 ,

VW Volkswagen Bora

3 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 16:20 ,

Vw Bora

3 750 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Pri 13:11 ,

Bora

4 200 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Pri 13:00 ,

Maqina

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
24 Pri 08:46 ,

Bora

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 20:45 ,

ww bora 1.9 TDI 2 tkuqe

4 150 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
23 Pri 15:18 ,

VW bora 1.9 Automatik tiptronik

4 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
23 Pri 14:12 ,

VW Bora dizel

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Pri 08:57 ,

Shitet bora

3 700 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 21:08 ,

VW BORA 1.9 T(di)

4 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Pri 17:51 ,

Shitet Bora 1.9 Dizel

2 800 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Pri 01:17 ,

Shum i mir

1 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
18 Pri 23:06 ,

Bora

11 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 12:48 ,

Shitet bora

11 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 21:42 ,

Shes Veturen

3 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
15 Pri 20:22 ,

shitet vw bora 1.9

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 23:34 ,

Shes bora 1.9Tdi

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 19:55 ,

USHIT FLM MERRJP

1 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Pri 17:04 ,

Shes veturen ww bora

4 150 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 11:27 ,

Bora

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
07 Pri 17:17 ,

����SHiTNi VETUREN TUAJ T MiR APO AKSIDENT����

5 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 10:32 ,

Bora

112 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 14:10 ,

Bora 1.9 Tdi 2002 1 vit rks

3 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
31 Mar 10:14 ,

Bora 1.9 tdi me klim pa dogan

1 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 60 000 - 64 999
30 Mar 14:16 ,

Shes bora 1.9 tdi

3 200 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | VW Volkswagen Bora | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione