Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Buggy

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Buggy | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

23 Qer 14:19 Vetura , Rahovec

》AUTO KOSOVA���� BLEJ VETURA TE AKSIDENTUME��

7 999 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Pri 23:23 Vetura , Drenas

SHITET BUGGY

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Tet 10:01 Vetura , Ferizaj

Shiten gomat 14 dimrit❄

140 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
01 Qer 00:07 Vetura , Ferizaj

Shes Fellgat R17 Me goma tmira per VW

430 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Mar 21:13 Vetura , Prizren

Shitet vetura e vitit 1963

Viti: 60-at
Kilometrazha: 0 - 4 999
27 Tet 19:07 Vetura , Fushë Kosovë

Goma fellen

150 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
19 Tet 20:44 Vetura , Lipjan

Shiten skelet

1 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
09 Mar 08:45 Vetura , Mitrovicë

VW Volkswagen

2 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
24 Dhj 17:36 Vetura , Vushtrri

Ushit flm merrjep

2 900 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
25 Nën 18:07 Vetura , Vushtrri

buba

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 17:33 Vetura , Prishtinë

shitet

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
09 Nën 15:53 Vetura , Vushtrri

Bejè transportt veturave Gjermani-Zvicerr-Kosove

Viti: 2000
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
23 Sht 16:18 Vetura , Gjilan

U shit

1 850 EUR Price Reduced

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Mar 07:37 Vetura , Vushtrri

Shes fellne 225 45 R17

Viti: 2016
Kilometrazha: 0 - 4 999
09 Shk 23:43 Vetura , Prizren

Buba

2 800 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 21:46 Vetura , Vushtrri

ushit nga as Arsoni

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
20 Nën 15:48 Vetura , Prishtinë

VW BUBA RKS 6 MUJ:::: BEJM NDRRIM :::

2 300 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Gush 22:42 Vetura , Prizren

buba 2001

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Maj 21:21 Vetura , Prishtinë

Blej motor elte dizel

10 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
14 Mar 17:52 Vetura , Prishtinë

Ngrohese per këmbë

50 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Mar 11:06 Vetura , Rahovec

VW Buggy -97

1 350 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
11 Shk 14:39 Vetura , Gjilan

VW BUBA, VITI I PRODHIMIT 1975,1200 Kubik.

Viti: 70-at
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Jan 22:40 Vetura , Ferizaj

Buba 1.6

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
23 Nën 01:44 Vetura , Prishtinë

Shesh buben

3 300 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
05 Tet 16:44 Vetura , Gjilan

Shes Buba 2.0 benzin

3 300 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 100 000 - 109 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Buggy | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione