Lipjan | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Caddy

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Lipjan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Caddy | Lipjan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 09:17 ,

VW Caddy 2.0 045290107

5 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:53 ,

Caddy Maxx 1.9 TDI 2009 me klim i sapo Doganuar

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:52 ,

Vw CEDDY 1.9 TDI me KLIM ❄️❄️ 2005 10 muaj rks

3 250 EUR Price Reduced

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:41 ,

Caddy 1.9 tdi automatik 7 ulse

6 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Maj 19:29 ,

Vw caddy

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Pri 13:25 ,

046656666

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Pri 12:08 ,

Ushit flm merrjep

Viti: 2000
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Pri 21:40 ,

Ushit flm egzoft ������

1 450 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Mar 21:36 ,

Caddy

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
08 Mar 17:28 ,

U SHITTTT

3 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Mar 20:32 ,

Shes fellne per caddy

250 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
25 Shk 09:22 ,

VW Ceddy 1.9 TDI 99

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 00:10 ,

Shiten fellne per caddy

250 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
21 Shk 15:34 ,

Cedy

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Shk 22:54 ,

Caddy

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Shk 16:02 ,

Caddy

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
04 Jan 11:38 ,

Candy

Viti: 2005
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
21 Dhj 21:51 ,

caddy

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Dhj 09:39 ,

VW Caddy dizel

Viti: 2006
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
20 Dhj 22:07 ,

Caddy life

5 555 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Dhj 18:48 ,

VW CEDY

4 750 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Dhj 11:52 ,

Shitet pikapi

1 199 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Nën 20:21 ,

⚪��SHITET URGJENT 1.9 TDI MA LIR MOS THIRR ��⚪

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 0 - 4 999
05 Nën 21:25 ,

Cady ndrrohet me vetur

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
05 Nën 18:49 ,

Caddy n gjendje shum te mir 1.9 TDI

3 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
21 Tet 19:18 ,

VW Caddy 1.9 Sdi Viti 2005 RKS 1 muj

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
21 Tet 19:17 ,

VW Caddy 2.0 Sdi Viti 2008 pa Dogan

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
18 Tet 14:23 ,

VW Caddy 2.0 Sdi Viti 2006 RKS 2 muj

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Tet 16:50 ,

VW Caddy

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Tet 18:21 ,

Caddy

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Tet 18:28 ,

VW Caddy

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
13 Tet 12:09 ,

VW Caddy

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Tet 09:35 ,

Caddy

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Tet 09:30 ,

Caddy

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
10 Tet 21:48 ,

Shitet mundesi ndrrimi

3 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
08 Tet 20:27 ,

Caddy

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Tet 18:05 ,

VW Caddy

1 150 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Tet 20:57 ,

Caddy

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
06 Tet 15:12 ,

Caddy

1 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Tet 08:57 ,

VW Caddy

1 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Sht 13:06 ,

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
21 Sht 12:34 ,

VW Caddy dizel

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Sht 20:48 ,

Shitet Caddy

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Sht 23:12 ,

Vw keddy me friz

3 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
03 Sht 17:04 ,

Shitet Pikapo Caddy cmimi me marrëveshje

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Gush 11:26 ,

Shitet Caddy

2 600 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Gush 08:58 ,

Caddy 2,0 disel 2008 RKS

1 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
21 Gush 20:23 ,

Shitet caddy metabela te huja

2 450 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
16 Gush 16:55 ,

Caddy TDI 1.9

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Caddy | Lipjan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione