Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Të përdorura VW Volkswagen Caddy Në shitje (Shitet, Shes) në Kosovë

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | VW Volkswagen Caddy | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 16:27 Vetura , Vushtrri

VW Caddy 2.0 SDI (Dizell)/Pa DOGAN

2 900 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:53 Vetura , Prizren

Pikap kedi

4 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 14:45 Vetura , Mitrovicë

CADDY 2.0 SDI VITI 2006 PA DOGAN I PO SA ARDHUN KARRIKA NXEM

3 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:02 Vetura , Viti

Caddy 1.9 TDI 2008 Manual Me Klim Rks 8 Muj

Viti: 2008
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:52 Vetura , Viti

Ww caddy DSG 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:50 Vetura , Viti

Ww ceddy 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:31 Vetura , Prishtinë

VW Caddy 1.6 TDI - 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:24 Vetura , Ferizaj

Caddy 1.9 TDI

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Sot 12:11 Vetura , Prishtinë

VW Caddy 1.9 TDI 2007 me Klim

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:11 Vetura , Prishtinë

��VW Caddy 1.9 TDI 2006 me Klim ��

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:11 Vetura , Prishtinë

VW Caddy 1.9 TDI DSG 2007 me Klim

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:10 Vetura , Prishtinë

VW Caddy 1.9 SDI 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:09 Vetura , Mitrovicë

Ceddy 1.9 sdi viti 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 12:02 Vetura , Rahovec

SHES PIKAP 049 126 885

123 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 11:43 Vetura , Pejë

Vw Ceddy 2.0 TDI 4x4 Viti Prodhimit 2017

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:39 Vetura , Pejë

Vw Ceddy 1.9 Tdi Viti Prodhimit 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:28 Shitorja Vetura , Prishtinë

VW CADDY MAXI 1.6 TDI Me Klima

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:16 Vetura , Prishtinë

Cedi 2010 me dogan 1.9 tdi

4 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 10:54 Vetura , Ferizaj

Ww ceddy 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:50 Vetura , Ferizaj

Ww caddy DSG 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 10:45 Vetura , Prishtinë

CADDY 1.9 TDI MATORR DEFEKT

1 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:39 Vetura , Prishtinë

VW Caddy 2.0 SDI 2009v.

3 700 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:04 Vetura , Prishtinë

VW CADDY MAXI 2.0 TDI AUTOMATIK 7 ULSE

7 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:00 Vetura , Malishevë

VW CADDY 1.9TDI 1999 RKS 26.10.23 044/49/336055

1 900 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 09:57 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1.6 Tdi - Me Dogan+tvsh - viti 2015 me klim

7 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:54 Vetura , Fushë Kosovë

VW Caddy 1,9 TDI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:51 Vetura , Vushtrri

Vw Caddy 1.6 TDI Maxi viti 2011 me dogan

83 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:47 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1,6 Tdi - Me Dogan-Tvsh - viti 2011 me Klim

6 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:46 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1.6 Tdi-Friz- Me Dogan-Tvsh- viti 2012 me klim

9 600 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:46 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan+Tvsh - viti 2007

3 600 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 09:45 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 2.0 sdi - Pa dogan - viti 2006 me Klim

3 100 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:45 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan-+tvsh - viti 2004 me klim

3 400 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1.9 tdi - Pa dogan - viti 2006 me klim

3 400 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Vetura , Rahovec

Shitet Vv Caddy 1.6 Tdi 2011 Maxxi Klim

55 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:43 Vetura , Vushtrri

Caddy 1.9 TDI viti 2006 model 2007��

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 Vetura , Rahovec

Shitet Vv Caddy 2.0 viti 2007

2 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 Vetura , Rahovec

Shitet Vv Caddy 1.9 Tdi 2006 Klim

3 550 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 Vetura , Rahovec

Shitet Opel Combo 1.3 Cdi. 2008 klim

2 300 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:42 Vetura , Prishtinë

Vw Caddy 1.9 TDI 2007 klima ����

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:40 Vetura , Prishtinë

PickUp Caddy 1.9 TDI 2004

3 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 09:31 Vetura , Prishtinë

Caddy 1.6 tdi 2015

6 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:30 Vetura , Rahovec

Shitet Vv Caddy 1.6 Tdi 2012 i ri����

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 Shitorja Vetura , Mitrovicë

VW Caddy 1.9 Tdi - Pa dogan - viti 2005 Me klim

3 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:29 Vetura , Prizren

Shitet Vv Caddy 1.6 Tdi 2011Klim

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:26 Vetura , Prizren

BLEJ VETURA 049558444

888 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 09:26 Vetura , Prishtinë

blej pikapa 049558444

2 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 35 000 - 39 999
Sot 09:19 Vetura , Prishtinë

Shitet cady

Viti: 2006
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Sot 09:16 Vetura , Prizren

Caddy 2.0 TDI

Dje 22:18 Vetura , Gjilan

Blej Vetura

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:08 Vetura , Prishtinë

Shitet

3 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 400 000 - 449 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Në shitje (Shitet, Shes) | Vetura | VW Volkswagen Caddy | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione