Prishtinë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Caddy

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Prishtinë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Caddy | Prishtinë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 15:51 Shitorja ,

Shes Volkswagen Caddy 1.9 Tdi

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:34 ,

Sallon olsi

Viti: 2009
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 15:33 ,

Sallon olsi

Viti: 2006
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 13:19 ,

VW CADDY LIFE MAX 2.0 TDI AUTOMATIK DSG 6

15 900 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 12:18 ,

Caddy 2005 diesel 1.9 tdi me dogan

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:28 ,

VW caddy 2007 1.9 TDI me dogan

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:28 ,

Caddy 2007 diesel 1.9 TDI

Viti: 2007
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 11:27 ,

Caddy 2010 diesel 1.9 TDI me dogan

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:24 ,

Caddy 1.6 diesel me dogan maksi me karriga

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:24 ,

Caddy 2012 1.6 tdi me dogan

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 11:22 ,

VW Caddy 2003 diesel 1.9 sdi me dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:12 ,

❄❄2 Goma 14 Hankook❄❄

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:12 ,

2 Goma 14 Tigar

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 09:27 ,

Kedi 2005 klim rks 2.0 dizell

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:22 ,

Kedi 1.9 tdi 2006 veq me dogan me klim

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:39 ,

Shitet pikap cady 2006

Viti: 2006
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 07:22 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:22 ,

Caddy tdi 2012 me pes ulese + TVSH

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 07:22 ,

VW CADDY MAXI 2.0 TDI ME 5 ULSE

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 07:22 ,

Caddy TDI model 2013 i doganuar me TVSh

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 07:21 ,

VW CADDY TDI ME 5 ULESE ME DOGAN DHE HOMOLOGIM

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 07:21 ,

Caddy tdi 2.0 4 motion

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 03:16 ,

Caddy 1.9 TDI 2000 me dogan

2 100 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:30 ,

VW Caddy 2.0 sdi

Viti: 2004
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 19:40 ,

��I BLEJM TE GJITHA VETURAT ME DEFEKT AKSIDENT VW ��

15 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:35 ,

CADDY 2.O SDI 2004 VITI ME DOGAN ISAPOARDHUR

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:23 ,

VW Caddy

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:11 ,

Shitet Pikapo Caddy

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:06 ,

VW CADDY SDI 1.9

5 000 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:04 ,

Caddy 1.9Tdi Max 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:48 ,

VW Caddy 2.0TDI me Klime model i ri 12/2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:48 ,

VW Caddy 2.0SDI me Klime RKS viti 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 14:37 ,

CADDY 2.0 AUTOMATIK

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 14:15 ,

Shitet VW Caddy - 2.0 SDI me klim 2008

4 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:35 ,

Caddy Dizell Automatik DSG MAXI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:56 ,

Caddy maxi 1.6 tdi 2014 i doganuar

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:53 ,

Vw caddy 1.9 SDI-dizell Viti 2003 me doganë

1 850 EUR Price Reduced

Viti: 2003
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Dje 12:33 ,

CADY 2012 ME DOGAN TDI

6 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 10:54 ,

VW CADY LIFE 1.9 TDI ME 5 ULSE. I REGJISTRUAR 10 MUJ

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:06 ,

cedy

3 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 09:06 ,

CADDY 2.0 SDI VITI 2004 ISAPOARDHUR

2 600 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 20:34 ,

Shitet Pikapo Caddy

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 19:18 ,

Caddy

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 14:34 ,

VW Caddy

4 800 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
09 Maj 10:45 ,

Caddy 2.0 sdi 2010

4 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 10:42 ,

Caddy 1.9 TDI 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Maj 10:41 ,

Vw Caddy

3 350 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Maj 10:38 ,

Caddy 1.9 tdi 2010

4 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 02:25 ,

Caddy 1.6 TDI

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 130 000 - 139 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Caddy | Prishtinë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione