Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Caddy

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Shitet | Vetura | VW Volkswagen Caddy | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.


Sot 18:57 ,

Shitet kady viti-2004 me klim

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Sot 18:57 ,

Caddy 1.9 TDI KLIM 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 18:26 ,

Caddy 1.6 tdi Viti 2012 Pa Dogan gjendje Prefekt

5 800 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:13 ,

VW CADDY TDI ME DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:13 ,

Caddy tdi 2013 me klime

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:13 ,

Caddy 2.0 me pes ulese

Viti: 2012
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 18:13 ,

Caddy TDI 2013

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:13 ,

Caddy 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:10 ,

VW CADDY AUTOMATIK DSG 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:10 ,

Caddy TDI model 2013 i doganuar me TVSh

Viti: 2012
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 18:09 ,

Caddy 2011

5 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 18:09 ,

Caddy Maxi TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:09 ,

Caddy TDI me klime me tvsh

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:45 ,

Shes Pikap Caddy 1.4Benzin 2005

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:58 Shitorja ,

VW CADDY 1.6 TDI Me Klima 2015

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:58 Shitorja ,

VW CADDY 1.6 TDI Me Klima

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:46 ,

PIKAP CADDY 1.9 SDI 2001 RKS

1 400 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:46 ,

CADDY 1.9 SDI 2002 I DOGANUAR

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:46 ,

CADDY 1.9 SDI 2002 I DOGANUAR

1 950 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:46 ,

CADDY 2.0 SDI I DOGANUAR���� 2005

2 950 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:46 ,

CADDY 2.0 SDI 2010 RKS

3 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:46 ,

CADDY 2.0 SDI ME REGJISTRIM

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Sot 16:25 ,

Caddy 1.6 TDI MAXI

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
Sot 16:25 ,

Shes caddy 2.0 sdi viti 2008

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:25 Shitorja ,

VW Caddy Maxi 2.0 Tdi - Pa dogan - viti 2008 Me Klim

4 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:25 Shitorja ,

VW Caddy 1.9 Tdi - Me Dogan+Tvsh - viti 2008

3 900 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:25 Shitorja ,

VW Caddy 1.9 Sdi - Pa dogan - viti 2002 sport

1 900 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:25 Shitorja ,

VW caddy 1.6 Tdi - Pa dogan - viti 2011 me Klim

5 600 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:25 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan - viti 2005

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:19 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan+Tvsh - viti 2008

4 100 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:19 ,

CADDY 1.9 TDI VITI 2005 PA DOGAN ME KLIM KARASERI ME INVESTU

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 16:16 ,

WV CADDY

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:16 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan+Tvsh - viti 2005

3 300 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:15 Shitorja ,

VW Caddy Maxi 1.9 Tdi- DSG- Pa Dogan - viti 2009-Me Klim

4 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:15 Shitorja ,

VW Caddy Maxi 1.9 Tdi - Me Dogan - viti 2009-Me klim

5 000 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 16:14 Shitorja ,

VW Caddy 2.0 sdi - Me Dogan - viti 2007

3 400 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:11 ,

Caddy 1.9 TDI viti 2010 me Klim ����

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:11 ,

Caddy 1.9 TDI 77kw viti 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 15:39 ,

Shitet Keddy

1 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:38 ,

Shitet Pikapi Caddy 2.0 SDI

3 100 EUR Price Reduced

Viti: 2005
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 15:33 ,

Caddy 1.9 TDI

3 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 15:33 ,

������Seat Inca 1.9SDI������

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:18 ,

shes cedyy 1.9 tdi 2008

4 000 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:07 ,

Caddy 2009 2.0 sdi me dogan

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:01 ,

��������shitet Vv Caddy 2.0 Tdi 2012 Maxxi Klim

6 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:57 ,

Caddy 1.9 tdi me Klim 2005

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:57 ,

Caddy 2007 viti 1.9 tdi Me Klimm

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 14:41 ,

WV CADDY MAXI 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:41 ,

Frigo friz -10c vw caddy 1.6 tdi 102 ps -2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 350 000 - 399 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Shitet | Vetura | VW Volkswagen Caddy | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione