Drenas | Makina | Vetura | VW Volkswagen

Golf , 1773
Passat , 524
T3 , 36
T4 , 369
T5 , 91
T6 , 6
181 , 6
Amarok , 4
Beetle , 13
Bora , 24
Caddy , 194
CC , 8
Crafter , 5
Fox , 1
Jetta , 71
LT , 17
Lupo , 9
Phaeton , 4
Polo , 117
Sharan , 17
T2 , 68
Tiguan , 16
Touareg , 19
Touran , 76
Vento , 26
XL1 , 1

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Drenas,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Drenas ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 13:44 ,

Shes t5 2.5 tdi me klim

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:44 ,

BLEJM VETURA TE GJTHA LLOJET NE KREJT KOSOVEN

6 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 10:52 ,

Shes t5 2.5 tdi me klim

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:25 ,

shitet ndrrohet vp 2000 clim rks

2 999 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 10:01 ,

T6 2.0 me 6 ulse me klim

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:00 ,

T4 2.5 tdi 2003

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 09:48 ,

VW TOURAN 1.9 TDI RKS 8 MUAJ 2005

4 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 23:25 ,

Shes kombin t5 ..

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:02 ,

Golf 7 Rline 2.0 TDI 2014 FULL EXTRA

12 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:31 ,

GOLF 7 1.6 TDI I DOGANUAR RKS EKSTRA I RUJTUN 2014

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:30 ,

PASSAT 3BG 1.9 TDI RKS GJENDJE JASHTZAKONISHT TE MIR 2004

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:28 ,

PASSAT 3BG 1.9 TDI RKS VITI 2004 GJENDJE SHUM TE MIR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 21:00 ,

Shitet rimorko per vetur urgjent

225 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:18 ,

GOLF 7 2.0 GTD 184 PS AUTOMATIK

16 350 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 19:12 ,

pasat 4 diezel 1.9 tdi rigjistrim 6 muj

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:12 ,

pasat 4 benzin 1.6 plin 9 muj rigjistrim

1 900 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:00 ,

golf 2 tdi 1.9 viti 90 rigjistrim 22 06 2021 qmimi 1000 e

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:00 ,

Kombi t4 2.4 frugone me 5 ulse viti 91 i qlajmrun

1 000 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:00 ,

vento 1.9 dti viti 94 qmimi 1800 tel 044353383

1 800 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 17:23 ,

golf 7 2.0 DSG automatik full

8 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:21 ,

Ww golf 7 2.0 tdl 4x4

8 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 17:19 ,

Golf 6 2.0 DSG automatik

5 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:14 ,

Ww golf 7 1.6 1 vit rks

9 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 17:13 ,

Ww golf 7 TDI pa dogan

7 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:32 ,

pasat 4 diezell 1.9 rigjiatrim deri me 11/11/2021

2 800 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 15:04 ,

Krafter me 5 ulse dupellkabin

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:03 ,

Lt 2.5 tdi 3.30 cm ch

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:56 ,

T4 2.5 tdi ch 197 km

Viti: 1999
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 14:54 ,

T5 1.9 tdi me dogan

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:11 ,

Polo

8 200 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 02:50 ,

Tauran 2.0 Manual 2008

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 01:03 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
10 Maj 22:31 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Maj 21:15 ,

Shes Lupo benxin 1.0, viti 99

1 600 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Maj 19:36 ,

Shitet Golf 4 Pacific 2003 TD(I) 74 Kw

4 400 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Maj 09:09 ,

Golf 7 2.0 TDI BLUEMOTION

9 200 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 09:08 ,

BLEJM TE GJITHA LLOJET E VETURAVE NE TER KOSOVEN

Viti: 2016
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Maj 22:52 ,

Shes kombin t5 2.5 tdi

1 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
09 Maj 19:57 ,

Shitet tourani Urgjent

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 19:40 ,

golf 6 2010

7 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
09 Maj 17:14 ,

Shitet pasat 2 18 benzin plin me atest plinit

550 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
09 Maj 12:43 ,

Shitet

700 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
09 Maj 09:31 ,

SHES KOMBIN T4 URGJENT RIGJISTRIM 11 MUJ 1.9 ME TURBO

2 400 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Maj 20:41 ,

shes dritat me lleda per golf 4 2003

80 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
08 Maj 20:00 ,

Shitet golf 2 1.6 turbo ne gjendje te mir

580 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
08 Maj 14:46 ,

SHES KOMBIN T4 RIGJISTRIM KA 1 VIT

2 200 EUR

Viti: 1996
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
07 Maj 19:39 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 75 000 - 79 999
07 Maj 19:39 ,

Ushitt *FLM*

5 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
07 Maj 19:30 ,

Shitet rimorko

200 EUR Price Reduced

Viti: 2019
Kilometrazha: 0 - 4 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Drenas juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione