Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | e-Golf

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen e-Golf | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 10:23 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0tdi 2014 me dogan

12 500 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:52 Vetura , Mitrovicë

e-Bike biciklet me rrym origjinale

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 02:20 Vetura , Ferizaj

Shes kukllat rrethin hekrat

Viti: 2017
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
Sot 02:05 Vetura , Gjilan

Goma te Reja

130 EUR Price Reduced

Viti: 2021
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 09:42 Vetura , Drenas

Golf 2 diezell 1.6 turbo viti 90

1 000 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
21 Mar 16:16 Vetura , Pejë

pa dogan.vaiber.+38344473368

Viti: 2008
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
19 Mar 18:11 Vetura , Mitrovicë

Shes Golf3 1.9turbo Dizel Fabrikisht Viti93 Rigjistrim 5muj

1 550 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
19 Mar 00:28 Vetura , Ferizaj

Golf 2 1.9 turbo dizell interkuller rks 7 muj

1 500 EUR Price Reduced

Viti: 1985
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
19 Mar 00:28 Vetura , Ferizaj

Golf 2 1.8 benzin Automatik Rks 6 muaj

2 100 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
18 Mar 12:04 Vetura , Prishtinë

Urgent shes biciklla agrgat te vogel etj branika

99 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
13 Mar 07:28 Vetura , Mitrovicë

Pjes per Golf 5 1.4 benzin

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Mar 14:05 Vetura , Drenas

Golf 2 .6 dizell

57 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
12 Mar 10:24 Vetura , Lipjan

Golf 6

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Mar 19:31 Vetura , Klinë

�� AUTO BARTJE ARDI ��

Viti: 2022
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
09 Mar 16:19 Vetura , Vushtrri

Golf 3 Turbo dizel 1.9 rks 10 muaj gjendje perfekte

Viti: 1994
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
07 Mar 12:55 Vetura , Gjilan

Shes fellnet 15

160 EUR

Viti: 2019
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
06 Mar 14:40 Vetura , Vushtrri

Golf 3 Turbo Dizel 1.9 Regjistrim 10 muaj Gjendje perfekte

1 300 EUR

Viti: 1994
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
05 Mar 18:37 Vetura , Skenderaj

SHITEN DUJT

Viti: 2022
Kilometrazha: 0 - 4 999
04 Mar 21:30 Vetura , Pejë

Shesh golf 2

Viti: 1989
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
04 Mar 13:12 Vetura , Prishtinë

E Golf

Viti: 2019
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
03 Mar 20:42 Vetura , Ferizaj

Shitet gollf 3 benzin 1.4 regjistrim deri mujin e 6

850 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
28 Shk 20:28 Vetura , Rahovec

Shitet

7 000 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
28 Shk 04:47 Vetura , Lipjan

Golf

Viti: 2011
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
27 Shk 18:35 Vetura , Lipjan

shitet urgjentt

850 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
26 Shk 18:09 Vetura , Ferizaj

Shitet Gol 5 +

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
26 Shk 14:28 Vetura , Fushë Kosovë

Shitet ose ndrrohet Golf 6 me Audi A4 Karavan.

7 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
25 Shk 16:21 Vetura , Pejë

Shitet golf2. Dizell

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
23 Shk 21:21 Vetura , Ferizaj

Shiter Golf 3 Qmimi i lir

650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
21 Shk 21:27 Vetura , Prishtinë

Golf 7 2.0

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
20 Shk 23:23 Vetura , Mitrovicë

Golf 2

550 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
19 Shk 16:15 Vetura , Ferizaj

Golf lll 1.9 TDI

1 300 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
18 Shk 21:21 Vetura , Prizren

Shitet golf3 n gjendje t mir 1.9turbo dizell

1 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Shk 12:15 Vetura , Klinë

Shes golf 4 1.9 Tdi 3 te kuqe

4 500 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Shk 09:54 Vetura , Skenderaj

SHITEN DUJT DETELIN

Viti: 2002
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
12 Shk 16:14 Vetura , Prishtinë

Golf 7

8 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
10 Shk 20:44 Vetura , Skenderaj

SHITEN DUJT SAN EDHE DETELIN

3 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
10 Shk 17:03 Vetura , Ferizaj

golf 4 1.9 tdi 4x4 6 shpejsi edition 2002 rks 045217825

2 999 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
06 Shk 10:11 Vetura , Drenas

Gollf 2

8 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
05 Shk 20:35 Vetura , Gjakovë

Gjakove

700 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Shk 20:35 Vetura , Prizren

1000

1 000 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 20:26 Vetura , Ferizaj

Shitet problem me dokumenta gjendje tepeer te mir

1 500 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
05 Shk 19:10 Vetura , Vushtrri

Shitet passat b7

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Shk 18:53 Vetura , Pejë

Shes golfin

8 200 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
02 Shk 16:30 Vetura , Kaçanik

Shitet ndrrohet

590 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 13:36 Vetura , Ferizaj

Ne gjendje shum te mir problem me dokumenta

1 500 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
31 Jan 22:13 Vetura , Lipjan

SHITEN FELLNET E Reja

380 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
30 Jan 21:58 Vetura , Gjilan

Shitet golf 4

3 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
30 Jan 15:00 Vetura , Prizren

1000

1 000 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 95 000 - 99 999
30 Jan 10:02 Vetura , Prizren

Golf 4 1.6

2 799 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 13:21 Vetura , Klinë

Shes golfin 1.9 tdi

Viti: 2021
Kilometrazha: 25 000 - 29 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen e-Golf | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!

Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione