Veturë e vogël
Sedan
Hatchback
Univerzal
Kupe
Kаbriolet
SUV
Minivan

Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Fox

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Fox | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:42 Vetura , Ferizaj

Ww fox 1.2 B Me klim

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
20 Mar 17:09 Vetura , Prishtinë

Vw Fox

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Mar 14:30 Vetura , Prishtinë

VW Fox 1.4 Diesel viti prodhimit 05

3 100 EUR Price Reduced

03 Mar 19:10 Vetura , Therandë

Shitet wv fox 2005 tdi1,4

2 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Jan 16:22 Vetura , Vushtrri

Jetta 1.9 disel

600 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
21 Jan 17:51 Vetura , Drenas

W fox

06 Jan 13:02 Vetura , Prishtinë

Volkswagen Fox

3 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Dhj 17:28 Vetura , Pejë

SHES VW FOX

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
29 Sht 00:18 Vetura , Besianë

Vw Fox 1.4 TDI RKS 6 muj 2011 Tip top

4 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
15 Gush 14:15 Vetura , Prizren

Shes VW Fox 1.4 TDI

Viti: 2008
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Gush 19:57 Vetura , Kaçanik

shitet

1 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Qer 01:18 Vetura , Rahovec

Shes Makine te aksidentuar Wolkswagen Fox Benzin

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 01:16 Vetura , Rahovec

Vetur e aksidentume Fox 1.4 Benzin 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Qer 01:16 Vetura , Rahovec

Vetur e aksidentume Fox 1.4 Benzin 2007

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
20 Qer 16:37 Vetura , Prishtinë

Shitet VW Fox

2 400 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Maj 23:10 Vetura , Prishtinë

FOX 1.4 Tdi

3 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Maj 17:58 Vetura , Klinë

BLEJ, XHIP deri 12000 euro

12 000 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
10 Pri 14:10 Vetura , Pejë

Fox

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
10 Pri 00:18 Vetura , Ferizaj

��-i SHiTUR ����

4 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
08 Pri 23:48 Vetura , Gjilan

Volkswagen Fox 2005

1 800 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
24 Shk 20:38 Vetura , Gjilan

vw fox

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
22 Shk 19:33 Vetura , Gjilan

vw fox

4 300 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
01 Shk 15:55 Vetura , Pejë

Shitet vw fox 2011

4 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
29 Jan 16:52 Vetura , Prishtinë

Shes ndërroj VW fox1.4 b 2007

3 300 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Jan 03:21 Vetura , Prishtinë

Vw fox 1.4b 2007

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Jan 18:46 Vetura , Deçan

Shitet Fox VW

1 500 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
14 Jan 18:26 Vetura , Prizren

Shiten 2 goma

1 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
12 Jan 17:34 Vetura , Prishtinë

Shes ndrroj vw fox 1.4b 2007

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
11 Jan 20:34 Vetura , Prishtinë

Shes apo ndrroj veturën vw fox 1.4b 2007

3 350 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
21 Gush 11:06 Vetura , Prishtinë

U shit, Flm Merrjep. Vw Fox 1.4 Tdi RKS

5 350 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Gush 13:02 Vetura , Prishtinë

Vw Fox

3 100 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Gush 21:17 Vetura , Ferizaj

��❗️i SHiTUR ��

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2008
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
30 Qer 19:01 Vetura , Mitrovicë

Qant Ferrari Oroginal

45 EUR

Viti: 2020
Kilometrazha: 0 - 4 999
20 Qer 09:23 Vetura , Pejë

Vw fox 1.2 benzin viti prodhimit 2009

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 14:57 Vetura , Prizren

VW FOX 1.2 Regjistrim

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
25 Mar 21:54 Vetura , Prizren

Vetura ne Shitje FOX VW Flm U Shit!

3 200 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
21 Mar 09:01 Vetura , Klinë

VW Fox 1.4 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Mar 14:37 Vetura , Prishtinë

VW Fox 1.2 Benzin 2006 RKS 10 muj

2 900 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
02 Mar 21:49 Vetura , Prishtinë

VW Fox 1.2 Benzin 2006 RKS 10 muj

3 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
25 Shk 19:35 Vetura , Lipjan

E REZERVUAR

2 680 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
23 Shk 11:56 Vetura , Viti

shitett per arsye mospordorimi

2 200 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
09 Shk 11:32 Vetura , Klinë

VW Fox 1.4 TDI

05 Shk 16:25 Vetura , Lipjan

Fox 1.2 2010

4 300 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Dhj 17:46 Vetura , Prishtinë

Fox

4 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
07 Dhj 10:03 Vetura , Prizren

Vw FOX 1.2 Regjistrim1 vit

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
05 Dhj 20:26 Vetura , Prizren

Vw FOX 1.2 Regjistrim1 vit

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Nën 15:03 Vetura , Therandë

VW FOX

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
27 Nën 15:03 Vetura , Prizren

VW FoX

3 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
17 Nën 04:42 Vetura , Prizren

Vw FoX

1 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
10 Nën 21:53 Vetura , Prizren

Shitet

3 600 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 160 000 - 169 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Fox | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione