Gjakovë | Makina | Vetura | VW Volkswagen

Golf , 1842
Passat , 826
T3 , 18
T4 , 157
T5 , 53
T6 , 7
181 , 3
Amarok , 5
Beetle , 12
Bora , 40
Caddy , 225
CC , 11
Corrado , 2
Crafter , 17
Fox , 4
Jetta , 118
Käfer , 3
LT , 33
Lupo , 19
Phaeton , 12
Polo , 143
Santana , 1
Scirocco , 3
Sharan , 39
T2 , 77
Taro , 1
Tiguan , 18
Touareg , 22
Touran , 171
Vento , 24

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 18:01 Shitorja ,

Vw Passat 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:00 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:49 ,

Passat 2.0 tdi 4X4

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:48 ,

Touran 2.0 tdi DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:47 ,

Passat 2.0 tdi DSG

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:47 ,

Golf 6 1.6 tdi 4x4

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 17:41 ,

Tiguan 2.0 TDi 4 MOTION i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 17:16 Shitorja ,

Vw Passat 1.6 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 17:16 Shitorja ,

VW Passat CC 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:59 ,

Touran 2.0 tdi

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:58 ,

Passat 3C 2.0 TDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:50 ,

Golf 2 1.6 Turbo Dizel rks 10 07 2021

750 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:49 ,

VW Caddy Maxi 2013

6 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:29 ,

VW TOURAN 2.0 TDI BMT i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:29 ,

VW GOLF VI 1.6 TDi - i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:29 ,

VW PASSAT 2.0 BlueMotio i sa po DOGANUR ����

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:27 ,

VW GOLF VII 2.0

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Sot 16:26 ,

VW PASSAT 2.0 TDI DSG BMT

17 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 16:25 ,

VW GOLF VI 1.6

8 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:23 ,

VW Passat 2.0 TDI Highline BMT

20 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 16:22 ,

TIGUAN 2.0 TDI 4 MOTION R-LINE

26 000 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:21 ,

VW Golf VI 2.0 GTD

12 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:21 ,

VW GOLF VII 2.0 GTD

18 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 16:19 ,

VW GOLF VII 1.6

12 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:19 ,

VW GOLF VII 2.0

20 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 16:18 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI

12 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:17 ,

VW GOLF VI 1.6

9 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:17 ,

VW Passat 2.0 TDI BMT GSG

11 500 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:16 ,

VW TOURAN 2.0 TDI DSG

19 000 EUR Price Reduced

Viti: 2016
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 16:16 ,

VW Golf VII 2.0 TDI DSG Comfrtline

16 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 16:16 ,

VW TOURAN 2.0 TDI SCR DSG

19 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:14 ,

VW GOLF VII 1.6 TDI

10 000 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 16:13 ,

TOURAN 2.0 TDI DSG

12 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:13 ,

VW GOLF VII 1.6 COMFORTLINE

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
Sot 16:12 ,

VW Golf VI 2.0 AUTOMATIK

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 16:00 ,

Shitet Taurani 2.0 Tdi Viti 2011 Pa Dogane

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:31 Shitorja ,

Vw Sharan 2.0 TDI Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 15:21 ,

Shitet passat 1.9 TDI

4 800 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 400 000 - 449 999
Sot 15:13 ,

VW TIGUAN 2.0 TDI R-Line DSG Automatik 4 MOTION

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:32 ,

VW PASSAT 3C 2.0 TDI DSG - 2010

7 100 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Sot 13:35 ,

2X VW Caddy MAXI 1.6 TDI 105PS

5 100 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 11:46 ,

Shes vw bus t2-t3 Multivan 1.9 dizell. 5 shpejtsi

5 000 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:45 ,

VW Crafter dizel 2010 .me ulse.(9)+5 1vit regj.

9 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 10:42 ,

Vw Passat B8 2.0 TDI Bluemotion model 2016

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 10:41 ,

Vw Golf 6 1.6 TDI model 2013

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:40 ,

Vw Polo 1.2 TDI 55kw model 2014

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 10:37 ,

Passat 3C 1.9 TDI RKS 4 muaj

5 999 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione