Gjilan | Makina | Vetura | VW Volkswagen

Golf , 4787
Passat , 1536
T3 , 25
T4 , 210
T5 , 61
T6 , 8
181 , 14
Amarok , 4
Beetle , 18
Bora , 90
Buggy , 3
Caddy , 336
CC , 15
Corrado , 3
Crafter , 13
Eos , 4
Fox , 5
Iltis , 1
Jetta , 191
LT , 50
Lupo , 18
Phaeton , 11
Polo , 355
Santana , 1
Scirocco , 7
Sharan , 71
T1 , 1
T2 , 139
Tiguan , 71
Touareg , 71
Touran , 382
up! , 4
Vento , 40
XL1 , 3

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

10 Maj 12:41
Linku:
,

Golf 6 1.4 TSI

5 999 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Maj 10:32
Linku:
,

Golf 6+ dsg

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
10 Maj 21:59
Linku:
,

Passat 2.0 dsg

11 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 14:06 ,

VW T4 1.9 DIZELL 1998 ME DOGANË TË PAGUAR.

3 400 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 13:32 Shitorja ,

VW Polo 1.2 TSI,Benzin

4 900 EUR Price Reduced

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 13:32 ,

pasat

Viti: 1999
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 13:32 ,

Shitet vetura golf 4 dizel

3 500 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:32 Shitorja ,

VW Sharan 2.0 TDI,DSG

7 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 13:31 Shitorja ,

VW Touran 2.0 TDI

13 500 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:24 ,

Polo 1.6

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 12:48 ,

Golf 6 2.0 TSI GTI 2011 ABT chip tuning ���� me dogan

11 700 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:48 ,

Golf 6 2.0 TSI GTI DSG 2011 sapoardhur����me dogan

11 999 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:46 ,

Phaeton 3.0 TDI V6 Automatik V.p2005 Rks 9 Muj

3 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:35 ,

Jetta 2.0 TDI 2006 RKS High Line

5 200 EUR Price Reduced

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 12:33 ,

Golf 4 1.9 Dizel v.p.2001 Rks 10 Muj

3 650 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 12:10 ,

Shitet Vetura Golf 6 2.0 TDI Viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 12:08 ,

Golf 7, vp 2016, Modeli Lounge, Origjina CH

Viti: 2016
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 11:37 ,

Passat B7 Disel 2012

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:35 ,

GOLF 6 Plus 2.0 DSG Highline

8 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:27 ,

URJEENT Golf 7 Tdi i Regjistruar 1 Vit Plotë

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Sot 11:04 ,

PASSAT 3C 2.0 TDI 170PS DSG RKS

7 500 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 11:00 ,

VW Golf 6 -2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 11:00 ,

VW Golf 6 -2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 11:00 ,

Golf 7 2.0 TDI R-line

Viti: 2014
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:39 ,

Golf 6+

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:39 ,

Golf 6 Plus

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 10:10 ,

Golf 4 1.4 16v benzin 1vit rks Tip top!URGJENT

2 650 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:10 ,

Rent a car ALD

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Sot 10:05 ,

Kombi T4 2.4 Dizel ngjendje perfekte tip top

1 850 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 10:03 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI DSG R-LINE - 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 10:03 ,

VW Passat 2.0 TDI DSG nga CH - 2013

9 800 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:59 ,

VW GOLF 6 2011 I ARDHUR NGA ZVICRA

7 950 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 09:28 ,

Rent A Car VEJSI (Gjilan)

20 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:03 ,

Tiguan 2.0 TDI RKS

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:01 ,

shiten fellnet polo golf bmw dhe goma veres

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:57 ,

shitet GOLF VI ( i sa po ardhur )

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:48 ,

TOUAREG 2.5 TDI - AUTOMATIK/TIPTRONIK - RKS 9 MUJ VP 2005

5 100 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 08:43 ,

POLO

1 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 07:16 ,

Gjeta

5 250 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 03:31 ,

Pasat 3c

6 500 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Sot 00:47 ,

Golf 4 TD(i) te kuqe

5 000 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 23:54 ,

PASSAT 1.9TDI

1 700 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 23:42 ,

Polo 1.4 dizel

1 000 EUR

Viti: 1993
Kilometrazha: 0 - 4 999
Dje 23:37 ,

VW Sharan 2.0 TDI BlueMotion Highline DSG

23 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 50 000 - 54 999
Dje 23:33 ,

VW UP 1.0 benzin qmimi 5500 fix

5 500 EUR Price Reduced

Viti: 2014
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
Dje 23:32 ,

VW Polo 1.4 TDI

2 650 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 22:52 ,

Golf 6 1.4 TFSI

8 300 EUR Price Reduced

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 21:13 ,

Vw Passat 1.6 TDI Bluemotion DSG Automatik

13 500 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:30 ,

WV POLO

Viti: 2011
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Dje 20:30 ,

WV Touran 2.0 TDI- DSG

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione