Deçan | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf

Golf , 455
Golf Plus , 9

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Deçan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Deçan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Dje 21:59 ,

Golf

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
05 Maj 14:49 ,

Golf 7 GTD

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Maj 09:10 ,

Golf6 1.2 benzin 105 ps

9 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
24 Pri 16:20 ,

Kosov

1 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Pri 20:06 ,

Golf IV

Viti: 1998
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Pri 11:45 ,

WV Golf 7 2.0 TDI

12 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 08:21 ,

Golf

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
06 Pri 14:53 ,

Shitet golfi 2 diesel

500 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
30 Mar 21:47 ,

Golf 4 Pacifik

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
25 Mar 19:15 ,

Shitet Golf 5 1.9 TDI

3 800 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
24 Mar 03:42 ,

Shitet Golf 7 Karavan

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 03:42 ,

Shitet Golf 7 Karavan

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 03:42 ,

Shitet Golf 7 Karavan

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 08:58 ,

Shitet Golf 7 Karavan

9 200 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Mar 20:53 ,

Golf 2 1.6 Turbo Dizel

600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Mar 20:56 ,

Golf 6 gtd

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Shk 13:02 ,

Shitet Golf 2 Viti 90 1.6 Dizell - Ne gjendje te rregullt

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
22 Shk 16:17 ,

golf 4

940 EUR

21 Shk 13:43 ,

Golf

1 500 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
01 Shk 01:55 ,

Shitet Golfi 5

6 200 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
31 Jan 14:52 ,

Golf2

300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
26 Jan 19:25 ,

Shitet vw gol 6, 1.6 TDI!

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
26 Jan 19:08 ,

Shitet vw gol 6, 1.6 TDI!

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
18 Jan 16:50 ,

Shes Golf 4

3 400 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Jan 22:21 ,

Shes Golf 4 td 1.9

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
11 Jan 15:46 ,

Per shitje vw gol 6, 1.6 TDI!

9 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
11 Jan 15:17 ,

Shitet vw gol 6, 1.6 TDI!

8 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
05 Jan 05:11 ,

Shitet vetura holf 5+

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 22:11 ,

Golf 5 plus

5 999 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
04 Jan 02:03 ,

•Golf 6 - 2.0 - Bluemotion - 2009 - RKS

5 700 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
19 Dhj 14:46 ,

VW GOLF IV 1.6 FSI Variant

2 550 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
16 Dhj 12:47 ,

Golf 6 STYLE 1.6 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Dhj 15:09 ,

prapaqan

1 100 EUR

Viti: 1998
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Dhj 15:51 ,

Veture per shitje

2 200 EUR

Viti: 1981
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
11 Dhj 19:29 ,

Shitet Golf VI 2013 2.0 DSG. RKS EDHE 9 MUAJ

Viti: 2013
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Dhj 17:36 ,

Golf 5 Dsg

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Dhj 10:55 ,

VW Golf 4

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
01 Dhj 10:01 ,

VW Golf 6 GTD

11 000 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
23 Nën 19:30 ,

golf 2

1 400 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Nën 20:46 ,

Golf 2

400 EUR

Viti: 1990
Kilometrazha: 0 - 4 999
15 Nën 17:09 ,

Golf2

350 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Nën 21:45 ,

Golf 4 Gti

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Nën 20:56 ,

Shitet Golf3 1.9 dizel

Viti: 1996
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
31 Tet 10:17 ,

Golf 3

2 000 EUR

Viti: 1997
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
27 Tet 17:33 ,

Shitet golf 2

1 400 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
23 Tet 21:55 ,

Shitet golf4 1.9 dizel

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
20 Tet 20:07 ,

Golf 6

8 700 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
13 Tet 11:30 ,

Golf 2

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
12 Tet 21:17 ,

USHIT

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Tet 15:09 ,

Golf 2

250 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Deçan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione