Fushë Kosovë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf

Golf , 1848
Golf Plus , 40

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Fushë Kosovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Fushë Kosovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 00:35 ,

GOLF 7 BLUEMOTION TDI

10 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
Dje 23:08 ,

Golf 7 2.0

9 999 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 20:45 ,

Shitet Golf 5 , 2008 model GT

6 700 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:37 ,

Golf4 1.9 tdi Automatik

3 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:27 ,

Golf 6 tdi 77 kw, Model Stayl, Pa Dogan

4 900 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:26 ,

U shitt flm

Viti: 2011
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Dje 19:05 ,

Golf 7 1.6 TDI Ndrrimi i Mundshëm

9 900 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:40 ,

Shiten gidore te reja 10€ kompleti

10 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 12:40 ,

Shitet Golf 5

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 00:51 ,

Golf 6 Plus

7 650 EUR Price Reduced

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
17 Pri 22:33 ,

Shitet golf 6 dhe ndrohet

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
17 Pri 17:15 ,

Golf 6

5 800 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
17 Pri 16:05 ,

Golf 4 automatik

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
17 Pri 15:38 ,

Golf 3 1.9 disel

1 250 EUR

Viti: 1992
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
17 Pri 14:42 ,

Golf 2.0 AUTOMATIK

12 300 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 13:48 ,

Golf 7 gtd

Viti: 2014
Kilometrazha: 0 - 4 999
17 Pri 09:56 ,

Golf 7 Karavan tabela KS

9 400 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
17 Pri 01:14 ,

GOLF 5 2.0TDI 4 MOTION PA DOGAN

2 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
16 Pri 18:11 ,

Golf 7 BLUEMOTION TECHNOLOGY

10 200 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 11:28 ,

Shitet Golf IV 3300 euro

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 11:27 ,

Rent a car

Viti: 2006
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Pri 11:26 ,

Rent a car

25 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 08:06 ,

Golf V

5 300 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
16 Pri 07:15 ,

Shitet Golf 5 1.9 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
15 Pri 18:48 ,

Pjes per vetura

Viti: 2008
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
15 Pri 15:11 ,

BLEJ VETURA

1 990 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 22:18 ,

Golf 2 TDI

950 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 19:53 ,

Golf 4 Automatik

4 000 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
13 Pri 09:46 ,

Pjese per Golf IV 1.9TDI

1 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
12 Pri 20:21 ,

Blej te gjitha llojet e veturave "dobreva" 100-500

300 EUR Price Reduced

Viti: 1987
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
12 Pri 19:29 ,

Shitet golf 6 dhe ndrohet

7 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
11 Pri 14:44 ,

Golf 7

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
11 Pri 01:11 ,

Shitet

4 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
10 Pri 21:42 ,

Blej vetura AKSIDENTUAR ose NDESHJE

3 333 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
10 Pri 02:04 ,

Golf 4.1.9 2003

4 700 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
09 Pri 08:21 ,

BLEJ golf 4 golf 5 pa dogan viti 2001 2005 DISSEL

1 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
08 Pri 17:30 ,

Golf 1.6 tdi 81kw 110 ps 2014

10 800 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
07 Pri 22:04 ,

Shitet golf 6 dhe ndrohet

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 18:46 ,

VW Golf 6 DSG 2.0 TDi

8 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
07 Pri 16:28 ,

U shitt flm

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
05 Pri 13:54 ,

Shitet golf 6

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
03 Pri 16:44 ,

Shitet vetura golf 6

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
01 Pri 18:36 ,

Shitet golf 6 dhe ndrohet

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
31 Mar 22:17 ,

Shiten bandasha me goma 16

60 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
28 Mar 13:14 ,

U shit flm

1 200 EUR

Viti: 2000
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
27 Mar 13:34 ,

Shitet golf 6 dhe ndrohet

7 300 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 13:56 ,

GOLF 6 , 2.0TDI

7 600 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
23 Mar 19:58 ,

Gepek per gollf 4

Viti: 2006
Kilometrazha: 15 000 - 19 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Fushë Kosovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione