Gjakovë | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf

Golf , 1814
Golf Plus , 22

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjakovë,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Gjakovë ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 02:20
Linku:
,

shitet golf 4

23 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999

Sot 11:10 ,

BLEJM VETURA TE GJITHA LLOJET NE TER KOSOVEN 24/7

Viti: 2005
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Sot 10:52 ,

Golf 6 1.6 tdi 4x4

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:30 ,

GOLF VI 2011 2.0 TDI RKS I PARE

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 09:14 ,

VW GOLF 1.4.BENZIN

2 200 EUR Price Reduced

Viti: 1998
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 06:52 ,

VW Golf IV 1.9 TDI

Viti: 1999
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Sot 02:20
Linku:
,

shitet golf 4

23 EUR

Viti: 1999
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 21:13 ,

Ushitttt flmmmm merr jeppppppppppppppppp

9 000 EUR Price Reduced

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 16:35 ,

U Shit, e gzoft pronari ri.

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:31 ,

Shes VW Golf 4 1.9 TDI (DI) 96 Kw Automatik 2002

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 15:30 ,

Shes Golf 6 R-Line 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 15:07 ,

shes golf 5 1.6 fsi 1 vjet rks

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 09:38 ,

Golf GTI 2.0 16V ABF

Viti: 70-at
Kilometrazha: 130 000 - 139 999
16 Pri 18:09 ,

Vw Golf 6 1.6 TDI model 2013

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 18:06 ,

Vw Golf 6 1.6 TDI 77kw model 2012

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
16 Pri 18:05 ,

Vw Golf 6 1.6 TDI model 2013

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
16 Pri 18:01 ,

Vw Golf 6 1.6 TDI model 2013

7 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
15 Pri 22:06 ,

Golf 6 2.0 DSG 2011

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
15 Pri 16:28 ,

Shitet Makina

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
15 Pri 16:25 ,

GOLF 5 TDI DSG 1.9

5 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 12:17 ,

VW golf 6 1.6 TDI 2010

7 250 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 09:11 ,

VW GOLF 6

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 19:04 ,

VW Golf VI 2.0 AUTOMATIK

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
13 Pri 19:04 ,

VW GOLF VII 1.6 COMFORTLINE

18 500 EUR

Viti: 2017
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
13 Pri 19:03 ,

VW Golf 2 Diesel

550 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
12 Pri 10:16 ,

u shit u shit flm MERREJEP

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
12 Pri 09:52 ,

Golf 2

1 300 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
12 Pri 01:40 ,

shes golf 5 1.6 fsi 1 vjet rks

3 700 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
10 Pri 20:20 ,

Golf 7 1.2 TSI i sapo ardhur nga Zvicra

8 000 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
09 Pri 15:25 ,

Shitet Vw Golf 4

4 900 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
08 Pri 19:40 ,

shitet

1 EUR

Viti: 1989
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
08 Pri 14:40 ,

Golf 2 1.6

5 EUR

Viti: 70-at
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
07 Pri 09:22 ,

Sabufer ( Bass ) megjith Fushterk 1100 watts nga zvicrra

115 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
07 Pri 09:19 ,

BLEJM VETURA GJITH KOSOVEN AKSIDENT PA DOGAN

5 EUR Price Reduced

Viti: 2002
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
06 Pri 22:37 ,

Alarm me centrrall

30 EUR

Viti: 2018
Kilometrazha: 0 - 4 999
06 Pri 15:46 ,

Golf 4 sport full

2 000 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
05 Pri 17:48 ,

Golf 2 GL

2 500 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Pri 12:12 ,

VW GOLF VII 2.0 GTD i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2013
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
30 Mar 12:55 ,

Shes

Viti: 2011
Kilometrazha: 85 000 - 89 999
30 Mar 08:40 ,

VW GOLF VII "CUP"2.0 TDi -i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
29 Mar 14:45 ,

Golf 3

Viti: 1994
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
29 Mar 12:43 ,

Golf 7

9 500 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
28 Mar 23:29 ,

Golf 3

28 Mar 15:32 ,

Shitet Golfi

1 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
27 Mar 13:14 ,

Shes golf2 ne gjendje shum te mire

Viti: 1987
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
25 Mar 19:37 ,

Golf 6 1.6tdi

6 500 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
24 Mar 22:11 ,

VW GOLF VI 1.6 TDi - i sa po DOGANUAR ����

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
24 Mar 20:21 ,

Golf 4 TDI (DI e kuqe)

2 500 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
24 Mar 10:15 ,

Golf 7 1.2 TSI i sa po ardhun nga zvicra

7 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 180 000 - 189 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Gjakovë juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione