Gjilan | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf

Golf , 4629
Golf Plus , 89

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje Gjilan,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Gjilan ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 01:26
Linku:
,

Golf Vll 1.6 TDI

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

Sot 01:26
Linku:
,

Golf Vll 1.6 TDI

9 999 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 22:42 ,

Golf 4 1.9TDI (74kw-101ps) V.p2002 Rks 9 Muj

4 350 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
Dje 22:33 ,

Golf 6 Plus 2.0 TDI -Automatik

Viti: 2011
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 22:32 ,

Golf 6 2.0 TDI -2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 21:38 ,

Golf 2

1 800 EUR Price Reduced

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
Dje 21:37 ,

Golf 2

2 300 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 20:32 ,

Golf 2 Disel 1.6

1 600 EUR

Viti: 1988
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 20:25 ,

Shitet Golf 5 1.9 TDI 6 Shpejtsi

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 20:23 ,

Shitet Vetura Golf 6 2.0 TDI Viti 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 20:22 ,

Shitet Golf 6 2.0 TDI AUTOMATIK DSG Viti 2012

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 20:15 ,

Shes Golf 5 TDI

5 200 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 19:18 ,

Golf 7 2.0 4x4

Viti: 2013
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Dje 18:52 ,

Shes Golf 4 1.9TDI Automatik

3 100 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:51 ,

Shes Golf 4 1.9TDI Automatik tiptronik

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:30 ,

Pe shes Urgjent golf4 benzin me 9muj rks

1 700 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 18:25 ,

VW Golf 2 1.3 B+P. Vp.89 Rexhistrim 17.11.2021

800 EUR Price Reduced

Viti: 1989
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 16:38 ,

VW GOLF 7 2.0 TDI DSG R-LINE - 2016

Viti: 2016
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Dje 16:15 ,

Ulse per Golf 6-5

85 EUR

Viti: 2009
Kilometrazha: 65 000 - 69 999
Dje 16:03 ,

Rent a car ALD

Viti: 2007
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Dje 15:58 ,

Shitet golf 4 tdi 74 kw

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 15:55 ,

Golf 5 plus 1.9 tdi viti 2007

6 000 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 13:34 ,

GOLF 5 - 2.0 TDI * DSG * AUTOMATIK/TIPTRONIK - RKS 10 MUJ

5 900 EUR

Viti: 2004
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:28 ,

Vw Golf 5 Plus 1.9 77KW 105PS

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 13:17 ,

VW GOLF 1.3 BENZIN -91

750 EUR

Viti: 1991
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:57 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN GJITHA LLOJET

Viti: 2000
Kilometrazha: 45 000 - 49 999
Dje 12:56 ,

BLEJM VETURA PA DOGAN ( VIBER +38345405605 )

Viti: 2005
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
Dje 12:56 ,

VW RADIO RNS310

Viti: 2012
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
Dje 12:55 ,

BLEJM VW CADDY OSE OPEL COMBO

Viti: 2004
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 12:17 ,

Golf 3 Kabriolet 2.0 Benzin GTI Vp 95 Rks Skadum

2 200 EUR

Viti: 1995
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 11:26 ,

Golf 6 1.4 TSI

Viti: 2009
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 08:41 ,

GOLF VII GTI AUTOMATIK 140.000KM I SAPODOGANUAR “full opsion

16 700 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Dje 03:31 ,

Ipet per ndertim

Viti: 2010
Kilometrazha: 5 000 - 9 999
Dje 03:31 ,

Shitet Golf 4 1.9 TDI - U shit

4 300 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 350 000 - 399 999
14 Pri 23:37 ,

Shes golf 6 Rline 2012 2.0 D ekstre i mire rks 9 muj

13 000 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 15 000 - 19 999
14 Pri 21:33 ,

Golf 1.6 dizell reghistrim 6 muaj

899 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 300 000 - 349 999
14 Pri 17:50 ,

VW GOLF PLUS 2008 1.9TDI

5 750 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 17:30 ,

Golf 2

500 EUR Price Reduced

Viti: 1990
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
14 Pri 16:43 ,

vw polo 1.6 2012 disel

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
14 Pri 16:09 ,

U shiit !

4 EUR

Viti: 2003
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 15:06 ,

Shitet Golf 7 sportvan 1.6 manuel

10 900 EUR

Viti: 2014
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
14 Pri 14:06 ,

Golf 7 2.0

14 EUR Price Reduced

Viti: 2015
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
14 Pri 13:10 ,

Tepiha gome per vetura nga ch

10 EUR Price Reduced

Viti: 2009
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 10:45 ,

gollf4 1.9 tdi

4 000 EUR

Viti: 2001
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
14 Pri 04:43 ,

golf 2

1 300 EUR

Viti: 1987
Kilometrazha: 250 000 - 299 999
14 Pri 03:48 ,

Branik Golf 4

Viti: 2003
Kilometrazha: 0 - 4 999
14 Pri 02:24 ,

golf 3

Viti: 1992
Kilometrazha: 25 000 - 29 999
14 Pri 02:24 ,

GOLF 6 1.6TDI 2010 9 MUAJ RKS

7 700 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
13 Pri 22:34 ,

Vw Golf 4 1.9 TDI Viti 2002 Model SPECIAL

4 400 EUR

Viti: 2002
Kilometrazha: 200 000 - 249 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen | Gjilan juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione