Gjeni shpalljet më të reja për shitjen dhe blerjen e gjërave të reja dhe gjërave të perdorura pa pagese në gjithë Kosovën | Makina | Vetura | VW Volkswagen | Golf Plus

Ka shumë shpallje të reja në kategori të ndryshme që regjistrohen çdo ditë në MerrJep.com, pasi ne jemi reklamuesi më i madh në vend. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar me fjalë kyçe,kategori Vetura,ose vendndodhje,MerrJep.com është vendi i duhur për ju sepse faqja jonë e internetit ka shumë përdorues dhe shumë shpallje të publikuara në shumë kategori të ndryshme.


Si hapësira më e madhe në internet për shit-blerje, MerrJep ju lejon të blini ose shisni në një mënyrë të thjeshtë dhe të lehtë! Shikoni të gjitha shpalljet bazuar në kërkimin tuaj Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf Plus | ose regjistroni një shpallje tani duke treguar se çfarë është ajo që blini ose shisni dhe përdorni të gjitha avantazhet që vijnë nga të reklamuarit në MerrJep.com.

Sot 23:50 Shitorja ,

Rent a Car Dardania

Viti: 2009
Kilometrazha: 80 000 - 84 999
Sot 23:37 ,

Golf 6 Plus

8 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 23:36 Shitorja ,

Golf 6 plus

7 900 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 23:04 ,

Shitetet Golf + 2016

1 EUR

Viti: 2016
Kilometrazha: 90 000 - 94 999
Sot 22:58 ,

Golf 6 plus 2.0 tdi Pa Dogan

5 845 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 22:58 ,

Golf 6+

Viti: 2011
Kilometrazha: 100 000 - 109 999
Sot 21:36 ,

Shes Golf 5 Plus 1.9 TDI

Viti: 2006
Kilometrazha: 0 - 4 999
Sot 20:45 ,

GOLF 5 PLUS 1.9TDI •DSG AUTOMATIK•KLIMATRONIKE *2006*

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 20:07 ,

GOLF 6 PLUS 2.0 TDI 2011 HAIGHLINE ME DOGAN TE PAGUAR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 18:17 ,

Shitet golf 6 plus 2.0.103.kw140.ps DSG Viti 2013

11 900 EUR

Viti: 2013
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Sot 18:14 ,

Shitet golf 6 plus 2.0.103.kw140.ps DSG Viti 2012.match

10 900 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999
Sot 17:57 Shitorja ,

VW Golf VI+ 2.0Tdi Viti 2010 Rks Veq 7777€

7 777 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 16:38 ,

Golf Plus TDI

5 399 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 14:56 ,

Shesë Golf Plus

7 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 14:03 ,

Golf 6+

8 650 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:36 Shitorja ,

Volkswagen Golf VI Plus 2.0 TDI-Diesel Match -12

9 700 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Sot 13:36 Shitorja ,

Volkswagen Golf VI Plus 2.0 TDI-Diesel Automatik -12

10 500 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 13:28 Shitorja ,

VW Golf VI Plus 2.0 TDI-Diesel -12

9 400 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
Sot 08:07 ,

GOLF 6 Plus. 2.0 TDI 2012 185000 km me liber servisi

Viti: 2012
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Sot 01:37 ,

Shitet vetura Golf Plus (Team)

11 000 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Sot 01:37 ,

Shitet Golf Plus

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Dje 20:16 ,

Golf 5 plus - viti 2008 - UNITED full service

7 450 EUR

Viti: 2008
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 12:08 ,

Vw Golf 5 Plus 1.9 77KW 105PS

4 500 EUR

Viti: 2005
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 10:53 ,

VW Golf 6plus 2.0 TDI

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Dje 10:17 ,

GOLF 6 Plus 2.0 DSG Highline

8 650 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Dje 01:04 ,

Golf Plus 2013 match 2.0

Viti: 2013
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 18:41 ,

Golf Plus

2 350 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 17:50 ,

GOLF 6 PLUS - 2010 - CHROME EDITION ����

5 999 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
04 Maj 11:15 ,

GOLF PLUS 5

7 000 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
04 Maj 02:09 ,

Golf 6 Plus, 1.2 TSI, 2010, 158 mij km

8 600 EUR

Viti: 2010
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
03 Maj 23:29 ,

Golf 6+ DSG

7 100 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Maj 21:30 ,

GOLF 6 PLUS 1.6 TDI 2011 PA DOGAN

Viti: 2011
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 19:23 ,

Golf plus TDI 1.9 Goal

6 800 EUR

Viti: 2007
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 17:33 Shitorja ,

U SHIT NGA AUTO SALLONI ERDI

Viti: 2012
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Maj 16:50 ,

Golf Plus Cross 2.0 TDI

69 EUR

Viti: 2011
Kilometrazha: 10 000 - 14 999
03 Maj 15:31 ,

VW golf plus 2.0 TDI

5 300 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
03 Maj 13:34 ,

Shes VW Golf 5 plus 1.9 TDI Viti 2006

5 700 EUR

Viti: 2006
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
03 Maj 11:19 ,

Shitet Golf 6 Plus Automatik 2011

Viti: 2011
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
02 Maj 09:51 ,

GOLF 7+ AUTOMATIK 2015 POSA DOGANUAR - HIGHLINE

11 400 EUR

Viti: 2015
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
01 Maj 21:03 ,

Shitet rimorko per vetur

225 EUR Price Reduced

Viti: 2020
Kilometrazha: 30 000 - 34 999
01 Maj 10:27 ,

Golf 6 Plus 1.6 TDI

Viti: 2010
Kilometrazha: 190 000 - 199 999
30 Pri 09:48 ,

Shitet golf 6 plus 2.0.103.kw140.ps DSG Viti 2012.match

11 200 EUR

Viti: 2012
Kilometrazha: 140 000 - 149 999

MerrJep.com- Tregu më i madh për shit-blerje në internet!


MerrJep.com plotëson bazën e të dhënave me një numër në rritje të shpalljeve në baza ditore! Shumë individë dhe kompani shesin produktet dhe shërbimet e tyre përmes MerrJep.com.


Numri i lartë i vizitave në faqen e internetit, funksionalitetet e faqes, shërbime të shkëlqyera, mbështetje ndaj klientit, çmime të shkëlqyera dhe oferta speciale për kompanitë, janë vetëm një pjesë e arsyeve pse shumë përdorues në të gjithë vendin dhe jashtë tij, kanë MerrJep si zgjedhjen e tyre të parë për platformë reklamuese për shitjen e produkteve ose shërbimeve të tyre, ose kur kërkojnë të blejnë një lloj produkti ose shërbimi.Këtu mund të gjeni shumë produkte të përdorura, por gjithashtu edhe shumë produkte të reja dhe shumë shërbime të ndryshme.


MerrJep është vendi ideal nëse dëshironi të blini, shisni Vetura, Traktorë, Motoçikleta, Campers, Ekskavatorë, Forkliftë, Banesa, Vila, Parcela ndërtimi, Frigoriferë, Soba elektrike, Ngrohësa, Shporeta druri, Mjete, Materiale Ndërtimi, Laptopë ose nëse dëshironi të gjeni Punë apo shërbime në Përkthime dhe shumë e shumë lloje të tjera shpalljesh.


Pjesë e kompanive që reklamojnë produktet dhe shërbimet e tyre në MerrJep.com janë Agjensioni Holding, PRO REAL ESTATE, Delta Patundshmëri, Meti Patundshmëri, Auto Sallon Erdi, UD Motors, TechPoint, EGS Prishtina, Mobi Shop Raqi, Pet Store Prishtina dhe shumë e shumë biznese të tjera ofrojnë produktet dhe shërbimet e tyre për audiencën e madhe të MerrJep.com.


Më shumë se 1.000.000 shpallje janë duke u prezantuar në MerrJep.com! Këtu, ju mund të gjeni realisht gjithçka! Shitja e veturave, marrja me qira e banesave, shitja e pasurive të patundshme, teknikë të bardhë, kafshë shtëpiake, mekanizim bujqësor, makineri lidhëse, motorë, makina ndërtimi, dyer dhe dritare PVC, instrumente muzikore, veshje dhe shumë gjëra të tjera, po reklamohen në Merrjep.com në baza ditore!


Shitja dhe Blerja Vetura në MerrJep.com


Nëse, gjatë kërkimin tuaj | Të gjitha | Vetura | VW Volkswagen Golf Plus | juve nuk ju shfaqen rezultate të përshtatshme, ju rekomandojmë të regjistroni një shpallje me të cilën do të merrni një ofertë për ato që blini ose shisni. Nëse jeni të interesuar të blini, regjistroni një shpallje me titull "Blej (emri i produktit për të cilin dëshironi të merrni një ofertë)", ose hidhni një vështrim të gjitha shpalljeve aktive sipas interesit tuaj.


Nëse po shisni diçka, regjistroni një shpallje me titull "Në shitje (emri i produktit që jeni duke shitur)", dhe prisni që të kontaktohen nga blerësit potencialisht të interesuar.


Pavarësisht nëse jeni duke shitur apo blerë - MerrJep.com është vendi i duhur për ju!


Me një audiencë që rritet vazhdimisht në baza ditore, MerrJep.com me siguri do t'ju ndihmojë të blini lehtë dhe të shisni në një mënyrë TË LEHTË, TË THJESHTË dhe TË SHPEJTË!Në fillim

Uebfaqja jonë përdor Cookies për të përmirësuar eksperiencën tuaj në shfletimin e faqes. Duke klikuar "Unë pajtohem" ose duke vazhduar me përdorimin e uebfaqes, ju pajtoheni me përdorimin e Cookies. Nëse ju nuk pajtoheni, ju mund t'i ndryshoni parametrat e kërkimit në shfletuesin tuaj.

Më shumë informacione